کرم خط خنده
بهترین ترکیب برای داشتن یک کرم خط خنده موادی است که مسئول و مخصوص رفع چین و چروک پوست صورت باشند ، با نسخه های تایید شده این نشانه مختل کننده زیبایی و جوانی پوست رفع خواهد شد.

5کرم خانگی برای کاهش خط لبخند

این روزها یکی از محتویات قفسه ی محصولات زیبایی خانم ها را کرم خط خنده به خود اختصاص داده است چرا که این خط گاها از سنین بسیار پایین نیز روی پوست ظاهر می شود پس باید برای رفع آن چاره ای اندیشید . خط لبخند خطوط سطحی است که در سراسر صورت وجود دارد این خطوط در اثر حرکات مکرر ماهیچه های صورت ایجاد میشود از طرفی وقتی سطح کلاژن و الاستین کاهش یابد خطوط نمایان می شود اما مواد موجود در برخی کرمهای مخصوص در جوانسازی و سفتی پوست خیلی موثر است ، به خصوص کرم هایی که به صورت گیاهی و خانگی خودتان می توانید با دستورالعمل های این بخش از سلامت نمناک تهیه کنید.
برخی ها ترجیح می دهند با آرایش خطوط را پوشش دهند که بسیار مضر است اما در کنار محصولات شیمیایی گران کرم های خانگی وجود دارد که حاوی مواد طبیعی هستند و چین و چروک را کاهش می دهدبرای کسب نتیجه بهتراین کرم ها را درشب استفاده کنید چراکه مواد موجود در این کرم ها هنگام استراحت بهتر عمل میکند.

دستور ساخت کرم طبیعی پرکننده خط خنده در خانه 

کرم خط خنده

طرز ساخت کرم خانگی و طبیعی برای رفع خط خنده

کرم خط خنده هویج و ماست عسل

این کرم حاوی ویتامین ، بتاکارتن و اسید لاکتیک است و راه حل مناسبی برای مبارزه با سالخوردگی بشمار میرود این مواد مغذی بافت پوست را بهبود و کلاژن و الاستین را بالا میبرد، 
مواد لازم :
1عدد هویج
5 قاشق ماست طبیعی
دستور تهیه:
هویج را پوست کنده و تکه تکه کنید بعدآن را در مخلوط کن با ماست و آبلیمو ترکیب و سعی کنید کرم یکدستی داشته باشید.

نحوه مصرف کرم پرکننده خط خنده

بعد از اینکه آرایش را پاک کردید روی خط لبخند و قسمتهای حساس پوست این کرم را بمالید و بعد از 30 دقیقه با آب گرم بشویید این کار را شبها قبل از خواب انجام دهید تا اثر بهتری داشته باشد.

کرم خیار و آلوئه ورا مخصوص رفع خط خنده و جوانسازی پوست 

خیار تازه ، آلوئه ورا و روغن نارگیل فرمول بسیار خوبی در کاهش چین و چروک ها و تغذیه پوست است ؛ این ترکیب حاوی آنتی اکسیدان ، آب و فیبر طبیعی است و درخنثی کردن تاثیرات منفی و سموم و اشعه خورشید تاثیر بسیار دارد .
مواد لازم برای تهیه این کرم :
نصف خیار
5 ق آلوئه ورا
2ق روغن نارگیل نیاز دارید.
دستور تهیه :
خیار را پوست کنده و آن را با ژل آلوورا و روغن نارگیل ترکیب کنید این کرم را روی پوست بمالید و 40 دقیقه بعد بشویید؛ برای نتیجه ی بهتر این کار را سه بار در هفته انجام دهید.

کرم خط خنده با جعفری ، عسل و لیمو خانگی 

کرم خط خنده

با جعفری کرم پرکننده قوی خط خنده درست کنید
ماسک شبانه جعفری در کاهش لک و چروک بسیار موثر است چون حاوی فیتوکیمیکال و اسیدهای ارگانیک می باشد و به همین دلیل سطح پ هاش پوست را تنظیم و کلاژن پوست را تأمین می کند .
مواد لازم :
سه شاخه جعفری
5 قاشق عسل
2 قاشق آبلیمو
دستور تهیه:
برگ های جعفری را با عسل و آبلیمو ترکیب کرده و روی موضع مورد نظربمالید و بعد از 20 دقیقه با آب گرم بشویید این کار را دو روز در میان انجام دهید ، به خاطر داشته باشید شبها باید از این ماسک استفاده کنید.

بهترین کرم پرکننده خط خنده با  عسل و سفیده تخم مرغ

این کرم طبیعی خطوط صورت را کاهش و نشانه های سالخوردگی رامحو می کنند. این ترکیب سلول ها را مرطوب و محرک تولید بافت های پوست است که در اثر تابش آفتاب آسیب می بیند ؛ مواد لازم برای تهیه این کرم طبیعی ضد چروک اطراف لب :
2 ق عسل
1عدد سفیده تخم مرغ
دستور تهیه:
سفیده تخم مرغ و عسل را ترکیب و خوب به هم بزنید
صورت را تمیز کنید ماسک را روی آن بمالید و بعد از 30 دقیقه با آب گرم بشویید، این کار حداقل 3 بار در هفته انجام دهید.

کرم خط خنده طبیعی و گیاهی با روغن آووکادو و پاپیا

این کرم حاوی ویتامین ایی انزبم واسیدهای چرب است موادمغذی پوست راحفظ وخطوط لبخند راکاهش میدهد ؛ برای ساخت این کرم :
2تکه پاپیا
یک قاشق آرد جو
3 قاشق روغن آواکاد
دستور تهیه :
همه این مواد را با هم مخلوط کنید تا خمیر کرمی به دست آید کرم را روی صورت بمالید و 40 دقیقه بعد بشویید. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید.

بهترین کرم پرکننده خط خنده با مواد طبیعی در خانه + روش

4.585
این مطلب مفید بود ؟769
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
وبگردی