رویا میرعلمی
به بهانه پخش سریال سرزده و بازی رویا میرعلمی در این سریال مروری بر چند نقش کمدی و جدی این بانوی هنرمند خواهیم داشت.

مروری بر نقش های متفاوت رویا میرعلمی

رویا میرعلمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بازیگری را از حدود سال 78 با تئاتر آغاز کرد و ده سال بعد به دنیای تصویر قدم نهاد و در سینما و تلویزیون مقابل دوربین رفت.

این بانوی هنرمند در طول سالها فعالیت هنری اش در نقش های کمدی و جدی مقابل دوربین رفت و به حق توانسته از عهده ایفای هر دو نقش برآید.

سریال سرزده به کارگردانی بهادر اسدی، سریال محرمی شبکه یک سیما است که رویا میرعلمی در آن به ایفای نقش پرداخته است و به همین بهانه مروری بر نقش های متفاوت این بانوی هنرمند خواهیم داشت.

رویا میرعلمی در سریال سرزده

سریال سرزده به کارگردانی بهادر اسدی، مینی سریال محرمی شبکه یک سیما است که در شبهای ماه محرم از شبکه یک پخش میشود.

رویا میرعلمی یکی از بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش پرداخته است و در این سریال ایفاگر نقشی جدی است و برخلاف اغلب سریال هایی که او را در قابل بازیگر طنز دیده ایم این بار با نقشی جدی مهمان خانه های مردم میشود.

رویا میرعلمی در این سریال با بازیگرانی چون نسیم ادبی، مریم مومن، بهرنگ علوی، علی انصاریان، رحیم نوروزی، رامبد شکرآبی، کیمیا خلج، کوروش رحمانی، یاشار هاشم زاده و... همبازی است.

نگار عابدی و نسیم ادبی

رویا میرعلمی در سریال صفر بیست و یک

سریال صفر بیست و یک به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه کنندگی مهدی فرجی کمدی جدید تلویزیون است که به زودی پخش آن آغاز میشود.

رویا میرعلمی یکی از بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش پرداخته و باتوجه به ژانر سریال ایفاگر یک نقش طنز خواهد بود.

این بازیگر کشورمان در این سریال با هنرمندانی چون سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیر حسین رستمی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، نگار عابدی، علیرضا استادی، آزیتا ترکاشوند و... همبازی است.

رویا میرعلمی و سیامک انصاری

رویا میرعلمی در سریال لیسانسه ها

سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت یکی از کمدی های معروف تلویزیون است که در سه فصل ساخته شد و رویا میرعلمی بازیگر این سریال بود.

رویا میرعلمی در این سریال طنز بازیگر نقش فرشته خواهر آقای پلیس بود که بعد با آقای دکتر یا همان محمود مهاجر ازدواج کرد و ایفاگر نقشی کمدی توام با جدیدت بود.

این بانوی هنرمند در سریال لیسانسه ها با بازیگرانی چون هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران و... همبازی بود.

نگار عابدی و بیژن بنفشه خواه

رویا میرعلمی در سریال شمعدونی

سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت سال 94 از شبکه سه سیما پخش شد و یکی از سریال های پربیننده تلویزیون بود.

این سریال که روایتی از دو خانواده مظاهری و سعادتی بود یکی از بهترین نقش آفرینی های رویا میرعلمی بود و این بانوی هنرمند که در این سریال با پای شکسته مقابل دوربین رفته بود توانست یکی از بهترین هایش را در قالب نقش کمدی زیبا ارائه دهد.

رویا میرعلمی، محمد نادری، حسن معجونی، نگار عابدی، امیر کاظمی، ویدا جوان، عرفان برزین، محسن قاضی مرادی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

بازیگران شمعدونی

رویا میرعلمی در سریال زمانه

سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی سال 91 از شبکه سه سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.

رویا میرعلمی بازیگر کشورمان در این سریال به ایفای نقش پرداخت و ایفاگر نقشی جدید در کاراکتر ثریا خواهر بهزاد مقابل دوربین رفت و با بازیگرانی چون حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، فریبا متخصص، آیدا فقیه زاده، ویدا جوان، حمید گودرزی، شهرام قائدی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

رویا میرعلمی و مهدخت آقاجانی

از نقش های طنز تا جدی رویا میرعلمی در تلویزیون+ تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی