محمدرضا غفاری
محمدرضا غفاری بازیگر سریال سایه بان و رویای خیس شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره رازهای مهم زندگی اش صحبت کرد.

شب متفاوت محمدرضا غفاری در دورهمی

برنامه دورهمی شب گذشته 21 خردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان محمدرضا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود.

محمدرضا غفاری بازیگر فیلم رویای خیس و سریال سایه بان شب گذشته روی صندلی دورهمی نشست و به سوالات مهران مدیری پاسخ داد.

محمدرضا غفاری بازیگر بی حاشیه در دورهمی

مهران مدیری صحبت با محمدرضا غفاری را با موضوع بی حاشیه بودن او آغاز کرد و این بازیگر جوان در این خصوص گفت:بخش زیادی از این بی حاشیه بودن خودآگاه است و من همیشه سعی میکنم که درباره حوزه کاری خودم صحبت کنم و این دومین مصاحبه من است.

محمدرضا غفاری درباره تحصیلاتش گفت:منم دلم میخواست سینما بخونم و از بچگی دلم میخواست بازیگر شوم اما مادرم اجازه نمیداد و فکر میکرد که میخواهم از درس فرار کنم و من گرافیک خواندم و الان خیلی خوشحالم که گرافیک خوندم و الان در اوقات بیکاری این رشته خیلی کمکم میکند.

بازیگر سریال سایه بان که متولد 6 مرداد 1364 است حساسیت ویژه ای روی سنش دارد و علاقه ای به این که سنش زیاد شود ندارد و در ادامه درباره خصوصیات متولدین مرداد صحبت کرد و درباره مظلومیت چهره و خودش و زمانی که عصبانی میشود گفت.

محمدرضا غفاری و مهران مدیری

رازی که مهران مدیری از محمدرضا غفاری برملا کرد

مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری و رازهایی که از او میداند گفت:تمام ریش هات و موهات سفیده و همین امروز آنها را رنگ کردی و این بازیگر جوان در این خصوص گفت:این مساله ارثی است و از 19 سالگی شروع شد و اینقدر جدی بود که هفته ای کلی از موهات سفید شد و تقریبا کلش سفید است و با خنده گفت اما خیلی خوب رنگ میکنم.

یکی دیگر از رازهایی که مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری برملا کرد این بود که محمدرضا توی خواب خودش را میزند و بیدار میشود و فکر میکند که کسی آنجاست و بازیگر سایه بان با تعجب گفت:وقتی از خواب بیدار میشوم خیلی زمان میبرد تا حالم خوب شود و چند روز پیش از خواب بیدار شدم و دیدم فکم درد میکند و بعدش فهمیدم خودم مشت زده ام و یک ماه پیش هم از خواب بیدار شدم و دیدم که لباسم را پاره کرده ام.

بعد از این صحبت های محمدرضا غفاری، مهران مدیری توصیه کرد که حتما به دکتر برود و گفت که من هم کابوس میدیدم و خیلی دکتر رفته ام.

محمدرضا غفاری

آغاز بازیگری محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری درباره بازیگری شدنش گفت:من اولین بار وقتی 13 سالم بود برای کار شما تست دادم، احتمالا شب های برره بود و خیلی قبل تر از آن من خیلی گریه میکردم که مادرم من را به لوکیشن ساعت خوش بیارد و من با شما عکس هم دارم.

این بازیگر جوان کشورمان درباره اولین فیلمش گفت:من از طریق یکی از دوستان به خانم پوران درخشنده معرفی شدم و بعد از تست برای بازی در این نقش پذیرفته شدم. من فیلم قاعده تصادف، گس، برف، آشپزباشی، سایه بان و دلدار را هم خیلی دوست دارم و خیلی علاقه دارم که تئاتر کار کنم اما خیلی میترسم.

مهران مدیری بعد از شنیدن این صحبت های محمدرضا غفاری تصمیم گرفت که از او تست بازیگری بگیرد.

دلیل ازدواج نکردن محمدرضا غفاری در دورهمی

محمدرضا غفاری در ادامه صحبت هایش درباره علاقه اش به تنهایی گفت:من از بچگی خیلی به تنهایی علاقه داشتم و همین بهانه ای شد تا مهران مدیری بپرسد که چرا ازدواج نمیکنی و آقای بازیگر در این خصوص گفت:خیلی سخت است و اینکه یکی بیاد که دیگه نره خیلی سخته اما در واقعیت من هنوز خودم را جمع و جور نکرده ام و وابستگی زیادی به خانواده ام دارم و این مسئولیت خیلی سخت است.

آقای بازیگر در ادامه گفت:من تقریبا آدم غمگینی هستم و شعرهای غمگین را خیلی دوست دارم اما از سمت دیگر هم آدم خیلی شادی هستم.

محمدرضا غفاری در ادامه صحبت هایش به بازی در نقش های مثبت گفت:بخاطر چهره و مدل شخصیتم همیشه نقش های مثبت به من پیشنهاد میشود و من خیلی این را دوست ندارم و چند سالی است که سعی میکنم که دیگر نقش های مثبت را پشت سر هم انتخاب نکنم و کمی از این فضا فاصله بگیرم.

بازیگر رویای خیس در بخش های پایانی برنامه به سوالات کوتاه مهران مدیری پاسخ داد و به این موضوع اشاره کرد که خیلی انتقادپذیر نیستم و همیشه دوست دارم که همه چیز را تجربه کنم و خودم به اصل یک چیز برسم.

محمدرضا غفاری و مهران مدیری

خاطره محمدرضا غفاری در دورهمی

محمدرضا غفاری در ادامه یک خاطره تعریف کرد و گفت:وقتی من 10 ساله بودم پسرخاله ام را گذاشته بودند که من نگه دارم و یکدفعه دیدم که با نمک داخل دستش سمت من آمد و من را صدا کرد و نمک را داخل چشمم فوت کرد و من هم نیم ساعت بعد این کار را با فلفل انجام دادم و مهران مدیری با شنیدن این خاطره گفت همه شانس های ازدواجت را نابود کردی.

رازهایی که مهران مدیری از محمدرضا غفاری در دورهمی فاش کرد!

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : عکاس:آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی