مبلمان
اصلی ترین مؤلفه ای که سبب متمایز شدن این مبل نسبت به سایر مبلمان می شود سبک طراحی آن است. دسته ها و پشتی مبل چستر در یک راستا و با یک اندازه طراحی شده است.

 با خرید مبل چستر شبیه حرفه ای ها دست به ایده پردازی بزنید. آیا می دانید مبل چستر در چه گروه چیدمانی قرار می گیرد؟ آیا ایده پردازی با مبل چستر را می دانید؟ آیا با سبک های کلاسیک و سنتی آشنایی دارید؟ از ویژگی های متمایز مبل چستر چه می دانید؟ با خرید غیر حضوری مبلمان چه پارامترهای از آن شما می شود؟

آیا می توانید به صورت آنلاین از مصنوعات چوبی لوکس بهره بگیرید؟ در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون ویژگی های مبل چستر، رنگ برگزیده سال 99 برای ایده پردازی با مبل چستر و خرید به صورت غیر حضوری از معتبر ترین فروشگاه آنلاین مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید در دوران قرنطینه دست به طراحی و دکوراسیون داخلی بزنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید تا راهکارهای بدون خطری را برای خرید مبل چستر با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

 ویژگی های مبل چستر فیلد چیست؟

اصلی ترین مؤلفه ای که سبب متمایز شدن این مبل نسبت به سایر مبلمان می شود سبک طراحی آن است. دسته ها و پشتی مبل چستر در یک راستا و با یک اندازه طراحی شده است.

استفاده کردن از اسفنج نرم برای دسته های مبل به منظور راحتی بیشتر کاربر، بهره گیری از هنر لمسه دوزی برای قسمت نشیمن گاه، پشتی مبل و فضای پشت مبل تنها بخشی از ویژگی های متمایز این محصول است. تقریباً دوازده مدل دوخت برای لمسه دوزی کردن مبلمان در نظر گرفته می شود که طرح لوزی با گل میخ های بلوری پر طرفدار ترین سبک از لمسه دوزی به شمار می آید.

از این سبک طراحی برای پشتی مبل استفاده می شود؛ اما از هنر لمسه دوزی دوخت به شکلی که از هیچ گل میخی استفاده نشود برای قسمت نشیمن گاه و دسته های مبل بهره گرفته می شود. راحتی که این سبک طراحی برای کاربر فراهم می کند جدای از زیبایی بصری کار طرفداران مخصوص به خود را دارد.

ابعاد بزرگ تر کاناپه های مبل چستر راحتی و زیبایی کار را مضاعف تر می کند و شما بر اساس فضا و مساحتی که در اتاق نشیمن، اتاق کار و اتاق پذیرایی در اختیار دارید می توانید از مبل چستر یاری بگیرید.

از چه پارچه ای برای طراحی مبل چستر استفاده می شود؟

 همان طور که در مطلب قبل اشاره شد برای ایده پردازی مبل چستر از هنر لمسه دوزی استفاده می شود. در این سبک طراحی ابتدا چوبی بر اساس طرحی که در نظر گرفته می شود برش داده می شود سپس اسفنج یا فوم نرمی روی چوب قرار می گیرد سپس با استفاده از استر رویه کار پوشش داده می شود و با هنر دوخت فضاهای مربوط به لمسه دوخت می شود.

از آنجایی که برای پرس کردن پارچه به فضاهای کنار مبل قدری به کشش نیاز است باید از پارچه مرغوبی بهره گرفته شود تا در حین استفاده پارچه پاره نشود یا اینکه ریش ریش نشود.

 

از پارچه های چرمی، مخمل و استر های با کیفیت که هم راستا با پارچه های ترک تهیه می شوند عموما قالب گیری روی چوب لایه زیرین مبل چستر دنبال می شود. شما می توانید از پارچه های ساده یا گل دار یا از هر دو به منظور طراحی و ایده پردازی مبل خود یاری بگیرید.

برای این منظور کافی است با متخصصین بخش تولید چوبکده ایرانیان تماس برقرار کنید و طرح پارچه مد نظر خود را از بین ده ها کاتالوگ انتخاب کنید.

از چه پارچه ای برای طراحی مبل چستر استفاده می شود؟

 همان طور که در مطلب قبل اشاره شد برای ایده پردازی مبل چستر از هنر لمسه دوزی استفاده می شود. در این سبک طراحی ابتدا چوبی بر اساس طرحی که در نظر گرفته می شود برش داده می شود سپس اسفنج یا فوم نرمی روی چوب قرار می گیرد سپس با استفاده از استر رویه کار پوشش داده می شود و با هنر دوخت فضاهای مربوط به لمسه دوخت می شود.

از آنجایی که برای پرس کردن پارچه به فضاهای کنار مبل قدری به کشش نیاز است باید از پارچه مرغوبی بهره گرفته شود تا در حین استفاده پارچه پاره نشود یا اینکه ریش ریش نشود. از پارچه های چرمی، مخمل و استر های با کیفیت که هم راستا با پارچه های ترک تهیه می شوند عموما قالب گیری روی چوب لایه زیرین مبل چستر دنبال می شود.

شما می توانید از پارچه های ساده یا گل دار یا از هر دو به منظور طراحی و ایده پردازی مبل خود یاری بگیرید. برای این منظور کافی است با متخصصین بخش تولید چوبکده ایرانیان تماس برقرار کنید و طرح پارچه مد نظر خود را از بین ده ها کاتالوگ انتخاب کنید.

 تم رنگی مبل چستر چیست؟

 امری که سبب شده است وب سایت چوبکده ایرانیان را به شما معرفی کنیم کیفیت متمایز محصولات و بهره گیری از سبک های بسیار متنوع در حین طراحی است؛ اما از دلایل متمایزی که مصرف کنندگان بسیار از آن یاد می کنند تم های رنگی جذابی است که بخش تولید در اختیار مشتری قرار می دهد.

بعد از مدت ها تحقیق به این مهم رسیدیم که فروشگاه آنلاین چوبکده ایرانیان بر اساس کاتالوگ رنگی که برای چوب، پارچه و رنگ کار به مشتری عرضه می کند و از طریق مشاوره های رایگان محصول سفارشی را بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید می کند.

 

از همین رو شما بدون اینکه دغدغه تضاد رنگ ها را داشته باشید با برقراری ارتباط با این وب سایت برگزیده می توانید رنگی که هم راستا با تنالیته رنگی فضای داخلی منزلتان است محصول مد نظر خود را سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

اگر می خواهید از مد پیروی کنید باید بگویم رنگ آبی مرجانی رنگ برتر سال 99 است که شما می توانید از متخصصین بخش تولید در راستای ایده پردازی فضای داخلی منزل خود با این تم رنگی مشورت کنید و آن را سفارش دهید. ترکیب رنگ آبی مرجانی با مشکی انتخابی است که ما به شما توصیه می کنیم.

متریال مبل چستر چه ویژگی های متمایزی دارد؟

 برای طراحی مبل چستر عموما از چوب های استفاده می شود که مقاومت و استحکام آن ها تایید شده باشد. در ساخت کلاف و لایه بیرونی که نمای اصلی پایه، دسته و قسمت نشیمن گاه مبل را تشکیل می دهد برای ساخت مبل چستر استفاده می شود.
استفاده از چوب های ارزان قیمت و ضخیم تو خالی به هیچ عنوان برای طراحی مبل چستر کارایی ندارد زیرا یک محصول بی کیفیت و تقلبی را راهی بازار می کند.
 
پر کردن کوسن ها، قسمت نشیمن گاه مبل، پشتی و دسته های اسفنجی عموما با استفاده از الیاف پلی استر مرغوب دنبال می شود که مانع از تو رفتگی و شل شدن مبل در طی گذر زمان می شود. به هیچ عنوان حجم اولیه خود را از دست نمی دهد و سبب بد فرم شدن محصول این سبک از طراحی نخواهد شد.

خرید مبل چستر به صورت غیر حضوری

این روزها به دلیل شرایط سخت قرنطینه خانگی و شیوع بیماری کرونا اغلب افراد به سبک کشورهای اروپایی خرید های ضروری و مهم خود را به صورت غیر حضوری و از طریق فروشگاه های آنلاین دنبال می کنند. فروشگاه آنلاین چوبکده ایرانیان با سال ها تجربه این روزها در راستای جهش تولید مدرن ترین و متفاوت ترین محصولات را در دست تولید دارد تا بتواند به چرخه اقتصادی کشور کمکی کرده باشد.
شما نیز می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و در کنار اعضای خانواده خود دست به تغییر دکوراسیون منزل خود بزنید.
 
برای این امر کافی است به فروشگاه آنلاین چوبکده ایرانیان سری بزنید و از بین صدها محصول متمایز این سایت برگزیده محصول مد نظر خود را خریداری کنید و با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی که از سمت این فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته می شود محصول را در ب منزل تحویل بگیرید.
تغییر دکوراسیون در کنار اعضای خانواده و انتخاب محصول مد نظر بدون خارج شدن از چالش خرید از خانه بدون شک ایده ال ترین انتخاب برای شرایط این روزهای شما به شمار می رود.

کلام آخر پیرامون خرید مبل چستر از چوبکده ایرانیان

چوبکده ایرانیان سال های است کسب و کار خود را با فروش اینترنتی دنبال می کند و این روند از فروش کار دیروز و امروز نیست. از همین رو شما با خیال راحت بدون هیچ دغدغه ای می توانید محصول مد نظر خود را به صورت سفارشی از این سایت برگزیده و متمایز سفارش دهید و درب منزل خود آن را تحویل بگیرید.
بهره گرفتن از متریال مرغوب در پرسه تولید محصولات، ایده گرفتن از برگزیده ترین متدهای سبک های اروپایی، قیمت بسیار منصفانه و مقرون به صرفه و در نهایت خرید غیر حضوری از پشت درب تولیدی های پایتخت بدون شک لذت یک انتخاب ایده ال را برای شما به تصویر می کشد.
 
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین چوبکده ایرانیان با پیوستن به چالش از خانه بخریم شعور فرهنگی خود را به رخ بکشید و در کنار اعضای خانواده خود با خیالی آسوده از در معرض خطر قرار نگرفتن دست به انتخاب بزنید و محصول مد نظر خود را خریداری کنید.مبل چستر فیلد تنها یکی از صدها محصول این سایت برگزیده و متمایز به شمار می رود.
امید است مطالب ارائه شده در راستای خرید غیر حضوری مبل چستر مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

خرید مبل چستربا رنگ سال 99 بدون مراجعه حضوری

55
این مطلب مفید بود ؟50
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی