امیر آقایی

وقتی امیر آقایی هرگز دورهمی را ندیده است!

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1399کد مطلب : 76821زمان مطالعه : 5 دقیقه
امیر آقایی بازیگر سریال آقازاده شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره تغییری که در تاریخ تولدش داد و ندیدن برنامه دورهمی صحبت کرد.

در برنامه دورهمی امیر آقایی چه گذشت

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 15 مردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهمان برنامه شب گذشته دورهمی امیر آقایی بازیگر سریال آقازاده بود.

برنامه دورهمی امیر آقایی قرار بود که 26 تیرماه پخش شود اما مشکلاتی در پخش رخ داد و این برنامه شب گذشته روی آنتن رفت.

امیر آقایی که چهار سال پیش مهمان برنامه دورهمی شده بود باز هم بار دیگر روبروی مهران مدیری نشست و درباره این چهار سال گفت:اگرچه همه ما زندگی های سختی را میگذرانیم اما برای من سالهای خوبی بوده و انتخاب هایی داشته ام که از آنها بسیار خرسندم.

تغییری که امیر آقایی در ویکی پدیا ایجاد کرد

مهران مدیری درباره سن امیر آقایی پرسید که گفت:یک برنامه فوتبالی پخش میشد و گویا کسی که آن روز قرار بود فوتبال را اجرا کند همه میدانستند که اطلاعات را از ویکی پدیا میگیرد و یک عزیز جنوبی برای شوخی اطلاعات ویکی پدیا را تغییر داد و من بعد از فهمیدن این موضوع، تصمیم گرفتم سنم را در ویکی پدیا را تغییر بدم و رفتم سال تولدم را به 1349 تغییر دادم ولی دو روز بعد که خواستم درستش کنم پسوردم یادم رفت و در واقع من متولد 10 مرداد 1354 هستم.

مجری دورهمی هم درباره غلط بودن تاریخ تولدش در ویکی پدیا گفت که من هم در این برنامه تاریخ تولد دقیقم را اعلام کردم و فردای آن روز دیدم که خود به خود در ویکی پدیا هم درست شده است.

امیر آقایی و مهران مدیری

آغاز کار بازیگری امیر آقایی

امیر آقایی درباره ورودش به دنیای هنر گفت:من قبل از بازیگری و حدود سال 75 فیلم کوتاه می ساختم اما دغدغه ام سینما بود اما دانشگاه تئاتر قبول شدم و خیلی اتفاقی سال اول دانشگاه وارد شدم و همان زمان نمایشی را با آزیتا حاجیان کار کردم.

این هنرمند کشورمان اولین شب آرامش را اولین سریالی عنوان کرد که به دلیل نقش خوبش در این سریال خیلی دیده شد.

امیر آقایی درباره عکاسی کردن گفت:من عکاسی میکنم اما علاقه ای به برگزاری نمایشگاه عکاسی ندارم چون در اینستاگرام همه کارهای من را می بینند و باید بگویم که من در کارهای فردی مثل نویسندگی، نقاشی و عکاسی آرامش بیشتری دارم.

ماجرای ازدواج نکردن امیر آقایی در دورهمی

مهران مدیری درباره علت ازدواج نکردن امیر آقایی از او پرسید که گفت:هربار من به خودم میگم که چرا میری که این سوال را از تو بپرسه؟ آقای مدیری عزیزم کی بدش میاد که وارد خونه ای بشه که چراغش روشنه و کی از تنهایی مفرط لذت میبره اما ازدواج به همین راحتی ها نیست و اتفاق بسیار بزرگی است که مسئولیت دیگری را هم برعهده بگیری و هر وقت این توانایی را در خودم دیدم حتما این کار را انجام میدهم و ملاک من تنها و تنها صداقت است.

امیر آقایی ادامه داد:ما در زندگی به هم عادت میکنیم و عشق قداست دارد و فرقی ندارد که همسر من بازیگر باشد یا نباشد و چیزهای مهم تری از شغل در ازدواج وجود دارد.

سختگیری امیر آقایی در انتخاب نقش

امیر آقایی درباره سختگیر بودنش در انتخاب نقش هایش گفت:ملاک اول و دوم من فیلمنامه و بعد از آن کارگردان کار برایم خیلی مهم است و تا سال قبل هرکاری را نمی پذیرفتم و سال قبل این کار را انجام دادم و اصلا از این موضوع خوشحال نیستم.

مهمان دورهمی ادامه داد:برای بازیگر نقشی که چالش برانگیز باشد خیلی جذاب است و دوست دارد که آن نقش را بازی کند و من درباره کسی که قرار است بازیگر شود باید بگویم که باید با تحصیلات آکادمیک وارد شود و به نظر من استمرار از تجربه بهتر است.

امیر آقایی

حضور امیر آقایی در فضای مجازی و تعبیرش از روشن فکر

امیر آقایی درباره حضورش در فضای مجازی گفت:من اینستاگرام را از حدود سال 2012 دارم ولی تعداد عکس هایی که از خودم دارم شاید حدود 5 تا باشد و بیشتر عکس هایی از طبیعت را به اشتراک میگذارم.

این بازیگر کشورمان درباره روشنفکر بودن گفت:به نظرم ما اصلا در دهه های جدید روشن فکر نداریم.

مهران مدیری درباره شغل جایگزین بازیگری برای امیر آقایی پرسید که گفت:من کارهای زیادی تا رسیدن به اینجا انجام دادم و به نظرم هرکار دیگری انجام میدادم باز هم دلم پیش بازیگری بود و فرقی نمیکرد.

خط قرمز مشترک امیر آقایی و مهران مدیری

مجری دورهمی درباره بهترین کاری که امیر آقایی میتواند انجام دهد پرسید که گفت:من خیلی آدم مسئولیت پذیری هستم و کاری که به من محول شود را به بهترین نحو انجام میدهم و مهران مدیری در مقابل این صحبت امیر آقایی گفت :من نقطه ضعف بزرگی دارم و این است که کسی از زیر کار در برود فشارم بالا میرود و تنها چیزی که میتواند من را در جهان عصبانی کند این است که کاری را به کسی بسپارم و از زیر آن کار در برود و امیر آقایی هم ضمن تایید این موضوع گفت من هم همین اخلاق را دارم و خط قرمز من همین است.

امیر آقایی در ادامه صحبت هایش گفت:من در تایمی از زندگی متوجه شدم که خیلی پرخاشگر هستم سر صحنه و به مرور زمان متوجه شدم وقتی پرخاشگر هستم که کسی کارش را درست انجام ندهد و از آن به بعد سر پروژه هایی که کارشان را درست انجام نمیدادند نرفتم.

امیر آقایی دورهمی را هرگز ندیده است

مهران مدیری درباره تست بازیگری و دیدن تست بازیگری برنامه دورهمی از امیر آقایی پرسید که متوجه شد امیر آقایی تابحال برنامه دورهمی را ندیده است و امیر آقایی در این خصوص گفت:من نمیدانم شما در کدام شبکه هستید و مهران مدیری به شوخی گفت که بدترش کردی و الان میگه که اصلا مگه شما تو تلویزیون هستید.

در ادامه برنامه باز هم صحبت به این سمت کشیده شد و امیر آقایی گفت منزل ما جایی است که چیزی آنتن نمیدهد و مهران مدیری به شوخی گفت پس باید سه شب در هفته حضوری خدمت برسم تا حداقل تو من را ببینی.

تست بازیگری امیر آقایی در دورهمی

مهران مدیری از امیر آقایی خواست که در دورهمی تست بازیگری بدهد و به گوی به عنوان نیمه گمشده اش نگاه کند و به او حرف های عاشقانه بزند که امیر آقایی به خنده گفت من اگر میخواستم این کار را انجام بدهم سال ها پیش انجام میدادم و این حرف را به کسی میزدم که بعدها با او بچه دار شوم و در ادامه با تغییر موضوع تست بازیگری داد.

از ماجرای ازدواج امیر آقایی تا تغییر در ویکی پدیا و ندیدن دورهمی

426
این مطلب مفید بود ؟215
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی
    not found