بازیگران آوای باران

بازیگران سریال آوای باران کنار همسرانشان + عکس

تاریخ انتشار : 4 دی 1402کد مطلب : 91561تعداد نظرات : 1 نظر
عکس بازیگران سریال آوای باران مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی که با استقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شد را در کنار همسرانشان مشاهده میکنیم.

بازیگران سریال آوای باران کنار همسرانشان

سریال 40 قسمتی «آوای باران » به کارگردانی حسین سهیلی زاده نخستین‌بار 1392 روی آنتن تلویزیون رفت و با استقبال خوب تماشاگران روبرو شد، پس از گذشت 10سال از اولین پخش این سریال، آوای باران نه تنها با کاهش مخاطب روبرو نشده بلکه درصدر مجموعه‌های پر بازدید تلویزیونی نیز قرار دارد. مهران احمدی، سام درخشانی، الهام چرخنده، آزاده زارعی، حمیدرضا پگاه، سیاوش خیرابی، نیلوفر پارسا و... از بازیگران اصلی سریال «آوای باران» هستند. در ادامه این بخش از نمناک عکس بازیگران سریال آوای باران را در کنار همسرانشان مشاهده خواهید کرد.

سام درخشانی و همسرش عسل امیر پور

سام درخشانی بازیگر نقش نادر در سریال آوای باران چند سالیست که ازدواج کرده و متاهل می باشد. آقای بازیگر در یک میهمانی خانوادگی با همسرش عسل امیر پور آشنا و این آشنایی در26 خرداد ماه سال 1394 منجر به ازدواج آقای بازیگر گردید. این زوج زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند و صاحب دو فرزند به نام های برکه و برسام هستند. برکه متولد 22 آذرماه سال 1396 و برسام متولد 1 مهر 1399 می باشد.

همسر سام درخشانی

سام درخشانی در کنار همسرش عسل امیر پور/عکس از ساقی بلیغ

سام درخشانی در آثاری چون آوای باران، پژمان،داوینچیز، تگزاس، خائن کشی، روزی روزگاری مریخ، بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، سالهای برف و بنفشه، ما چند نفر، روزهای زیبا، نابرده رنج و... به ایفای نقش پرداخته است.

الهام چرخنده و همسرش سیدمحمد درویشی

الهام چرخنده بازیگر سابق و مستند ساز که در آوای باران شخصیت پیچیده و خاکستری زیور همسر نادر را ایفا نموده است، متاهل است و در شهریور 1396 با روحانی به نام سیدمحمد درویشی ازدواج کرد،خانم بازیگر محجبه دو فرزند پسر به نام های شایان و ارسطو دارد.

الهام چرخنده در آثاری چون آوای باران، من یک مستاجرم، بزم آخر، آسمان من، پروانه، ششمین نفر، دایره تردید،شب یلدا، عشق و جنون، سوگند، عروسی مهتاب و...بازی کرده است.

همسر الهام چرخنده

الهام چرخنده و همسرش سیدمحمد درویشی

حمید رضا پگاه و همسرش نغمه نادری

حمیدرضا پگاه که با ایفای نقش در سریال های آوای باران، با من بمان و تفنگ سر پر در چهره شد، سالها پیش با نغمه نادری ازدواج کرده است، نغمه نادری همسر حمید رضا پگاه کارگردان تئاتر و یک شخصیت هنری است. این زوج هنری یک فزند دختر به نام حنا پگاه دارند.

بازیگر نقش طه در سریال آوای باران درآثاری چون به سوی زندگی، تفنگ سرپر، مثل باران، با من بمان، شبی از شب‌ها، آخرین گناه، تا رهایی، زاویه هفتم، عاشقانه، خانه امن، برخورد خیلی نزدیک، قلاده‌های طلا، فرزند خوانده، ساعت یک‌نیمه شب، گیلدا و... نیز بازی کرده است.

همسر حمید رضا پگاه

حمید رضا پگاه و همسرش نغمه نادری/عکس از نازی خوش اخلاق

نیلوفر پارسا و همسرش مهدی حسینی

نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون که با نقش آفرینی در سریال «آوای باران مشهور شد، اوایل دی ماه 1399 خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد، مهدی حسینی همسر نیلوفر پارسا بازیگر نقش بیتا در آوای باران بازیگر، دستیار کارگردان و موزیک ساز سینما و تلویزیون است و در آثاری هم چون سریال تلویزیونی «پریا»، سریال تلویزیونی «خوش‌رکاب» فعالیت داشته اسـت. این زوج هنوز فرزندی ندارند.

همسر نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا و همسرش مهدی حسینی/عکس از سمیرا اسدیان

بازیگران سریال آوای باران کنار همسرانشان + عکس

4.165
این مطلب مفید بود ؟5312
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مهتاب ابراهیمی1402-10-05
این سریال بسیار عالی بود با هنرمندان قابلی چون خانم الهام چرخنده و نکات عالی در زندگی برای جوانان
87
وبگردی