پرچم ایران

خرید و چاپ پرچم

کد مطلب : 77112زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها پرچم ها به عنوان یک راه بسیار خوب برای جلب توجه افراد به تبلیغات با رویداد های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.پرچم ها از جنس های مختلفی تهیه میشوند که به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید آنلاین پرچم

امروزه پرچم ها بسیار بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند. موارد استفاده پرچم ها از استفاده سمبلیک گرفته تا تبلیغات همگی می تواند نظر افراد مختلف را در یک نگاه به خود جلب کند. دنیای پرچم  تولید کننده انواع پرچم های مارک دار و شخصی می باشد. علاوه بر امکان خرید پرچم ، امکان چاپ پرچم اختصاصی با کیفیت نیز در دنیای پرچم وجود دارد.

خرید پرچم و بنرهای سفارشی

دنیای پرچم در تهران مستقر می باشد و تجربه چاپ و تولید پرچم با بالاترین کیفیت و بنرهای سفارشی و سایر جنبه های چاپ در اندازه های بزرگ برای برخی از بزرگترین شرکت ها و مارک ها را دارد. دنیای پرچم پیشرو چاپگرانوع  پرچم ها و آگهی های سفارشی در ایران  می باشد. چه به دنبال پرچم های رومیزی یا تبلیغاتی باشید ، ما از بهترین مواد اولیه برای چاپ پرچم های خود استفاده می کنیم.

جنس های مختلف برای چاپ پرچم

در چاپ پرچم ها از انواع مختلفی از مواد اولیه استفاده می شود که می تواند متناسب با نیاز شما این مواد اولیه متفاوت باشد. متناسب با نیاز و همچنین آب و هوایی که پرچم ها مستقر می شوند ممکن است جنس انتخابی برای چاپ پرچم متفاوت انتخاب شود. 

پلی استر

پلی استر یکی از با دوام ترین انواع پرچم می باشد. در مقایسه با پنبه ، این ماده بویژه برای مصارف صنعتی ، تجاری یا در سازمان ها یا هر جا که شرایط جوی شدیدی وجود داشته باشد ، طراحی و مهندسی شده است. 

نایلون

پرچم های ساخته شده از نایلون برای استفاده در فضای بیرونی مناسب می باشند. پرچم های نایلونی قوی و با دوام ، می باشند و باعث جذب کمتر نور خورشید و هدر رفت شیمیایی می شود. 

پنبه سنگین

 امروزه این نوع پرچم ها معمولا برای استفادهای تاریخی استفاده می شوند. پرچم هایی که از رنگ های محدودی استفاده می کنند معمولا از این نوع مواد اولیه ساخته می شوند.

نوع خاصی از پلی استر (Knit)

 این نوع پلی استر براق و با کیفیت هستند. علاوه بر استحکام ، همچنین این نوع پرچم ها ظاهری براق و انعطاف پذیر را فراهم می کنند. 

پلی استر ابریشم مانند

 پلی استر ابریشمی معمولا برای پرچم هایی که نیاز به استفاده از رنگ های مختلف دارند استفاده می شود. همچنین از این نوع مواد برای ساخت و چاپ پرچم های کوچک بعد هم استفاده می شود.

اطلس

با داشتن درخشش زیبا و ظریف ، اطلس بسیار براق پارچه سفارشی برای بنرهای یک طرفه با طراحی ساده می باشد. می توان به روش های مختلفی چاپ پرچم را بر روی این مواد انجام داد. از این نوع مواد اولیه معمولا زمانی استفاده می شود که درمدت زمان کوتاهی نیاز به چاپ پرچم باشد.

ورق پنبه ای

 انتخاب ورق پنبه ایی سنگین برای چاپ پرچم معمولا برای بودجه های کمتر استفاده می شود. همچنین معمولا از این نوع پرچم بیشتر برای پرچم های تزئینی استفاده می شود.

وینیل

این نوع مواد اولیه چاپ پرچم برای استفاده در فضای باز عالی هستند. این نوع مواد سخت و در برابر پارگی و پاره شدن بسیار مقاوم می باشند. همچنین در برابر اشعه UV مقاومت دارد. از این نوع مواد برای پرچم های دو طرفه استفاده می شود.

چاپ بنر

پرچم های بنری غالباً به شکل مستطیل شکل چاپ می شوند و ممکن است یک قسمت قطبی در بالای پرچم قرار داده شود. بنرها به صورت عمودی و افقی نصب می شوند و می توانند از یک یا هر دو طرف چاپ داشته باشند.

از بنرها در رویدادهایی مانند مسابقات ورزشی ، نمایش های تجاری و عملکردهای شرکتی مورد استفاده می شود. بنرها را می توان از یک قطب آویزان کرد ، به یک دیوار متصل کرد یا به یک میله چسباند. بنرها معمولاً به عنوان ابزار تبلیغاتی و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند. بنرها در اندازه های مختلف و متناسب با نیازهای افراد چاپ می شوند.

پرچم های پر مانند

همانطور که از نام این پرچم ها پیداست ، شبیه به یک پر بزرگ هستند. آنها معمولاً دارای چاپ معکوس در پشت می باشند. این نوع پرچم ها از پلی استر یا نایلون ساخته شده اند و شامل یک قطبی سه ضلعی صاف ، که در بالای پرچم بسته شده است می باشد. قسمت پایینی پرچم می تواند شامل یک قسمت چرمی یا نوار چسبنده ای باشد که در انتهای پایین پرچم به قطب متصل می شود.

پرچم های تزئینی

بیشتر بنرهای تزئینی مستطیل شکل هستند و معمولاً در حالت عمودی قرار داده می شوند. یک قطب دوخته شده درقسمت بالای بنر وجود دارد که روی یک قطب قرار گرفته است که با زاویه 90 درجه یا کمتر برای خانه ، محل کار یا ساختمان دیگر قرار داده می شود. گرافیک های موجود در این بنرها به گونه ای قابل استفاده است که هر دو طرف متقاوت یا حاوی پیام یکسانی باشند .

خرید و چاپ پرچم

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی