صاف کردن شکم و پهلو
برای صاف کردن شکم و پهلو فقط کافیست تمرینات ورزشی صحیح و مخصوص شکم و پهلو را انجام دهید و به سادگی به اندام ایده آل برسید.

بدون بدنسازی های سخت هم میتوان شکم و پهلو را صاف کرد

چربی ای که در اطراف شکم تجمع می یابد، خوشایند نیست، به دلیل موقعیت آن، اکثر مردم بر این باورند که یک تمرین معمولی، این چربی ها را از بین می برد، اما این موضوع درست نیست ، شما نیاز به تمریناتی دارید که به طور خاص چربی های شکم را هدف قرار می دهند تا از شر آنها خلاص شوید، برای خداحافظی با این چربی ها , صاف کردن شکم و پهلو ، این 7 تمرین معرفی شده در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک را انجام دهید، این تمرین ها به طور خاصی طراحی شده اند که دو طرف شکمتان را هدف قرار دهد.

صاف کردن شکم و پهلو

صاف کردن شکم و پهلو با بهترین تمرینات ورزشی

7 تمرین ساده ای که می توانید برای از بین بردن چربی شکم و پهلو انجام دهید

1 - حرکت هیزم شکن

موقعیت شروع :در حالی که پای خود را به عرض باسن خود باز کرده اید ، بصورت قائم بایستید ، وزنتان را روی پای چپ بیاندازید و با استفاده از دو دستتان ، با دست چپ خود دمبل بزنید.

مراحل:

هر دو دست خود را بچرخانید و به طرف راست باسن خود پابین بیاورید، اجازه دهید تا پاها و زانوهایتان چرخش داشته باشد، تصور کنید که شما یک درخت بزرگ را از بین میبرید، دست هایتان را بالا و پایین ببرید و این حرکت را 20 بار در سمت چپ و سپس همان حرکت را 20 بار در سمت راست خود تکرار کنید.

2 - چرخش روسیه ای

موقعیت شروع: روی دو زانوی خود بنشینید، در حالی که در این موقعیت قرار گرفته اید، با دو دست خود دمبل را نگه دارید.

مراحل :

پا های خود را از روی زمین بالا ببرید و روی نوک پای خود بایستید، حالا گردن خود را به سمت راست بچرخانید و دمبل را که در کنار بدن خود نگه داشته اید، بردارید، بعد، همین کار را در طرف دیگر بدنتان انجام دهید، به سمت چپ بچرخید به طوری که وزنتان روی سمت چپ بدنتان باشد، 40 بار به عقب و جلو تکرار کنید هر طرف 20 بار.

شکم تخت با ورزش

حرکات ورزشی ساده برای لاغری شکم

3 - لیفت پلانک طرفین باسن

موقعیت شروع: آرنج خود را بر روی زمین قرار دهید و پاها و باسن خود را به پهلو روی زمین قرار دهید.

مراحل:

بدن خود را بالا ببرید ، 2 ثانیه نگه دارید و بدنتان را پایین بیاورید، این تمرین را 15 بار در سمت چپ و 15 بار در سمت راست انجام دهید .

4 - کرانچ دوچرخه

موقعیت شروع: در حالی که زانوی تان به سمت بالا خم شده است ، صاف به روی کمر خود بخوابید، دستتان را زیر سر خود قرار دهید و انگشتتان را آزاد کنید.

مراحل:

پای راست خود را بالا ببرید تا ران تان تقریبا عمود بر زمین باشد و ساق پاهایتان به موازی زمین باشند، در همان زمان، بالاتنه ی خود را بچرخانید و آرنج چپ خود را به سمت زانوی خم شده ی خود حرکت دهید تا در وسط بدن تان بهم برسند، حالا پای راست را خود را صاف کنید، اما از زمین بلند کنید، در حالی که پای خود را صاف می کنید، پای چپ تان را خم کنید و بالاتنه ی خود را بچرخانید تا آرنج دست راست شما به زانو پای چپتان برسد، اجازه دهید این تمرین 30 بار تکرار شود.

حرکت کرانچ دوچرخه

بهترین ورزش برای صاف شدن شکم و پهلو

5 - پرش برپی burpees

موقعیت شروع: زانویتان را خم کنید و کف دست تان را بصورت صاف روی زمین قرار دهید.

مراحل:

در یک حرکت سریع، پای خود را به سمت عقب ضربه بزنید، این موقعیت را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس پاهایتان را به سمت سینه خود بکشید، به سرعت بایستید، در حالی که با دست های خود بصورت همزمان کف می زنید ، بدن خود را به سمت جایگاه شروع پلانک پایین بیاورید، این تمرین را برای 3 ست با 15بار تکرار برای هر قسمت انجام دهید .

6 - خلاء زانو زدن

موقعیت شروع: بنشینید، شانه های خود را باز کنید و کف دست تان را کنار پاهای خود قرار دهید.

مراحل:

تصور کنید که باید ستون فقرات خود را به شکمتان متصل کنید و شکم خود را تا آنجا که می توانید به داخل بکشید، ورزش و تناسب اندام نمناک توصیه می کند که اگر تازه کار هستید 5-10 ثانیه نگه دارید، بعد ها می توانید 20 ثانیه نگه دارید، این تمرین را 5 بار تکرار کنید .

خلاء زانو زدن برای شکم

ساده ترین ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

7 - شنا زدن

موقعیت شروع: روی شکم خود بخوابید در حالیکه انگشتانتان ، به موازات یکدیگر و در جلوی شما کشیده می شوند، پاهای شما باید از هم جدا باشند.

مراحل:

دست راست و پای چپ خود را در هوا بلند کنید، این موقعیت را برای حدود 2-3 ثانیه نگه دارید ، آنها را به سمت زمین برگردانید، سپس دست چپ و پای راست خود را بلند کنید، پاهایتان را در هوا نگه دارید و برای 2-3 ثانیه نگه دارید ( قبل از اینکه آنها را به سمت زمین برگردانید)، این تمرین را 10 بار و برای هر طرف 5 بار تکرار کنید .

7 تمرین ورزشی عالی برای صاف کردن سریع شکم و پهلو

3247
این مطلب مفید بود ؟14998
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
وبگردی