تم عروسی پاییزی
اگر جشن عروسی شما در پاییز است از رنگ های پاییزی نارنجی, قرمز و زرد برای تم عروسی استفاده کنید تا مراسمی باشکوه و ماندگار در ذهن میهمان هایتان داشته باشید.

ایده های تم عروسی پاییزی

پاییز یکی از زیباترین فصلهاست و بهترین گزینه برای مراسم عروسی است چرا که در این فصل عشاق دیگر خبری از گرما نیست تا باعث آزار عروس خانم ها و به هم ریختن میکاپشان شود . این فصل بی نظیر با ترکیب رنگ های قرمز و نارنجی پررنگ،عکس های عروسیتان را فوق العاده می کند.

اگر عروسی شما در پاییز است ، تم عروسیتان را پاییزی انتخاب کنید تا عروسی شما در ذهن ها ماندگار گردد. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید مراسم با شکوه عروسیتان را به زیباترین نحو ممکن برگزار کنید.

جشن عروسی با رنگ های پاییزی

دسته گل زیبای پاییزی

دسته گل عروسی شما در فصل پاییز بهتر است گل هایی به رنگ نارنجی، گل بهی، زرد، کرم، قهوه ای باشد واز گل های پاییزی مانند:گل ناز، داوودی، میخک، آفتابگردان در دسته گل خود استفاده نمایید . بین دسته گل عروسی و میکاپ چهره شما باید یک تناسب زیبا وجود داشته باشد. برای آقای داماد برای گوشه کت از گل های کوچک تری که در دسته گل عروس وجود دارد استفاده نمایید.

 تم عروسی پاییزی

لباس عروس

با خنک تر شدن هوا بهتر است به جای انتخاب لباس های دکلته یا حلقه ای ، از لباس های عروس آستین سه رب و آستین بلند برای این فصل استفاده نمایید و اگر دوست دارید برای گرم تر نگه داشتن بدنتان می توانید زیر لباس عروستان از یک ساق سفید استفاده کنید اما دقت کنید که ساق شلواری شما دیده نشود.

آرایش و میکاپ پاییزی

از آرایشگر خود بخواهید که یک میکاپ لایت پاییزی روی چهره شما کار کند تا آرایشتان مخصوص این فصل باشد . بهتر است از رنگ های این فصل در آرایش شما استفاده شود.

کارت عروسی پاییزی

کارت عروسی شما باید علاوه بر خبر خوش عروسی ، حال و هوای پاییزی را نیز به مهمان ها هدیه دهد. برای کارت عروسی تان نیز از تم پاییز استفاده کنید اینگونه که کاغذ قهوه ای روشن انتخاب کرده و روی کاغذ قهوه ای برگ های پاییزی را طراحی کرده و بچسبانید.

 کارت عروسی پاییزی

لباس داماد

آقای داماد هم بهتر است کراوات و یا پاپیون خود را از رنگ های پاییزی وگرم انتخاب کند تا با میکاپ و دسته گل عروس خانم تناسب داشته باشد.

لباس ساقدوش ها

اگر ساقدوش دارید میتوانید رنگ لباس های ساقدوش های خود را از رنگ های جذاب پاییزی انتخاب کنید. برای ساقدوش ها لباس های به رنگ پاییزی و رنگ دسته گل و نزدیک به میکاپ خود مانند رنگ نارنجی تهیه کنید و رنگ کراوات ها و یا پاییون آقایان ساقدوش باید با رنگ لباس ساقدوش خانم ها هماهنگ باشد.

کیک عروسی

از کیک عروسی نیز غافل نشوید حتما در کیک تان یک تکه از پاییز را داشته باشید پس هنگام سفارش کیک عروسی طرحی ارائه دهید که متناسب با فصل باشد. یک طرح پاییزی زیبا رمانتیک انتخاب کنید و مجسمه تزئینی روی کیک قرار دهید یا از قناد بخواهید با سیم فلزی طلایی حرف اول اسم شما یا همسرتان را درست کند و با برگ های کوچک فلزی آن را تزئین کند و مثل یک تاج روی کیک قرار دهد.

کیک عروسی پاییزی

دیزاین و طراحی داخلی تالار عروسی

یکی از ایده های برای برگزاری مراسم عروسی در فصل پاییز استفاده از تزیینات پاییزی است. بادکنک های تالار را زرد و نارنجی و قرمز انتخاب کنید و سقف تالار عروسی را با حریرهای زیبا بارنگ های گرم پاییزی تزئین کنید.

جلوی در ورودی تالار پذیرایی دو درخت مصنوعی را که با برگ های زرد و نارنجی و قرمز و به همراه چند کاج خشک تزئین نموده اید ، قرار دهید.

در مراسم پاییزی از میوه درخت کاج و کدوتنبل استفاده کنید مثلا با خالی کردن داخل کدوتنبل آن را به یک گلدان بامزه تبدیل کنید یا کاج های ریز و برگ های اطراف آن را رنگ کنید تا یکدست شوند و سپس روبان های باریک طلایی و نارنجی را روی گلدان بچسبانید و این کاج های مخروطی شکل را روی روبان ها قرار دهید.

گل های کوچک رنگی پاییزی را روی میز شام قرا دهید تا حس و حال پاییزی بودن را به مهمان ها بدهید.

برای تزیین صندلی های مراسم عروسی تان از حلقه های گل پاییزی استفاده کنید. میز مهمانان را میتوانید با تم پاییز دیزاین کنید.

برای رومیزی از رومیزی پارچه ای طلایی استفاده کنید.

از کدوهای خوشگل برای تزیین میز یادبود یا سفره عقد خود بهره بگیرید.

جشن عروسی در پاییز

جایگاهی پاییزی برای عروس و داماد و حلقه های عروسی

از برگ های پاییزی زیبا برای تزیین جایگاه عروسی تان استفاده کنید.

دو برگ پاییزی را با پارچه مخمل نارنجی رنگ در آورده و به هم بدوزیدو حلقه های عروسی را روی این برگ ها گذاشته و برگها را روی بالشتک ساتن طلایی قرار دهید.

عکاسی در پاییز

از برگ های بی نظیر پاییزی برای عکاسی در پاییز استفاده کنید مثلا دسته گل و کفش عروس خانم را در کنار هم قرار دهید و دور آن را با برگ های رنگارنگ پاییزی پر کنید و یا حلقه های ازدواج را روی یک برگ پاییزی قرار دهید و عکس بگیرید.

چتر برای عروس برای عکاسی در پاییز بسیار شیک و زیباست.

عکس های عروسی در پاییز

خوردنی های پاییزی

سوپ کدو حلوایی سرو کنید.

یکی از دسرهای محبوب پاییزی سیب های کوچکی هستند که با کرم کاراملی گرم پوشیده شده اند.

دنیای مد نمناک پیشنهاد میکند دسر هایی که میخواهید سرو کنید بهتر است رنگ و شکل پاییزی داشته باشند و اشکال برگ و یا گل آفتابگردان،کدو تنبل میوه درخت کاج و… را برای تزئین به کار ببرید.

نوشیدنی ها را هم مانند دسر و شیرینی سرو کنید تا از نظر رنگ و شکل با هم تناسب داشته باشند .

رنگ نارنجی بهترین رنگ برای تم عروسی پاییز

رنگ نارنجی، رنگ روز سپاسگزاری و نشانی از چشم انداز پاییزی و شعله آتش است.

رنگ نارنجی، رنگی گرم و رنگ خوشبختی است، زیرا ترکیبی از رنگ زرد و قرمز است و رنگی شاد و زندگی بخش است. این رنگ احساسات ما را آزاد و باعث ترویج احترام به خود می شود و به خاطر اثر تحریک کنندگی آن با افسردگی مقابله و شوخ طبعی را در انسان پرورش می دهد و رنگ های روشن تر آن مانند هلویی و زرد آلویی باعث رفع عصبانیت می شود. این رنگ چون ترکیبی از زرد و قرمز است به عنوان یک رنگ انرژی زا در نظر گرفته می شود.

دیزاین و طراحی تم پاییزی برای مراسم عروسی

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : عروسی
وبگردی