همسر کارگردان
در بین بازیگران ایرانی زوج های بازیگر زیادی دیده می شوند اما این بار به معرفی بازیگرانی پرداخته ایم که با کارگردان فیلم هایشان ازدواج کردند.

بازیگران زن که همسر کارگردان شدند و با کارگردان ازدواج کردند

سلبریتی ها و هنرمندان جزو افرادی هستند که طرفداران خاص خود را دارند. زندگی شخصی و خصوصی بسیاری از چهره های مشهور برای هوادارانشان جذاب است، به همین خاطر هر روز اخبار جدیدی از زندگی خصوصی و ازدواج بازیگران به گوش می رسد.

ازدواج میان هنرمندان یکی از اتفاقات معمول در دنیای هنر است و در سینمای ایران زوج های هنری زیادی وجود دارند. در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به معرفی بازیگرانی می پردازیم که همسرشان کارگردان است.

آیدا پناهنده و ارسلان امیری

آیدا پناهنده کارگردان و فیلمنامه‌نویس کشورمان یکی از شناخته ترین چهره هایی است که همسرش نیز از اهالی دنیای هنر و کارگردان است. کارگردان فیلم تی تی که بیشتر آثارش بدون بزرگ نمایی بر اساس تجربه های خود و نزدیکانش ساخته شده چند سالی است با ارسلان امیری تهیه کننده و کارگردان ازدواج کرده است.

ارسلان امیری کارگردان، مستندساز، فیلم‌نامه‌نویس، تدوین‌گر متولد 1354 در سنندج می باشد که با ساخت نخستین فیلم سینمایی خود به نام زالاوا موفق شد، از سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر، دو سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی فیلم اول و بهترین فیلم‌نامه را کسب کند.

آیدا پناهنده و ارسلان امیری

آیدا پناهنده و همسرش ارسلان امیری/ عکس از سروش منوچهری

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است که همسر کارگردان دارد. منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان همسر یکتا ناصر است و این زوج اسفندماه سال 94 خبر ازدواجشان را منتشر کردند.

منوچهر هادی از کارگردان های جوان سینمای ایران است که ساخت فیلم و سریال هایی چون خداحافظ بچه، دلدادگان، عاشقانه، دل، گیسو، رحمان 1400، آینه بغل، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، یکی میخواد باهات حرف بزنه و... را در کارنامه هنری اش دارد.

یکتا ناصر و همسرش

یکتا ناصر و منوچهر هادی/ عکس از معین باقری

مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل

مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که با یک کارگردان ازدواج کرده و همسر کارگردان دارد. راما قویدل کارگردان کشورمان همسر مهسا کرامتی است و این زوج سال 87 زندگی مشترکشان را در کنار هم آغاز کردند.

راما قویدل کارگردانی سریال هایی چون عملیات 125، شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد، یک لحظه دیرتر، دولت مخفی، دیوار شیشه ای، خانواده دکتر ماهان، ایلدا و... را برعهده داشته است.

مهسا کرامتی و راما قویدل

مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل/ عکس از فاطمه درباری

نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان

نگار جواهریان بانوی هنرمند کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که همسر کارگردان دارد. رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان کشورمان همسر نگار جواهریان است و این زوج سال 95 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

رامبد جوان کارگردانی فیلم هایی چون قانون مورفی، نگار، ورود آقایان ممنوع، پسر آدم دختر حوا، اسپاگتی در هشت دقیقه، مسافران، نشانی، گمگشته و... را برعهده داشته است.

نگار جواهریان و رامبد جوان

نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان/ عکس از پردیس تصدیقی

نگین معتضدی و همسرش امین امانی

نگین معتضدی بازیگر سریال گذر از رنج ها یکی دیگر از هنرمندانی است که همسر کارگردان دارد. امین امانی کارگردان و تهیه کننده کشورمان همسر نگین معتضدی است و این زوج 20 آذرماه 99 با انتشار عکسی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کردند.

امین امانی تهیه کننده و کارگردان کشورمان سال 82 وارد دنیای کارگردانی شد و اولین تجربه تهیه کنندگی او در سال 88 با سریال مزرعه بی بی گندم رقم خورد و سریال دنیای گمشده به کارگردانی او ساخته شد.

نگین معتضدی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی

سارا صوفیانی بازیگر کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که با یک تهیه کننده ازدواج کرده است. امیرحسین شریفی تهیه کننده کشورمان همسر سارا صوفیانی است و این زوج سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما و تلویزیون است که در سریال روزهای بی قراری به عنوان تهیه کننده حضور داشت و همسرش سارا صوفیانی بازیگر این فیلم بود.

سارا صوفیانی و همسرش

بازیگران زن ایرانی که با کارگردان فیلم هاشون ازدواج کردن

4.165
این مطلب مفید بود ؟5312
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی