شوهر ایده آل
داشتن یک شوهر ایده آل از موهبت الهی است اگر مرد زندگی شما می تواند شما را بخنداند و از وقت گذراندن با شما لذت می برد بدنید که یک همسر ایده آل دارید.

علائمی که نشان میدهد شوهری ایده آل دارید

ازدواج هم زمان هم شگفت انگیز و هم چالش برانگیز چه کسی دلش نمی خواهد با مرد کاملی که در داستانهای افسانه ای شنیدیم ازدواج کند ؟ مرد شما به همان اندازه که او را می سازید کامل است. هر دو طرف می بایست تلاش، کار سخت و زمان برای برقراری رابطه انجام دهند با این حال ، برخی از ویژگی های رایج وجود دارد که یک شوهر ایده آل را می سازد، در این بخش از نمناک 10 خصوصیات شوهر خوب و نشانه وجود دارد که نشان می دهد با دیدن آنها در وجود همسرتان شما نیز یک شوهر عالی دارید.

شوهر ایده آل

شوهر ایده آل چه خصوصیاتی دارد؟

1. یک شوهر ایده آل با شما ارتباط برقرار می کند :

او هرگز اهمیت ارتباط را به کم فرض نمی کند. او با شما صحبت می کند و به آن چه می گویید گوش می دهد و واقعا سعی می کند درک کند که شما از کجا آمده اید. او می داند چه زمانی صحبت کند و چه زمانی صحبت نکند ، او می تواند با شما در باره هر چیزی و هر کاری، از نمایش های ورزشی مورد علاقه خودش گرفته تا شوی تلویزیونی مورد علاقه شما، صحبت کند.

ویژگی شوهر ایده آل

2. شوهر ایده آل دوست دارد با شما وقت بگذراند:

او دوست دارد در اطراف شما باشد . تا وقتی که با شما زمان می گذراند واقعا مهم نیست چه کاری انجام می دهید . او واقعا از داشتن شما در کنار خودش لذت می برد. می توانید در خانه با هم به تماشای یک فیلم رمانتیک احمقانه بنشیینید وچیپس و بادام زمینی بخورید یا به یک رستوران بروید ،شما هر دو تجربه یک غذا خوردن خوب با هم را دوست دارید ، تا زمانی که او این کار را با شما انجام می دهد ، خوشحال خواهد بود .

3. شوهر ایده آل شما را خوشحال و خندان می سازد:

چه کسی یک مرد با حس شوخ طبعی را دوست ندارد؟ او مطمئنا می داند چگونه در زمان مناسب احمقانه و خنده دار باشد. او شوخی باورنکردنی می کند یا صورتش را به خنده دارترین حالت ممکن می کند که باعث می شود شما به قدری بخندید که دل درد بگیرید. دیدن لبخند شما او را شاد ترین مرد زنده می کند.

مرد ایده آل زندگی

4. شوهر ایده آل حامی است :

او شما را با تمام فراز و نشیب هایتان حمایت می کند .او همواره در کنار شما است تا شما را بدون توجه به شرایط حفظ کند . او از تمام تلاش های شما حمایت می کند و بیشتر از هر کس دیگری به توانایی های شما اعتماد دارد. زمان هایی وجود دارد که شما خودتان تردید دارید، اما او همیشه با عشق و پشتیبانی شما را تضمین می کند تا از شما پشتیبانی کند و بتوانید رو به جلو حرکت کنید.

5. شوهر ایده آل مشتاق است تا آنچه را می داند به شما یاد دهد:

او معتقد نیست که مردها همیشه باید باهوش ترین و زرنگ ترین فرد در رابطه باشند. او مایل است دانشی را که در طول عمر خود کسب کرده است ، به شما نشان دهد . او افتخار خواهد کرد که دانش خود را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید.

خصوصیات شوهر ایده آل

6. شوهر ایده آل وفادار است:

اجازه دهید واقع بین باشیم ، هر انسانی حق دارد از چیز ها و مردم زیبا قدردانی کند ما عاشق نگاه کردن به مردان زیبا نیز هستیم ، آیا نیستیم ؟ با این حال ، یک شوهر عالی کسی است که می داند که مهم نیست چند زن زیبا وجود دارد که می تواند از نگاه کردن به آنها لذت ببرد ، تنها یک زن است که در قلبش وجود دارد و زنی که او دارد ، در قلب او همیشه زیبا تر از آن ها است .

7. شوهر ایده آل اشتباهات خود را تصدیق می کند :

او می داند که او تنها یک انسان است و مستعد اشتباه می باشد. او هنگامی که اشتباه می کند ، انکار نمی کند ، در عوض به خطاهای خود اعتراف می کند و مایل است که آن ها را به همان اندازه که می تواند اصلاح کند .

عشق

8. شوهر ایده آل از شما محافظت و مراقبت می کند :

او همیشه از ایمنی شما مطمئن می شود، ممکن است با شما تماس بگیرد تا مطمئن شود که به مقصد رسیده اید. او بهترین کار خود را برای محافظت از شما در برابر هر گونه آسیب انجام می دهد . یکی از بالاترین الویت های او همیشه این است که مطمئن شود که شما از نظر جسمی و احساسی به خوبی مراقبت می شوید .

9. شوهر ایده آل شما را درک می کند :

او می داند چه چیزی شما را تکان می دهد . او شما را بهتر از هرکس دیگری درک می کند . دانستن رنگ یا طعم بستنی مورد علاقه شما سخت نیست ، اما بسیار سخت است که کسی را پیدا کنید که واقعا در سطح عمیق تر شما را درک کند .

او شما را به دست می آورد و می داند چه چیزی برای شما مهم است ، او می داند چه چیزی شما را ناراحت می کند و چه چیزی باعث خوشحالی شما می شود . او ارزش های شما را درک می کند و هدف شما را در زندگی می داند .

همسر وفادار

10 . شوهر ایده آل شما را کم تر از خود نمی بیند :

او نقاط قوت و استعداد شما را می شناسد و فکر نمی کند که در هیچ چیزی بهتر از شما است . او معتقد است که شما دارای ویژگی های عالی هستید که برای خودتان منحصر به فرد است . او می داند که شما می توانید چیز های زیادی را در زندگی به دست بیاورید و مطمئن می شود که خودتان هم این رامی دانید ، او مفتخر است که شما را همسر خود بداند.

چند ویژگی و مشخصات شوهر خوب و وفادار و ایده آل

 • از اینکه شوهر شماست خیلی خوشحال است.
 • از اهداف و آرزوهایتان حمایت می کند.
 • یکی از بهترین دوست های شماست.
 • کمکتان می کند بهترین زن و همسر دنیا باشید.
 • درکارهای خانه کمکتان می کند و حتی ظرف ها را می شوید:)
 • به دنبال پورنوگرافی نیست.
 • به شما احترام می گذارد.

احترام به همسر

 • ضعف های شما را می پذیرد.
 • یک همسر نمونه از اهداف و آرزوهایتان حمایت می کند‎.
 • فیلم مورد علاقه شما را نگاه می کند و دوست دارد با شما فیلم ببیند.
 • به شما اولویت می دهد.
 • نظر شما را می پرسد.
 • عذرخواهی می کند.

ویژگی های شوهر ایده آل ، آیا همسر من وفادار و ایده آل است؟

4.5253
این مطلب مفید بود ؟23023
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ/م.ح
2 نظر به ثبت رسیده است
سمیه1397-06-31
هیچ آدمی بی ایراد نیست، هیچکس هم همه خوبی ها رو در حد اعلا نداره! اما یه انسان سالم و مناسب این ویژگی ها رو داره حالا مقدار بعضیاش خیلی کمه بعضیاش زیاد که این باعث میشه شخصیت های متفاوت به وجود بیاند
584
محمد1396-03-03
خیلی رویایی هست و کم یاب.. با واقعیت ها کنار بیایید.. این آدمی که توصیف کردید فرشته است مرد نیست.
3945
وبگردی