باران در جاده ها

جاده های شش استان کشور بارانی است

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1399کد مطلب : 35945زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرکز مدیریت راههای کشور علاوه بر اعلام افزایش ٦ درصدی تردد بین استانی، از بارش باران در جاده های ٦ استان خبر داد.

ایرنا:اکنون جاده های چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است. 

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره ، وردآورد و ایران خودرو خبر می دهد. 

ترافیک در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیز سنگین گزارش شده است. 

آخرین وضعیت جوی از بارش باران در برخی از جاده های استان های مازندران، البرز ، تهران، سمنان، فارس و یزد خبر می دهد. 

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. 

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٨٥تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل حدود ٦ درصد افزایش تردد را نشان می دهد. 

گزارش مرکز مدیریت راهها اضافه میکند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٦درصد و اوج تردد بین ساعت18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند. 

همچنین آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

انتهای پیام/م

جاده های شش استان کشور بارانی است

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : هواشناسی
وبگردی