تیم پرسپولیس

مذاکرات پرسپولیس با رضا قوچان نژاد نهایی شد

تاریخ انتشار : 17 آذر 1397کد مطلب : 73225زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه فوتبال پرسپولیس در ادامه روند نقل و انتقالاتی نیم فصل با مهاجم مطرح فوتبال کشورمان به توافق رسیده است.

مذاکرات پرسپولیس با بمب نقل و انتقالات ایران نهایی شد

باشگاه خبرنگاران جوان: پس از عملکرد ضعیف رضا قوچان نژاد در تیم فوتبال آپوئل قبرس، این بازیکن در صدد حضور در فوتبال ایران است و باشگاه پرسپولیس مذاکرات ابتدایی خود را برای جذب این بازیکن انجام داده و روند مذاکرات به شکلی است که به احتمال فراوان این بازیکن در نیم فصل دوم به تیم فوتبال پرسپولیس اضافه خواهد شود.

مذاکرات باشگاه پرسپولیس با رضا قوچان نژاد 

یک منبع آگاه با تایید این خبر بیان کرد:مذاکرات مثبتی با قوچان نژاد انجام شده و این بازیکن دوست دارد تا در پرسپولیس بازی کند، اما این موضوع منوط به ادامه کار گرشاسبی است و باید دید در ادامه چه اتفاقی رخ خواهد داد.
گفتنی است، رقم توافقی باشگاه پرسپولیس با قوچان نژاد هنوز رسانه ای نشده است، اما این بازیکن برای پیوستن به جمع سرخپوشان مشکلی ندارد و توافقات اولیه صورت گرفته است.
تیم پرسپولیس با بمب نقل و انتقالات مذاکره کرد

مذاکرات پرسپولیس با رضا قوچان نژاد نهایی شد 

گوچی 31 ساله سابقه بازی در تیم های هیرنوین، چارلتون، استاندارد لیژ، الکویت و ... دارد و در ابتدای سال به باشگاه آپوئل قبرس پیوست، اما در این تیم عملکرد خوبی نداشت و فقط پس از به ثمر رساندن 2 گل زیر فشار انتقادات هواداران و مسئولان این تیم رفت و باید دید آیا انتقال او در پرسپولیس قطعی است یا خیر؟
در حال حاضر علی علیپور و گادوین منشا مهاجمان تیم سرخپوش پایتخت هستند، اما برانکو ایوانکوویچ بار ها اظهار کرده، یک مهاجم جدید می خواهد و به احتمال زیاد گزینه نخست او، گوچی است.
 انتهای پیام/ح.ب

مذاکرات تیم پرسپولیس با رضا قوچان نژاد بمب نقل و انتقالات

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی