تولد
آشا محرابی

لحظه آشتی کنان آشا محرابی و پدرش + عکس

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1403کد مطلب : 94168زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشا محرابی و پدرش اسماعیل محرابی پس از سالها دوری و قهر در شرایطی متفاوت کنار هم آمدند و علت قهرشان را بازگو کردند.

آشتی کنان آشا محرابی و پدرش پس از سال ها دوری

آشا محرابی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر به تازگی صفحه اش را با عکسی از خود و پدر مشهورش به روز کرد. این قاب زیبای پدر و دختری در شبکه‌های اجتماعی با تیتر آشتی کنان آشا محرابی و پدرش پربازدید شد،در ادامه این بخش از نمناک تصاویر زیبای اسماعیل محرابی دخترش کنار هم را می‌بینید.

آشا محرابی بازیگر سریال گناه فرشته دختر اسماعیل محرابی بازیگر معروف سینما تلویزیون است،خانم بازیگر به دلایل شخصی برای مدت طولانی عکسی از پدرش در فضای مجازی منتشر نمی‌کرد،آخرین حضور آشا محرابی و پدرش در کنار هم مربوط به سریال آینه می‌شود. با انتشار عکس‌هایی از آشا محرابی و پدرش در شبکه‌های اجتماعی گمانه‌زنی آشتی پدر و دختر بعد از سال‌ها قوت گرفت.

آشا محرابی

دیدار آشا محرابی و پدرش اسماعیل محرابی پس از سالها

اسماعیل محرابی

دلیل قهر آشا محرابی و پدرش اسماعیل محرابی

خبرهای قهر آشام محرابی از پدرش در دوران نوجوانی مربوط به مصاحبه خانم بازیگر می‌شود. آشا محرابی در یک مصاحبه عنوان نموده بود:

زمانی که نوجوان بودم پدرم ما را رها کرد و دنبال زندگی جدیدی رفت،من با حمایت پدر بازیگر نشدم بلکه در واقع پدرم بیشتر نقش بازدارندگی داشت تا حمایت. بعد از جدایی از مادرم دیگر از پدر خبر نداشتم تا وقتی که تا در تئاتری برای تماشا آمده بود، مرا دید و خیلی تعجب کرد و گفت نمی‌دانستم که بازیگر شده‌ای، همه موقعیت‌هایی که من در بازیگری به دست آوردم با جستجوی شخصی خودم بود. الان که به گذشته فکر می کنم می بینم چه دوران سختی و پردردسری را گذراندم.

لحظه آشتی کنان آشا محرابی و پدرش + عکس

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : آشا محرابی
وبگردی