مجید صالحی

مجید صالحی با نقشی متفاوت در چراغ های ناتمام + عکس

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1397کد مطلب : 71744زمان مطالعه : 2 دقیقه
سروش جمشیدی بازیگر برنامه دورهمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در تمجید از نقش متفاوت مجید صالحی در چراغ های ناتمام به روز کرد.

نقش متفاوت مجید صالحی در چراغ های ناتمام

مجید صالحی بازیگری که با بازی در نقش مجید دلبندم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد اغلب در فیلم های طنز جلوی دوربین رفت و به ایفای نقش پرداخت . این بازیگر کشورمان که به تازگی ساخت فیلم سینمایی جدیدش را با عنوان زیر نظر آغاز کرده است در کارنامه هنری اش آثار جدی نیز دارد.

نقش متفاوت مجید صالحی در فیلم چراغ های ناتمام نظر سروش جمشیدی را به خود جلب کرد و این هنرمند کشورمان به تعریف و تمجید از او پرداخت.

تمجید سروش جمشیدی از نقش متفاوت مجید صالحی

 مجید صالحی

فیلم چراغ های ناتمام با نقش متفاوت مجید صالحی

سروش جمشیدی بازیگر نقش قیمت در برنامه دورهمی با انتشار کلیپی در اینستاگرامش نوشت:مجید صالحی بازیگر موفق نقش های کمدی و طنز سینما و تلویزیون ، نخستین بار در فیلم " استراحت مطلق" ساخته به یاد ماندنی رضا کاهانی بود که توانایی دیگری از خود در بازیگری رو کرد و از پس نقش جدی و تلخ فیلم، تاثیر گذار برآمد و آن چهره تثبیت شده اش نزد تماشاگر را در هم شکست و به خاطر ایفای این نقش کاندیدای بازیگری مرد در جشن خانه سینما و منتقدین و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره حافظ شد. اکنون او باز در " چراغ های ناتمام " به نظر می رسد تجربه دیگری در نقشی متفاوت را به کارنامه اش افزوده ، فیلمی که امروز در سینماها کشور اکران شده است.

 مجید صالحی

 مجید صالحی با نقشی متفاوت در چراغ های ناتمام

چراغ های ناتمام فیلمی به کارگردانی مصطفی سلطانی محصول سال 95 است و مجید صالحی با نقشی متفاوت در این فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت.

 مجید صالحی

گریم مجید صالحی در چراغ های ناتمام

چراغ های ناتمام داستان زندگی پرفراز و نشیب یک نویسنده است که اعتقادها و باورهای ویژه ای دارد و حاضر است برای باورهایش همه کار انجام بدهد.

 مجید صالحی

 مجید صالحی و شقایق فراهانی در چراغ های ناتمام

مجید صالحی، شقایق فراهانی، علیرضا استادی، حسین مهری، الهام نادی، حسین ملکی و داریوش ارجمند بازیگران فیلم چراغ های ناتمام را تشکیل میدهند.

 مجید صالحی

نقش متفاوت مجید صالحی در استراحت مطلق

مجید صالحی در فیلم استراحت مطلق به کارگردانی عبدالرضا کاهانی با نقشی جدی جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی متفاوت بود.

 

مجید صالحی

چهره متفاوت مجید صالحی در استراحت مطلق

مجید صالحی در فیلم استراحت مطلق با بازیگرانی چون رضا عطاران ، ترانه علیدوستی ، بابک حمیدیان و فریده فرامرزی همبازی بود.

مجید صالحی با نقشی متفاوت در چراغ های ناتمام + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : مجید صالحی
وبگردی