عجیب ترین گربه
بسیاری از انسان ها علاقه فراوانی به گربه ها دارند و اقدام به نگهداری گربه های زیبا در خانه می کنند، اما برخی از این گربه ها در واقعا بسیار عجیب و متفاوت هستند!

عجیب ترین و متفاوت ترین گربه های جهان

اغلب اکثر انسان ها عاشق گربه ها هستند. گربه ها و انواع مختلف آن ها را می توانید در اینترنت مشاهده کنید و میلیون ها عکس و ویدئو از آن ها در دسترس است. گربه هایی مثل گربه پرشین یا گربه های خانگی بسیار معروف و محبوب هستند اما گونه های دیگری از گربه هم در دنیا وجود دارند که کمی عجیب و غریب و متفاوتند. ظاهر آن ها نیز کمی منحصربفرد است. به همین دلیل در این قسمت از سرگرمی نمناک تعدادی از متفاوت ترین گربه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

گربه های عجیب در جهان

1. اسفینکس

آیا تا به حال گربه بدون مو دیده اید ؟ خوب این نوع از گربه به دلیل نداشتن هیچ گونه پشم و مو معروف شده است. هیچ مژه و موی صورتی ندارد و گوش های او هم بسیار بزرگ هستند.

اسفینکس

2. دوون رکس

دوون رکس بدن لاغری دارد و پوست او نرم و سایزش متوسط است. موهای شکننده ای دارد، بنابراین اصلا توصیه نمی کنیم که موهایشان را شانه کنید. آن ها چشمان درشت و گوش های بزرگی دارند و سرشان تقریباً مثلثی شکل است. دوون رکس یک گربه فعال و با انرژی است.

دوون رکس

3. پیتربالد

این گربه کمی به سگ شباهت دارد و اصالت آن روسی است، همچنین دارای پوست چروکیده می باشد. سر او نیز دوکی شکل و انگشت جلوی پای او بلند است. این گربه بسیار با محبت است و عاشق انسان هاست.

پیتربالد

4. لایکوی

این گربه شبیه به گرگ است. لایکوی موی بدن کوتاه و متوسطی دارد و بعضی از آن ها کاملا بدون مو هستند. در حالی که بعضی از آن ها کاملاً پشمالو می باشند. این گربه بسیار باهوش است و به راحتی مشکلات را حل می کند.

گربه های عجیب

5. کرل آمریکایی

این گربه آمریکایی چشمان عجیب و غریبی دارد. گوش های او هنگام تولد صاف هستند اما بعد از تولد منحنی می شوند. پوشش پوست بدن او بسیار نرم است و دارای مو های کوتاه و بلند می باشد. این گربه ها عاشق فعالیت و ورزش های روزانه هستند و به بازی های تعاملی علاقه زیادی دارند.

کرل آمریکایی

6. کورنیش رکس

این گربه برعکس نژادهای دیگر موهای نرمی دارد. گوش های او بزرگ است، کمرش قوس دارد و پاهایش بسیار بلند هستند. این گربه بسیار بازیگوش، ماجراجو و دوست داشتنی است.

گربه کورنیش رکس

7. دونسکوی

این گربه کاملاً بدون مو است و اصالت روسی دارد چشم های او بادامی است و پوست چروکیده ای دارد و گوش های او به سمت بالا قرار می گیرند و در نتیجه با گربه های معمولی متفاوت است. این گربه اجتماعی و بقلی و بازیگوش است.

عجیب ترین گربه ها

8. لِوکوی اوکراینی

این گربه ظاهر بسیار منحصر به فردی دارد. گوش های او به سمت داخل تا خورده اند و هیچ گونه مویی ندارد. این گربه بسیار شیرین، بازیگوش و دوست داشتنی است و مانند سگ ها دوست دارد که همیشه در اطراف خانه، صاحبش را دنبال کند.

گربه عجیب غریب

9. مین اسکین

این گربه قد و قامت کوتاهی دارد که به آن مینی گربه هم گفته می شود. این گربه از پیوند گربه اسفینکس و مونچکین به وجود آمده است. هوش این گربه بالاتر از حد معمولی نسبت به گربه های دیگر است و بنابراین به خوبی و راحتی می توان آن را پرورش داد و بزرگ کرد.

10. وایر هیر یا پشم زبر آمریکایی

این گربه آمریکایی یک پوشش زبر و چشمان درشت و روشنی دارد. همیشه در اطراف خانه صاحبش را دنبال می کند. این گربه بسیار بازیگوش و دوست داشتنی است .

عجیب ترین و متفاوت ترین گربه های جهان + تصاویر

4.170
این مطلب مفید بود ؟5812
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : گربه
وبگردی