گل های منشا و علیپور

منشا و علیپور؛ 52 درصد تمام گل های تیم پرسپولیس

تاریخ انتشار : 26 آذر 1397کد مطلب : 73332زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی علیپور و گادوین منشا 41 گل پرسپولیس در دوران محرومیت این تیم را به ثمر رسانده اند و این دو مهاجم سهم 52.56 درصدی در این زمینه دارند.

منشا - علیپور؛ 52 درصد تمام گل های پرسپولیس

ورزش سه:پرسپولیس محرومیت نقل و انتقالاتی را با پیروزی 3-1 برابر پارس جنوبی در روزی که علیپور 2 گل زد، به پایان رساند. سرخپوشان پایتخت که در این یک سال علیپور و منشا را در خط حمله داشتند، موفق شدند عنوان بهترین خط حمله لیگ هفدهم را از آن خود کنند و حالا رقیب جدی سپاهان برای این عنوان در لیگ هجدهم هستند.
 در این یک سال در مسابقات مختلف علی علیپور موفق شد 30 گل برای تیمش بزند. او 17 گل در لیگ هفدهم (پس از محرومیت) به ثمر رساند و 7 گل هم در لیگ هجدهم زد. او همچنین 5 گل در آسیا و یک گل در جام حذفی وارد دروازه رقبا کرد تا اکنون با 30 گل برترین گلزن پرسپولیس در یک سال محرومیت باشد.
گل های گادوین منشا و گل های علیپور

 گل های علیپور و منشا در دوران محرومیت پرسپولیس

گادوین منشا تقریبا یک سوم علیپور گل زده است. او با 11 گل دومین گلزن سرخ ها در دوران محرومیت به شمار می رود و اگر عالیشاه و نعمتی را مهاجم به حساب نیاوریم، این دو بازیکن تنها مهاجمان گلزن پرسپولیس هستند.
41 گل از 78 گل در یک سال اخیر، سهم 52.56 درصد از گل های پرسپولیس را به دو مهاجم این تیم اختصاص می دهد که آمار قابل قبولی به حساب می آید.
نکته جالب این است که شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و شایان مصلح به عنوان مدافعان تیم در این مدت 12 گل زده اند و نقش پررنگی در فرآیند هجومی تیم داشته اند.
انتهای پیام/ح.ب

منشا و علیپور؛ 52 درصد تمام گل های تیم پرسپولیس

45
این مطلب مفید بود ؟41
وبگردی