فریبرز عرب نیا
فریبرز عرب نیا که این روزها در آمریکا به سر میبرد قرار است در جدیدترین سریال داوود میرباقری به نام ماه تی تی ایفای نقش کند.

داود میرباقری پس از اتمام سریال شاهگوش این روزها در حال انتخاب بازیگران سریال جدید خود با نام ماه تی تی میباشد.

ماه تی تی عنوان سریال جدید میرباقری پس از شاهگوش در شبکه ویدیویی است و طبق شنیده های خبرنگار ما، با حضور فریبرز عرب نیا برای ایفای نقش اصلی، مذاکرات نهایی صورت گرفته است.

فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا در نقش شهید چمران

البته این بازیگر هم اکنون در سفر آمریکا به سر می  برد، ولی گویا با توجه به اصرار میرباقری برای حضور او در این مجموعه ویدیویی، سازندگان نقش اصلی را از هم اکنون برای او کنار گذاشته اند.
باتوجه به آنکه عرب نیا نیز در جریان ساخت مختارنامه آموزش های زیادی را برای ایفای نقش مشکل مختار ثقفی از سر گذرانده، قطعاً آماده ترین گزینه برای نقش قهرمان مرد سریال ماه تی تی خواهد بود. مگر آنکه بحث های حاشیه ای نظیر دستمزد یا ... حضور او را منتفی کند که با نظر به رابطه خوب او با میرباقری، این امر بعید خواهد بود.

فریبرز عرب نیا در سریال مختارنامه

مختارنامه

نقش اصلی این سریال که فضایی تاریخی و فانتزی دارد، یک سردار دوران مغول است که در عصر خود طلسم شده و طی اتفاقی، توسط یک باستان شناس در دوره معاصر از خواب چندین ساله بیدار می شود. او قصد دارد نامزد خود ماه تی تی را از چنگ مغولان نجات دهد و برای رسیدن به این هدف، زنان بسیاری را که شباهت زیادی با ماه تی تی دارند، به خیال خود نجات می دهد.

فریبرز عرب نیا قهرمان سریال میرباقری + عکس

4.635
این مطلب مفید بود ؟323
برگرفته از بانی فیلم - / ک
وبگردی