امین حیایی و پسرش
امین حیایی و پسرش دارا با نقشی متفاوت در فیلم سینمایی شعله ور به شبکه نمایش خانگی آمدند.

فیلم شعله ور در نمایش خانگی به نمایش خانگی رسید

شعله ور فیلمی به کارگردانی حمید نعمت الله ، تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله از امروز 19 تیرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

این فیلم مردادماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی بیش از یک میلیارد تومان دست یافت . اگر موفق به تماشای این فیلم در سینماها نشدید از امروز میتوانید در منزلتان به تماشای این فیلم سینمایی بنشینید.

داستان ، بازیگران و تصاویری از فیلم شعله ور

فیلم سینمایی شعله ور برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد را برای امین حیایی به ارمغان آورد.

فیلم شعله ور

امین حیایی با فیلم شعله ور در نمایش خانگی

شعله ور قرار بود در سی و پنجم جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید که به دلیل طولانی شدن مراحل فیلمبرداری، نتوانست در این جشنواره به نمایش درآید و سی و ششمین جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی برای اکران این فیلم بود.

امین حیایی

نقش آفرینی امین حیایی در فیلم شعله ور

خلاصه داستان فیلم شعله ور :چیزی که بیش از همه سختی ها و آشفتگی ها، ذهن و زندگی فرید را درگیر و دچار فشار کرده این است که احساس میکند عددی نشده است و این احساس، همه زندگی او را تحت تاثیر قرار می دهد.

دارا حیایی

بازی دارا حیایی در فیلم شعله ور

امین حیایی، زری خوشکام، بهمن پرورش، فربد قبادی، دارا حیایی، مژگان صابری ، پانته آ مهدی نیا، احمد پورخوش و شهریار ربانی بازیگران فیلم شعله ور را تشکیل میدهند.

امین حیایی

بازی امین حیایی در فیلم شعله ور

عوامل فیلم سینمایی شعله ور عبارتند از:کارگردان:حمید نعمت الله ،تهیه کننده:محمدرضا شفیعی، نویسنده:حمید نعمت اله و هادی مقدم دوست، مدیر فیلمبرداری:روزبه رایگا، دستیار اول کارگردان:سعید بیات، مدیر برنامه ریزی:داوود باقری، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:محمدرضا شجاعی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، جانشین تولید:مرتضی پیرهادی، مدیر تدارکات:سعید جعفری، عکاس:امیرحسین شجاعی، دستیار تهیه کننده:سجاد طباطبایی، مشاور رسانه ای:راضیه جباری، مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

امین حیایی

نقش متفاوت امین حیایی در فیلم شعله ور

فیلم سینمایی شعله ور در 8 رشته ی بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگری مرد، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، بهترین موسیقی و بهترین دستاورد فنی و هنری نامزد دریافت جایزه جشن حافظ شده است.

فیلم شعله ور در نمایش خانگی با امین حیایی به نمایش خانگی رسید

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
بهشاد1397-01-09
اهنگ دلپذیر بود به نظرم یه بازیگر میتونه خواننده بشه یا نقش های متفاوتی بگیره مشکل زمانیه که یه خواننده سرشناس بیاد تو فیلم که ربطی به موزیک نداره وسط فیلم سگ های پوشالی وقتی خواننده معروف (نام نمیبرم) داشت فیلم بازی میکرد ان هم ژانر جنایی و وحشت شوکه شدم چرا خواننده ای که از عشق و احساس میخونه اینجاست ؟؟؟ وقتی امین میاد خواننده میشه بخاطر شهرت نیست احتمالا علاقه در کار بوده ولی وقتی خواننده ای تراز اول میاد یعنی به دنبال تبلیغ و شهرت بیشتره و این یعنی غیر حرفه ای بودن و خود نمایی و بیشتر دیده شدن
00
وبگردی