معرفی کتاب کنکور
از یک فروشگاه اینترنتی، به راحتی کتاب های مورد نیازتان را با تخفیف تهیه کنید و یکجا درب منزل تحویل بگیرید!

فروشگاه اینترنتی کتاب

دبستانی هستید یا دبیرستانی؟ شاید هم دارید برای کنکور خودتان را آماده می کنید؟ درباره بانک کتاب پایتخت چیزی شنید ه اید؟ می دانیم که برای درس هایتان نیاز به خرید کتاب کمک درسی و کمک آموزشی دارید. این را هم می دانیم که ممکن است همه این کتاب ها را نتوانید از یک کتابفروشی تهیه کنید و باید کل کتابفروشی ها را بگردید تا بتوانید کتاب دلخواهتان را پیدا کنید. اگر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید، یک راه چاره خوب سراغ داریم تا بتوانید از یک فروشگاه اینترنتی، به راحتی کتاب های مورد نیازتان را با تخفیف تهیه کنید و یکجا درب منزل تحویل بگیرید! اما در ابتدا بهتر است یک سری از منابع کمک درسی را با هم مرور کنیم:

با کتاب های خیلی سبز آشنا شوید

در این قسمت می خواهیم درباره انتخاب و خرید کتاب کمک درسی از انتشارات خیلی سبز صحبت کنیم. کتاب هایی که انتشارات خیلی سبز منتشر کرده است بسیار زیاد هستند و برای دانش آموزهایی که برای امتحانات نهایی خودشان را آماده می کنند و یا برای کنکوری هایی که حسابی درس می خوانند کتاب های مختلف و کاربردی زیادی دارد.

در این قسمت به معرفی سه دسته از کتاب های خیلی سبز می پردازیم:

 • کتاب هفت خوان انتشارات خیلی سبز

اگر در درس های مختلف ادبیات نیاز به آموزش های بیشتری دارید، کتاب های هفت خوان خیلی سبز می تواند برای شما مفید باشند. با توجه به ابعادی که برای این کتاب ها در نظر گرفته شده می توانید در مترو، تاکسی، کلاس و مدرسه آن ها را مطالعه کنید و سوال های ادبیات را در امتحانات به راحتی پاسخ دهید. این دسته از کتاب های خیلی سبز در فروشگاه بانک کتاب پایتخت موجود است و می توانید خرید کتاب با تخفیف دلچسبی را در این سایت تجربه کنید.

 • کتاب کار خیلی سبز

اگه خیلی به خودتان اطمینان دارید و همه درس هایتان را کامل مطالعه کردید، کتاب کار خیلی سبز می تواند برای شما مفید باشد. این کتاب مجموعه ای از سوال های بی جواب است که خودتان باید به آن ها پاسخ دخید!

انتشارات خیلی سبز مجموعه کتاب های بیشتر و متنوع تر دیگری مثل نردبام، فصل آزمون، شب امتحان و .. نیز به چاپ رسانده است که هر کدام ویژگی های خاصی دارد. تمام این کتاب ها را می‎ توانید با تخفیف ویژه از بانک کتاب پایتخت خریداری کنید

چقدر مجموعه کتاب های مبتکران را می شناسید؟

مجموعه کتاب هاب متبکران
در این قسمت می خواهیم کتاب های مبتکران را معرفی کنیم. نویسندگان و گردآورندگان انتشارات مبتکران در کار خود خبره هستند و برای همه پایه ها و مقاطع تحصیلی بخصوص کنکور کتاب های آموزشی تهیه کردند. کتاب های مبتکران به دلیل جامع و کامل بودنشان فروش زیادی دارند و خبر خوب این که در بانک کتاب پایتخت همه این کتاب ها موجود هستند و شما می توانید خرید کتاب های کمک درسی مبتکران را از این سایت انجام دهید. در ادامه سه دسته از کتاب های مبتکران را معرفی می کنیم تا با ویژگی های این نوع کتاب های کمک درسی بیشتر آشنا شوید:
 • کتاب های رشادت

خوبی این کتاب های درسی تستی بودن آنهاست و تمام دانش آموزان پایه اول تا نهم می توانند این کتاب ها را خریداری کنند. این کتاب ها تمرکز شما را بر روی درک و شناخت بیشتر مفاهیم دروس مختلف افزایش داده و شما را با جزئیات بیشتر آشنا می کنند. این کتابها در حال حاضر در بانک کتاب پایتخت موجود هستند و شرایط خرید کتاب کمک درسی مبتکران با تخفیف توسط این فروشگاه آنلاین برای دانش آموزان فراهم شده است.
 • کتاب های مرشد

 این کتاب ها به صورت تستی طراحی شدن و دارای پاسخ های تشریحی هم هستن که دانش آموزهای پایه پنجم تا نهم با خرید کتاب درسی مرشد می تونن از هر درس درک بیشتری پیدا کنن. این کتاب هارو هم می تونید به راحتی و با یک کلیک از بانک کتاب پایتخت خریداری کنید.
 • کتاب های فیل

مجموعه کتاب های فیل بیشتر برای دانش آموزانی که قصد دارند خودشان را برای کنکور آماده کنند و همچنین دانش آموزهای پایه دوم بسیار مناسب است. از این کتاب می توانید برای مرور درس ها و مطالبی که نیاز به جمع بندی دارند استفاده کنید.

 بانک کتاب پایتخت به روزترین فروشگاه اینترنتی کتاب

بانک کتاب پایتخت (paytakhteketab.com) فروشگاهیست که به دانش آموزها، دانشجوها و کتاب دوست ها خدمات خرید کتاب با تخفیف ارائه می دهد. کتاب ها به آدرس دلخواه شما ارسال می شوند و دیگر دغدغه ای بابت بردن کتاب ها به خانه در مسیرهای شلوغ را ندارید! نکته مهم تر این که بانک کتاب پایتخت به روزترین فروشگاه اینترنتی کتاب شناخته شده و در هر لحظه در دسترس شماست.
این فروشگاه تمامی تلاش خودش را به کار گرفته تا بتواند تمامی کتاب هایی که دانش آموزان سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی به آن نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهد. تیم تخصصی بانک کتاب پایتخت سعی کرده فروش انواع کتاب و دی وی دی های آموزشی به صورت اینترنتی، تلفنی و یا حضوری برای دانش آموزان را مهیا کند. اما چند نکته اصلی و اساسی باعث شده بانک کتاب پایتخت به روزترین فروشگاه اینترنتی کتاب لقب بگیرد:
 • می توانید کتاب ها را به صورت اینترنتی و در سایت، انتخاب و خریداری کنید.
 • کتاب ها برای تهران به صورت رایگان و بسیار سریع ارسال می شوند.
 • همه کتاب ها در بانک کتاب پایتخت از تخفیف 20 درصدی دائمی برخوردار هستند.
 • دائما محصولات به روزرسانی می شوند تا دغدغه موجود نبودن را نداشته باشید.
 • سفارشات برای شهرستان به وسیله پست و در کمترین زمان ارسال می شود
 • بخش پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته به سوالات شما در خصوص خرید کتاب کمک درسی پاسخ میدهد.
 • چنانچه کتابی که برای شما فرستاده می شود ایراد چاپی و مشکلی داشته باشد به راحتی تعویض می شود
با خرید کتاب کمک درسی از فروشگاه بانک کتاب پایتخت یک خرید آسان را تجربه می کنید و مزه درس خواندن با بهترین کتاب های آموزشی همیشه در خاطر شما باقی خواهد ماند

معرفی به روزترین فروشگاه اینترنتی کتاب

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی