سارق

شاگرد مغازه، سارق از آب در آمد

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1400کد مطلب : 63921زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری امروز صبح از دستگیری سارق مغازه در محدوده جوادیه، خبر داد و گفت: شاگرد مغازه، سارق از آب در آمد.

باشگاه خبرنگاران: سرهنگ "دوستعلی جلیلیان " بیان کرد:یکی از صاحبان مغازه در محدوده جوادیه به کلانتری مراجعه و اعلام داشت که چند روزی است که مغازه اش مورد سرقت قرار می گیرد.

وی بیان کرد:دستگیری و شناسایی سارق و یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس مغازه اعزام شد تا اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که سارق یک نفر بوده و وی می توانسته براحتی در داخل مغازه تردد داشته باشد. همچنین بدست آمد که مالک مغازه، فرد ناشناسی را به عنوان شاگرد، به تازگی استخدام کرده است.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به دعوت از مالک مغازه، عنوان داشت:مالک مغازه در اظهاراتش اعلام کرد، شاگردش را به مدت چند روز است جذب کرده و وی تردد های مشکوک در داخل مغازه دارد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد:نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری جوادیه برای دستگیری وی اعزام شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی توانستند متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند؛ اظهار داشت:در بازرسی از اموال متهم اقلامی که به سرقت رفته بود به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال کشف شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:متهم به کلانتری به همراه اموال مسروقه منتقل و با انجام تحقیقات اولیه، متهم برای سیر مراحل قانونی، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/م

 

شاگرد مغازه، سارق از آب در آمد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : سرقت
وبگردی