پیشخدمت زن
عکس و ویدئوهای منتشر شده از پیشخدمت زن جوان در فضای مجازی، او را بقدری مشهور ساخت که کاربران برای دیدنش به محل کار او هجوم آوردند.

حقیقت ماجرای ربات پیشخدمت زن معروف روشن شد

تصاویر و ویدئوهای یک ربات پیشخدمت که در رستورانی در چونگ کینگ چین کار می‌کرد، ماه گذشته در فضای مجازی منتشر شد و همه را با حرکات رباتیک دقیق خود مجذوب خود کرد، اما معلوم شد که او به عنوان یک ربات پیشخدمت معروف شده، حقیقتی دارد که شاید برای بسیاری قابل باور نباشد.

حرکاتش درست شبیه یک ربات هوشمند بود برای همین، عکس و فیلم هایش با عنوان ربات پیشخدمت هوشمند به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و هر روز بازدیدکنندگان بیشتری با او آشنا می شدند تا اینکه حقیقت ماجرایی که در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید، روشن شد.

با توجه به اینکه این روزها تهدید ربات های مجهز به هوش مصنوعی که مشاغل انسان ها را از آنها به سرقت می برند، در سرتاسر جهان شایع شده است، زمانی که ویدیوهای مربوط به این پیشخدمت در چین منتشر شد، بسیاری از مردم برای رفع نگرانی خود هم که شده تصمیم گرفتن تا از نزدیک این ربات را ملاقات کنند.

رباط خانم

برخی از بینندگان از ظاهر بسیار مشابه او با انسان و توانایی آن در تعامل با مشتریان وحشت داشتند، بخصوص زمانیکه هنگام ورود به رستوران چونگ کینگ، این ربات با آنها احوالپرسی می کرد، سفارشات آنها را می گرفت و...، اما خیلی زود معلوم شد که پیشخدمت اندرویدی واقعی‌تر از آن چیزی است که مردم فکر می‌کردند.

واکنش‌های آنلاین به ویدئوهای پیشخدمت روباتیک چونگ کینگ به حدی شدید بود که چندین خبرگزاری برای تهیه گزارش به آنجا رفتند و اینجا بود که اصل داستان لو رفت. روشن شد که پیشخدمت شبیه ربات، در مواقع یک خانم جوان و یک کارآفرین 26 ساله به نام "کین" است که در انجام حرکات رباتی شکل سابقه داشته و سالها در این زمینه تمرین کرده است.

خانم کین گفت که او در اوایل سال جاری، زمانی که شروع به ژست گرفتن به عنوان یک ربات کرد، با استفاده از حرکات و آرایش دقیق ربات‌مانند عملکرد خود را چنان باورپذیر کرد که اکثر مشتریان جدید نمی‌توانستند تشخیص دهند که او انسان است یا ربات، برای همین تصمیم گرفت اینگونه مشتریان بیشتری جذب کرده و درآمد خود را رشد دهد.

حالا، مردم نه تنها برای سرو غذا و نوشیدنی، بلکه برای دیدن حرکات رباتی شکل او نیز به رستوران کین می آیند و همین راهی شده برای افزایش درآمد او. ابداع او اکنون توسط رسانه های دولتی به عنوان نمونه ای از این که چگونه می توان از استعدادها و سرگرمی های شخصی برای برجسته شدن در یک بازار رقابتی استفاده کرد، استفاده می شود.

ماجرای پیشخدمت زن تازه معروف شده چیست؟

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
وبگردی