چمن مصنوعی
مکان هایی هستند که امکان پرورش چمن و گیاهان طبیغی در آن وجود ندارد.برای حل این مشکل میتوانیم از چمن مصنوعی برای ایجاد یک فضای سبز زیبا و دلنشین استفاده کنیم.

راهنمای خرید چمن مصنوعی

چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن یک ایدئولوژی حرفه ای در ایجاد یک باغ کوچک در شکل دهی یک فضای سبز آپارتمانی است.

استفاده از یک آلاچیق متناسب به همراه گل های خوشرنگ آپارتمانی بر روی پوشش سبز چمن های مصنوعی این زیبایی را تکمیل می کند .

چنانچه در طبقه بالای یک واحه شهری ساکن هستید و یا خانه هایی با سقف مسطح دارید الزامی است پیمانکاری متخصص و آشنا به شرایط برای نصب چمن مصنوعی استخدام کنید .

شرکت چمن نما مجری و وارد کننده انواع چمن مصنوعی به سراسر کشور منطقه کوچکی را برای تفریح و حفظ حریم شخصی در اختیار شما خواهد گذاشت.
مطابق بودن با استانداردها در راستای اهداف شما می باشد:

از ویژگیهای چمن مصنوعی پشت بام بالا نبردن دمای ساختمان است و به شما این امکان را می دهد که منطقه کوچکی ایجاد کنید که در آن بتوانید زیر نور آفتاب استراحت کنید.

چمن های تولید شده در مقابل باران و برف و یخ زدگی مقاومت جذابیت خانه شما را بیشتر می کنند و در اصل به عایق کاری ساختمان کمک می کنند.کیفیت بالای محصولات چمن نما گواه بر دوام بیشتر و سخت تر آسیب دیدن است .

کف این چمن ها معمولاً از الیاف پلی استر تشکیل شده است و به سطح زیرین میچسبد و در برابر آفتاب ،گرما و ضربه بسیار مقاوم اند .

همچنان با استفاده از الیاف پروپیلن موجود سایش چمن با بدن منجر به آسیب بدن نمی شود.به دلیل عدم نیاز به کاشت درون زمین چمن مصنوعی در هر محیطی در پشت بامها چه مسطح و چه شیب دار قابل نصب می باشد.

چه نوع چمن مصنوعی برای پشت بام استفاده کنیم؟

دارای استاندارد مقاومت در برابر اشعه های مضر خورشید باشد.تراکم بالا داشته باشد که این به معنای مقاومت در برابر تردد بالا در روف گاردن های پرجمعیت می باشد.

یک دیتکس بالا که تاثیر مستقیمی بر کیفیت چمن مصنوعی دارد.

دارای سطح مقطع با اشکال مختلف مانندc.v و یا دایمند(لوزی) لوزی باشند و در صورتی که الیاف تخت(I) در آن به کار رفته می بایست دارای مینت و یا آوند مرکزی باشد.

( این دو مورد برای جلوگیری از افزایش دما در فصول گرم می باشد)مجهز به سیستم زهکش و مدیریت و خروج آب باشد. قیمت چمن مصنوعی برای این نوع نیز رولی حساب میگردد و بر حسب کیفیت محصول درجه بندی میشود.

مزایای چمن مصنوعی

مزایای استفاده از چمن مصنوعی برای پشت بام

  •  زیبایی بخشیدن از طریق سرسبزی در چهار فصل

  • چمن مصنوعی طبق استانداردuv difender در برابر اشعه خورشید ظاهر زیبای خود را حفظ می کند و دچار تغییر رنگ نمی شود

  •  آسیبی به لایه زیرین وارد نمی کند

  • بر خلاف پوشش گیاهی طبیعی نیازی به آبیاری و خاک و باغچه ندارند وزن کمی دارند و مانند یک فرش روی سطح بام نصب می گردند

  • به سهولت شستشو و نظافت می شوند

  • در هنگام سرما دچار یخ زدگی و ترک در الیاف نخواهند شد

  •  یک محیط ایده آل برای آسایش خانواده ها و ورزش و بازی کودکان می باشد

خرید چمن مصنوعی

طراحی و اجرای فضای سبز پشت بام

ارائه و اجرای فضای سبز پشت بام توسط شرکت چمن نما با انواع مختلفی از نظر ظاهر می باشد.این فضای سبز با کیفیت بالا روی لایه ای از فوم کار گذاشته میشود که احساس طبیعی بودن را ایجاد می کند.پیمانکار متخصص ما به شما در بهترین و کم هزینه ترین روش برای گنجاندن چمن مصنوعی زیبا در پشت بام تان راهکار ارائه می دهد.

استراتژی کاشی های زهکشی به عنوان زیر لایه به منظور رفع خیسی کف فرش چمن به کار گرفته می شود.همچنان چمن مصنوعی روی سطوح چوبی در پشت بام با عملیات زهکشی کامل قابل اجراست.

این محصولات دارای انواع تزئینی و تنوع رنگی و تنوع بافت هستند و حس لذت بردن در طبیعت را برای ما زنده نگه میدارد.نکته جالب توجه امکان برش دادن در جهت ست شدن در هر منطقه ای می باشد.

چمن مصنوعی برای پشت بام از کجا بخرم ؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی