ایران درودی
امروز 11 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت برخی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 11 شهریور

امروز 11 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد یا درگذشته اند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

ایران درودی

ایران درودی نقاش برجسته کشورمان، کارگردان، منتقد، نویسنده، تهیه کننده و استاد تاریخ هنر 11 شهریور 1315 در مشهد متولد شد.

ایران درودی

ایران درودی از برجسته ترین نقاشان ایرانی است که در دانشگاه صنعتی شریف تاریخ هنر را تدریس کرد. این بانوی هنرمند کارگردانی و تهیه کنندگی چندین فیلم و مستند را در کارنامه هنری اش دارد.

ایرج کریمی

ایرج کریمی کارگردان، فیلمنامه نویس و منتقد سینما سال 1332 در تهران متولد شد و 11 شهریور 1394 درگذشت.

ایرج کریمی

ایرج کریمی اولین بار در سال 70 با کارگردانی فیلم آهنگ پنهان وارد دنیای تلویزیون شد و فیلم از کنار هم میگذریم را در سال 79 برای سینما ساخت.

شاپور بخشایی

شاپور بخشایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1313 متولد شد و 11 شهریور 1380 در تهران درگذشت.

شاپور بخشایی

شاپور بخشایی در سریال هایی چون بهترین تابستان من، سوخته دلان، روزگار وصل و همراهان ایفای نقش کرد و اتوبوس، ناصرالدین شاه و شب حادثه از فیلم های او در سینما است.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 11 شهریور + عکس

3.838
این مطلب مفید بود ؟299
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی