آموزش نصب فتوشاپ
فتوشاپ محبوب ترین ابزار و نرم افزار برای ویرایش تصاویر در جهان می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه نصب فتوشاپ آشنا خواهید شد.

آموزش قدم به قدم نصب فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین نرم افزارها برای ویرایش تصاویر در سطح جهانی می باشد چرا که دارای ابزارهای متفاوتی برای ویرایش است و بطور کامل شما را از برنامه های جانبی بی نیاز می کند. با این حال آموزش و یادگیری برنامه فتوشاپ در عین آسان بودن محیط کاربری این برنامه، مدت زمان نسبتا زیادی طول می کشد تا با تمام ابزارهای این برنامه موفق به طراحی تصاویر مختلف شوید. با این حال اگر از کاربران مبتدی فتوشاپ هستید در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را نحوه نصب فتوشاپ در ویندوز (how to install photoshop on windows) آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

1- در قدم اول توصیه می شود نرم افزار فتوشاپ را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. اما اگر تصمیم به دانلود برنامه فتوشاپ دارید، لازم به ذکر است که می توانید با جستجویی ساده اقدام به دانلود برنامه فتوشاپ کنید که حجم حدودی بیشتر از 1.5 گیگابایت می باشد.

2- فایل نصبی را با پسوند exe. را انتخاب و راست کلیک کنید و از میان گزینه ها، گزینه Run as administrator را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که قبل از این مرحله حتما اینترنت را قطع کنید و کامپیوتر شما به اینترنت متصل نباشد.

نصب فتوشاپ

3- کمی صبر کنید تا فایل نصبی فتوشاپ آماده نصب شود.

نصب فتوشاپ

4- بر روی گزینه Install کلیک کنید.

نحوه نصب فتوشاپ

5- بر روی گزینه Sign in کلیک کنید و همان گونه که در مرحله دوم گفته شد، دسترسی کامپیوتر به اینترنت را حتما قطع کنید.

آموزش نصب فتوشاپ

6- بر روی گزینه Accept کلیک کنید.

نحوه نصب فتوشاپ

7- در این بخش باید Serial number را وارد کنید که این شماره بر روی سی دی یا حتی بر روی جعبه سی دی فتوشاپ درج شده است. اما اگر شما این برنامه را دانلود کرده اید، داخل فایل Notepad درج شده است.

نصب فتوشاپ

8- مسیر نصب را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Install کلیک کنید.

نصب فتوشاپ

9- فرآیند نصب شروع شده است و کمی صبر کنید تا برنامه برای شما نصب شود و مدت زمان تقریبی نصب برنامه برای شما حدودا بین 2 تا 3 دقیقه می باشد.

چگونگی نصب فتوشاپ

10- نصب نرم افزار فتوشاپ به پایان رسیده است و هم اکنون شما می توانید آیکون فتوشاپ را در صفحه دسکتاپ مشاهده کنید. 

نصب فتوشاپ

11- اینک برنامه فتوشاپ برای شما بصورت کامل نصب شده است و می توانید از آن به راحتی استفاده نمائید.

نصب فتوشاپ

آموزش تصویری نصب نرم افزار فتوشاپ "photoshop"

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : فتوشاپ
وبگردی