سرویس بهداشتی شیک
سرویس بهداشتی قسمتی از منزل است که به دکوراسیون آن کم توجهی میشود اما به کمک تکنیک های ساده و ارزان میتوانید سرویس بهداشتی را به جایی شیک تر تبدیل کنید.

زیباسازی سرویس بهداشتی با ایده های ارزان و شیک

سرویس بهداشتی جزء جدایی‌ ناپذیر و مهم خانه به شمار می رود. سرویس‌های بهداشتی این روزها در هر خانه‌ای به شدت مورد توجه قرار می‌گیرند، به همین خاطر برای برخی افراد مهم است که سرویس‌بهداشتی زیبا و شیکی داشته‌باشند. برای اینکه دکوراسیون و طراحی سرویس‌بهداشتی شیک و منحصر به فرد شود، نکات این بخش از نمناک را فراموش نکنید.

پادری مناسب انتخاب کنید

برای انتخاب پادری و فرش برای سرویس بهداشتی از طرح های ساده و هماهنگ با دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده نمایید.

پادری دستشویی

از طرح های ساده کمک بگیرید

امروز بیشتر ظروف شیشه ای، پلیمری، پلی رزینی ( سبک کلاسیک)، طرح های ساده با رنگ های خنثی ترند و مد شده اند.

از رنگ های نوود استفاده کنید

برای شیک و زیباترشدن سرویس بهداشتی، برای ست سرویس بهداشتی از رنگ های خنثی، سفید، کرم، استیل، طوسی استفاده نمایید زیرا هم فضا را شلوغ نشان نمی دهد.

از شلف های فلزی کمک بگیرید

شلف های فلزی آبکاری شده که کاملا ضد زنگ هستند، می توانند انتخاب شیک تری برای جای وسایل حمام و شوینده ها باشند.

تزیینات سرویس بهداشتی

باکس های توکار مناسبترند

اگر در حال ساخت و یا بازسازی خانه هستید، برای اینکه فضای حمام فوق العاده مرتب و شیک تر باشد، می توانید باکس های تو کار برای وسایل حمام در نظر بگیرید.

از گیاهان مناسب استفاده نمایید

از گیاهان مناسب سرویس بهداشتی مانند گیاهان آلوئه ورا، سرخس، بامبو و... که به نور کم و رطوبت سازگار هستند، استفاده نمایید و با این گیاهان فضای سرویس بهداشتی شیک و لوکس نمایید.

از شمع های معطر و خوشبو کننده ها غافل نشوید

یکی از رازهای شیک و خوشبو شدن سرویس بهداشتی استفاده از شمع های معطر و خوشبو کننده ها است پس از شمع های معطر و خوشبو کننده ها غافل نشوید.

شمع های معطر

از حوله های رنگی استفاده نکنید

از حوله هایی با رنگ های خنثی، ملایم و تک رنگ استفاده نمایید و از حوله های که رنگ های مختلفی دارند، استفاده نکنید.حوله های روشن با رنگ خنثی کثیفی ها را زودتر نشان داده و بهداشتی تر هستند.

کابینت دیواری مناسبترند

به جای روشویی پایه دار از مدل های دیواری استفاده کنید.کابینت دیواری فضایی از زمین را اشغال نمی کنند و فضا را بزرگتر نشان می دهند.

فریم ها و شیرآلات طلایی کمک بگیرید

اگر به دنبال فضایی لوکس هستید، می توانید از فریم ها و شیرآلات به رنگ طلایی و برنجی استفاده نمایید البته در این کار زیاده روی نکنید زیرا نتیجه عکس می دهد. شیرآلات با رنگ تیره و مات زیباست اما لکه های آب را خیلی زود نشان می دهد.

شیرآلات طلایی

کاشیکاری نواری را فراموش کنید

اگر در حال ساخت و یا بازسازی خانه هستید، کاشیکاری نواری را فراموش کنید و از طرح های ساده و تک طرح کمک بگیرید.

از جداکننده ها استفاده نمایید

برای جدا کردن فضای دوش از توالت فرنگی از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.

به نورپردازی توجه کنید

به نورپردازی توجه کنید، حتما در کنار آینه یک نور مخفی یا تاکیدی داشته باشید. لامپ های آویز یا دیواری که اطراف آینه روشویی نصب می شوند، فضا را خیلی لوکس و خاص نشان می دهند.

واسه عید اینطوری سرویس بهداشتی خونتو شیک تر کن

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی