تولد
بهرنگ علوی
بهرنگ علوی بازیگر سریال سرزده و فیلم سینمایی گیج گاه مهمان برنامه دورهمی شده و به سوالات مهران مدیری پاسخ گفت.

گفت و گوی جذاب مهران مدیری با بهرنگ علوی در برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 13 بهمن 99 با حضور بهرنگ علوی، بازیگر سینما و تلویزین کشورمان روی آنتن شبکه نسیم رفت. 

بهرنگ علوی بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه در برنامه دورهمی، گفتگوی جذابی با مهران مدیری داشت و سوالات او را پاسخ گفت.

بهرنگ علوی در دورهمی

تاریخ تولد جالب بهرنگ علوی

مهران مدیری در ابتدای صحبت خود از تیپ و استایل بهرنگ علوی تعریف کرده و خصوصیات فروردین ماهی را از او پرسید.

بهرنگ علوی خود را متولد 1 فروردین در سال 59 معرفی کرد و گفت که برای رفتن به شمال در تعطیلات نوروز، زودتر از تاریخ مقرر به دنیا آمده ام. بهرنگ علوی در سال کبیسه به دنیا آمده و به مزاح گفت که هر 4 سال یکبار، یک سال به سن او اضافه شده است.

علت بازی کردن بهرنگ علوی در نقشهای منفی

بهرنگ علوی دلیل بازی کردن در نقشهای خاکستری و منفی را عشق به سینمایی دانست که در زمان گذشت قهرمان داشت. اما در فیلمنامه های امروزی مانند سابق به قهرمان ها پرداخته نمی شود و نقشهای مثبت کمی لوس نوشته می شود.

یکی از مزایای نقش منفی چالش برانگیز بودن آن است. مهران مدیری در دامه گفت که شاید چهره تو دلیل بر انتخاب نقشهای منفی از سوی کارگردانان باشد.

بهرنگ علوی تا به حال به خواستگاری نرفته است

بهرنگ علوی با تئاتر کودک در سال 72 آغاز کرد. بهرنگ علوی گفت که همانطور که عاشق بازیگری بودم تحصیل را دوست نداشتم و با وجود فرهنگی بودن پدرم، علاقه ای به درس نداشتم. او در ادامه گفت که دو کار را تا به حال انجام نداده ام، کنکور نداده و تا به حال خواستگاری نرفته ام.

بهرنگ علوی

شروع کار حرفه ای بهرنگ علوی

بهرنگ علوی در پاسخ به سوال شروع فعالیت حرفه ای گفت که پس از گذراندن کلاسهای بازیگری زیر نظر پرویز پرستویی، رویا تیموریان، حبیب رضایی و آتیلا پسیانی در اولین کار تصویری خود با فیلم عیار 14 به کارگردانی پرویز شهبازی حضور داشته در کار بعدی این کارگردان به نام دربند بیشتر دیده شده و کاندید سیمرغ برای نقش مکمل مرد در جشنواره فجر شدم.

ملاک ازدواج بهرنگ علوی

مهران مدیری از بهرنگ علوی پرسید که چرا تا به حال ازدواج نکردی و او در پاسخ گفت که به نظرم ازدواج مانند مرگ است زیرا به مرگ هم نباید فکر کرد و باید پیش بیاید و ملاک ازدواج خود را گفت که ندیده من را انتخاب کنند، احساس می کنم که اگر به خواستگاری بروم در مهریه تخفیف نمی دهند و از مهران مدیری خواست که در جلسه خواستگاری حضور داشته باشد تا در مهریه و تعداد سکه ها تخفیف بگیرد.

فعالیتهای غیر بازیگری بهرنگ علوی

مهران مدیری به بهرنگ علوی گفت که چطور فرصت می کنی ورزشهای یوگا، شنا، اتومبیل رانی، بیلیارد را انجام دهی و بهرنگ علوی گفت که برای آرامش فکر و سلامت خود نیاز است که ورزشهای اینچنینی را انجام دهم.

بهرنگ علوی و مهران مدیری

ماجرای پرت شدن بهرنگ علوی جلوی ماشین داریوش مهرجویی

بهرنگ علوی گفت که در دوران هنرجویی در کلاسهای پارسا پیروزفر حضور داشتم و او گزینه اصلی برای فیلم سنتوری بود اما به دلیل حضور در پروژه دیگر نمی توانستند. پارسا پیروز فر گفت که داریوش مهرجویی به دنبال چهره جدید برای نقش علی سنتوری است و من برای گرفتن آن نقش با دوستم نقشه کشیدم که با ماشین آقای مهرجویی تصادف کرده و به این بهانه با او صحبت کنم.

اما پس از اجرای نقشه و رفتن به دفتر کار ایشان، نتوانستم خواسته خود را مطرح کنم و پس از یک ماه بهرام رادان با ایشان قرارداد بست.

درخواست عجیب بهرنگ علوی از مهران مدیری برای خواستگاری

4141
این مطلب مفید بود ؟11427
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1403-03-13
خوشتیپ هستن خدا به پدر مادرش ببخشه
00
وبگردی