احسان علیخانی

لحظات داغ عصر جدید در شب اعلام فینالیست ها+ اسامی

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1401کد مطلب : 87545زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل سوم عصر جدید در حالی مرحله نیمه نهایی را تمام کرد که سرنوشت 3 فینالیست نهایی آن با اعلام نتایج آرای مردمی مشخص شد.

3 فینالیست آخر عصر جدید معرفی شدند

فصل سوم عصر جدید به ایستگاه پایانی خود نزدیک شده و فینالیست های نهایی آن به اعلام آرای مردمی معرفی شدند.

شب گذشته 23 خرداد، انتخاب 3 فینالیست آخر این دوره از برنامه با چالش های جالب احسان علیخانی با داوارن همراه بود که در این بخش از نمناک، به اختصار به آنها می پردازیم.

چالش دوباره احسان علیخانی با داوران برنامه عصر جدید

در دومین قسمت از مرحله اعلام نتایج آرا مردمی و انتخاب 3 نفر دوم برای مرحله فینال، احسان علیخانی بار دیگر با گفتن داستانی، یک چالش با داوران برنامه برگزار کرد.

تهیه کننده و مجری برنامه عصر جدید از داوران پرسید:

ما 5 نفر در یک دانشگاه تحصیل می کنیم و یک امتحان در پیش رو داریم. یکی از ما قراره که سوالات استاد رو پیش از امتحان بدست بیاره، اون کیه؟

امین حیایی، مجید اسماعیلی و ژاله صامتی به احسان علیخانی رای داده و کارن همایون فر ، امین حیایی را انتخاب کرد که با خنده تماشاچیان مواجه شد. 

سؤال بعدی احسان علیخانی این بود که چه کسی قضیه این سوالات رو لو می ده که کارن همایون فر خودش را معرفی کرد و گفت که باید حق به حق دار برسه.

احسان علیخانی در این چالش سوالات بامزه دیگری از داوران پرسید که با پاسخ جالب داوران فصل سوم عصر جدید همراه بود.

داوران عصر جدید

خاطره گویی مجید اسماعیلی داور عصر جدید

پیش از اعلام نتاج، محمد شهنواز یکی از شرکت کنندگانی که در مرحله قبل حذف شده بود آهنگ بسیار زیبایی به نام نفس را به روی صحنه عصر جدید اجرا کرد.

مجید اسماعیلی دومین داور عصر جدید بود که خاطراتی از زندگی خود تعریف کرد و در بخش از صحبت های خود گفت:

پدر من پزشک بود و مطب ایشان و منزل ما یکی بود. حین طبابت پدرم من و بچههای دیگر توی حیاط بازی می کردیم و موقعیت شغلی او را درک نمی کردیم. در سال 1356، پزشکان باید یک ماه از سال رو به مناطق دورافتاده جهت طبابت می رفتند.

در اون سال پدرم آبان ماه رفت و ما به راحتی متوانستیم بازی کنیم. بعد از یک ماه پدرم نیامد و تا دو ماه بعد هیچ اطلاعی از ایشان نداشتیم.

مادرم در این مدت سعی می کرد که اوضاع را آرام نگه دارد و ما تازه به نعمت بودن و تذکرات ایشان پی برده بودیم.

من در دبیرستان طی یک اتفاقی مدرسه را ترک کردم و به مدت دو سال با یک خانم و آقای اهل افغانستان در باغ خانوادگی مان زندگی کردم و از آنها چیزهای بسیاری آموختم.

در دانشگاه نیز همزمان در دو رشته و دو دانشگاه مختلف تحصیل می کردم که همین موضوع باعث اخراج از هر دو دانشگاه شد و بار دیگر از ابتدا شروع کردم و بعد از چند سال به خاطر تدریس در دانشگاه، مقام اول استادی را کسب نمودم.

مجید اسماعیلی

مجید اسماعیلی داور فصل سوم عصر جدید

3 فینالیست دوم عصر جدید و نتایج آرا مردمی

اولین رقابت در آرا مردمی میان ساینا شیخی، دوبلور کوچک برنامه و گروه ووشو بود که در نهایت ساینا شیخی با کسب 1237995 رای موفق به حضور در مرحله فینال شد.

 ساینا شیخی و گروه ووشو

ساینا شیخی و گروه ووشو در مرحله اعلام نتایج آرا

رقابت بعدی میان احسان یاسینی خواننده و گروه زاگرس بود و بر اساس نتایج آرا مردمی، احسان یاسینی با کسب 1089173 رای، به عنوان پنجمین فینالیست فصل سوم عصر جدید معرفی شد.

احسان یاسین و گروه زاگرس

احسان یاسین و گروه زاگرس در مرحله اعلام نتایج آرا 

آخرین رقابت میان گروه دختران خورشید یا همان بمب انرژی و علی طولابی خواننده بود. علی طولابی با کسب 1911637 رای به عنوان ششمین و آخرین فینالیست راهی مرحله بعدی شد. 

احسان علیخانی بار دیگر با لحن صحبت های گروه خورشید شوخی کرد و اعضای این تیم در صحبت های خود گفتند که در فصل بعدی این برنامه با قدرت بیشتر حضور خواهند داشت.

علی طولابی و دختران خورشید

علی طولابی و دختران خورشید در مرحله اعلام نتایج آرا 

لحظات داغ عصر جدید در شب اعلام فینالیست ها+ اسامی

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی