آتش سوزی

آتش سوزی مهیب در 3 انبار چوب و مبل در اتوبان آزادگان تهران

تاریخ انتشار : 1 تیر 1397کد مطلب : 34867زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی مهیب 3 سوله 5000 متری چوب و مبل در اتوبان آزادگان خبر داد.

آتش سوزی گسترده انبار مبل در بزرگراه آزادگان

ایلنا: یک دستگاه خودرو پژوه 206 نیز در یکی از سوله ها قرار داشت، که آتش به آن سوله نیز سرایت کرده و خودرو ذکر شده را شعله ور کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت:3 سوله 5000 متری چوب و مبل در اتوبان آزادگان طعمه حریق شد. 

سید جلال ملکی بامداد جمعه از وقوع آتش سوزی وسیع انبار و کارگاه چوب بری و تولید مبل در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت:این اتفاق ساعت 23:46 پنجشنبه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع رسانی شد، که باتوجه به گستردگی آتش سوزی 7 ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب به محل حادثه که خارج از محدوده شهرداری تهران بوده است، اعزام شدند. 

وی افزود:آتش سوزی در یک مجتمع چوب بری و مبل سازی رخ داده بود، که طی این حادثه 3 باب از سوله ها، جمعا به مساحت 5000 متر مربع دچار آتش سوزی شده و هر 3 باب سوله به طور کامل مشتعل بود و بخش های زیادی از سقف های سوله ها بر اثر شدت حرارت در دقایق آغازین تخریب شده بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد:آتش به یک محوطه حدودا 1000 متری در همان محدوده که محتوی تعداد زیادی پالت بود، نیز سرایت و آنها را نیز کاملا شعله ور کرده بود و باد شدیدی که در آن زمان در حال وزیدن بود، سبب تسریع سرایت آتش به کارگاه های مجاور می شد. 

وی گفت:یک دستگاه خودرو پژوه 206 نیز در یکی از سوله ها قرار داشت، که آتش به آن سوله نیز سرایت کرده و خودرو مذکور را شعله ور کرد. 

ملکی با بیان این که خوشبختانه این حادثه مصدومیتی از بین آتش نشانان و کسبه حاضر در صحنه رخ نداد، گفت:البته حادثه خسارت های مالی بسیار زیادی داشت. 

ملکی از آغاز عملیات اطفا آتش توسط آتش نشانان از چند جهت خبر داد و گفت:آتش نشانان به سرعت شعله های سرکش آتش را تحت کنترل خود در آوردند و با تلاش بسیار موفق به خاموش شدن آتش شدند و لکه گیری و ایمن سازی نیز انجام شده و محل برای ادامه اقدامات به آتش نشانان چهاردانگه خواهد شد.

انتهای پیام/م

آتش سوزی انبار 5000 متری مبل در اتوبان آزادگان

51
این مطلب مفید بود ؟01
برچسب : آتش سوزی
وبگردی