شماره شبا بانک تجارت

دریافت شماره “شبا بانک تجارت”

کد مطلب : 78926زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک تجارت دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک تجارت” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک تجارت

هر حساب بانکی با تمام اطلاعاتی که در داده های بانکی ذخیره می شوند، در کنار شماره کارت و شماره حساب اختصاصی آن حساب، شماره دیگری به نام شماره شبا وجود دارد که همانند شماره کارت و حساب، تنها مختص حساب شما است و بیشتر برای انتقال وجه بصورت پایا و ساتنا کاربرد دارد. شماره شبا همان گونه که گفته شد، برای هر شخص یک شماره اختصاصی در قالب 26 کارکتر می باشد که اگر شما در هر بانکی حساب ایجاد کرده باشید، می توانید اقدام به دریافت شماره شبا حساب خود نمائید.

اما برای دریافت شماره شبا بانک تجارت و یا سایر بانک ها، به چه چیزی نیاز است؟ برای دریافت شماره شبا تنها چیزی که شما نیاز دارید، شماره حساب می باشد و برخلاف گفته ها و شنیده های شما چیزی به نام شماره کارت برای دریافت شماره شبا وجود ندارد و تنها باید شماره حساب خود را داشته باشید. توجه کنید که برای دریافت شماره شبا بانکی، هیچ نیازی به اطلاعات خصوصی و شخصی شما اعم از نام و نام خانوادگی، رمز دوم، شماره کارت، CVV2 و... نیست و فقط باید شماره حساب را وارد کنید.

از این رو اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به دریافت شماره شبا بانک تجارت را دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک بصورت قدم به قدم شما را با آن آشنا خواهیم ساخت و شما نیز باید بصورت قدم به قدم پیش بروید. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد مرجع اصلی دریافت شماره شبا بانک تجارت، یعنی صفحه اختصاصی بانک تجارت شوید که برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

قدم دوم؛ اینک شما باید از سمت راست گزینه «تبدیل شماره حساب به شماره شبا» را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید و سپس شماره حساب خود را وارد کنید.

شبا بانک تجارت

قدم سوم؛ بعد از وارد کردن شماره حساب، باید کد امنیتی را وارد نمائید و سپس بر روی فلش که در تصویر ذیل مشخص شده است کلیک کنید. اینک شماره شبا بانک تجارت برای شماره حساب شما نمایش داده خواهد شد. همچنین برای کپی کردن شماره شبا، بر روی گزینه «کپی» کلیک کنید تا کلیپبورد شما ذخیره شود.

شبا بانک تجارت

شبا بانک تجارت ، آموزش دریافت شماره شبا بانک تجارت

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی