مهران مدیری

خبر خوش مدیری از دورهمی

تاریخ انتشار : 1 دی 1399کد مطلب : 79520زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویژه برنامه یلدایی دورهمی با حضور بهروز رضوی و علیرضا افتخاری روی آنتن رفت و مهران مدیری خبر از ادامه پخش این برنامه داد.

ویژه برنامه دورهمی در شب یلدای 99

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 30 آذرماه 99 بعد از چند ماه دوری، روی آنتن تلویزیون رفت.

مهران مدیری در این ویژه برنامه یلدایی دورهمی میزبان بهروز رضوی صداپیشه و مجری و علیرضا افتخاری خواننده قدیمی کشورمان بود و خبر از اتفاقاتی خوب در این برنامه داد.

پخش ادامه فصل چهارم برنامه دورهمی

مهران مدیری در ابتدای برنامه شب گذشته دورهمی، خبر از پخش ادامه فصل چهارم برنامه دورهمی داد و گفت:چند ماه ما نبودیم در تلویزیون و دورهمی بخاطر شرایط کرونا متوقف شد. امشب که شب یلدا است در واقع شروع برنامه است و تعهد ما در سری چهارم دورهمی 100 قسمت بود که 80 قسمت آن را ضبط کردیم و با شروع کرونا و محرم و صفر و باز ادامه کرونا و شدیدتر شدنش برنامه کاملا متوقف شد و 20 قسمت باید می ساختیم و ساختیم و این اولین قسمت است و در واقع 20 قسمت از سری چهارم خواهیم داشت.

مهران مدیری

این مجری کشورمان در ادامه صحبت هایش به شب یلدا و شرایط خاصی که کرونا برای دور بودن خانواده ها از هم رقم زده است اشاره کرد.

اجرای آهنگ الهه ناز برای اولین بار در برنامه دورهمی

علیرضا افتخاری خواننده کشورمان اولین مهمان برنامه شب گذشته دورهمی بود که با اجرای آهنگ ای الهه ناز حال و هوایی متفاوت به این برنامه بخشید و یادی از استاد بنان کرد.

بازخوانی آهنگ الهه ناز استاد بنان برای اولین بار از تلویزیون پخش شد و این اتفاق در برنامه دورهمی با علیرضا افتخاری ثبت شد.

علیرضا افتخاری

بهروز رضوی مهمان برنامه دورهمی

استاد بهروز رضوی صداپیشه و مجری کشورمان که پیش از این هم مهمان برنامه دورهمی شده بود، بار دیگر مهمان این برنامه شد تا شب یلدایی متفاوت را در دورهمی رقم بزند.

بهروز رضوی حضور در رادیو را از سال 47 آغاز کرد و در ابتدای برنامه درباره حضورش در رادیو صحبت کرد و در ادامه از استقبال مردم از برنامه رادیویی کتاب شب گفت و از این برنامه به عنوان پرعمرترین برنامه رادیویی یاد کرد و گفت:من 25 سال است که دارم مخ مردم را میزنم و کتاب هایی که از رادیو پخش میشود جذابیت دارد و معمولا شنونده های زیادی هم دارد.

بهروز رضوی

این دوبلور کشورمان از کتاب شازده کوچولو به عنوان یک اثر بی نظیر، ماندگار و تاثیرگذار یاد کرد و به همه توصیه کرد که حتما این کتاب را بخوانند.

مهران مدیری در ادامه به نویسندگی، ترانه سرایی، دوبله و بازیگری بهروز رضوی اشاره کرد و این هنرمند کشورمان در ادامه صحبت هایش به این موارد اشاره کرد.

بهروز رضوی درباره صدایش گفت:صدای من بیشتر صدای اقلیم کویر است و آنجا برای اینکه صدا به صدا برسد ما باید صدای بلندی می داشتیم و من متولد سال 1326 در بزد هستم.

بهروز رضوی

این مهمان برنامه دورهمی در ادامه صحبتهایش به فعالیت های این روزهایش در رادیو اشاره کرد و درباره ویژگی های شخصیتی خودش صحبت کرد و اظهار داشت که هیچ سررشته ای در سیاست ندارد اما اگر روزی فردی قدرتمند بود حتما حقوق کارگردان را زیاد میکرد.

بهروز رضوی در ادامه این برنامه فال حافظی را گرفت و با صدای خاصش به حافظ خوانی در این برنامه پرداخت.

خبر بسیار خوب مهران مدیری

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی