بیوگرافی بازیگران

گلاب آدینه
گلاب آدینه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همسر مهدی هاشمی که وی نیز بازیگر است می باشد و دختری به نام نورا دارند. در ادامه زندگینامه و فیلمشناسی کامل گلاب آدینه را مشاهده می کنید.
ارمیا قاسمی

همه چیز درباره ارمیا قاسمی و زندگی شخصی اش

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارمیا قاسمی بازیگر فیلم های آسپرین و آمستردام در دنیای مدلینگ نیز فعالیت دارد که در این بخش بیوگرافی کامل به همراه عکس های جدید وی را مشاهده می کنید.
فردوس کاویانی

زندگی شخصی فردوس کاویانی و عکس جوانی اش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب فردوس کاویانی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در نقش فراموش نشدنی کمال سریال همسران را در نمناک بخوانید.
مجید نوروزی

فرخ سریال سیاه چاله ازدواج کرده؟ + عکس

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1402زمان مطالعه : 6 دقیقه
مجید نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون که از سریال ماه و پلنگ به شهرت رسید و در فیلم گاندو دیده شد به تازگی فیلم دوزیست را روی پرده سینما دارد که در ادامه عکس ها و بیوگرافی کامل وی را مشاهده می کنید.
لیلا حاتمی

بیوگرافی جذاب لیلا حاتمی + عکس فرزندانش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“لیلا حاتمی” بازیگر سینما و تلویزیون دختر مرحوم علی حاتمی کارگردان مشهور سینما و همسر علی مصفا بازیگر سینما و تلویزیون است که دو فرزند دارد.
شقایق فراهانی

زندگی شخصی شقایق فراهانی و عکسهای خانوادگی اش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل به همراه عکس های شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین فیلمشناسی و عکس شقایق فراهانی به همراه پدر و مادر و پسرش را در ادامه مشاهده می کنید.
حسن پورشیرازی

بیوگرافی حسن پورشیرازی و عکس های همسرش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی و عکس حسن پورشیرازی و همسرش مهناز افضلی و فیلمشناسی حسن پورشیرازی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش را در نمناک ببینید.
رامتین خداپناهی

زندگی شخصی رامتین خداپناهی و عکس خانواده اش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون رامتین خداپناهی است که در سریال ها و فیلم های سینمایی بسیاری به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه بیوگرافی کامل وی را می خوانید.
خیام وقار کاشانی

زندگی شخصی خیام وقار کاشانی + عکس دخترش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیام وقار کاشانی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در سریال تب و تاب حضور دارد و پیش‌تر وی را در سریال بچه مهندس دیده ایم متاهل و دارای یک فرزند می باشد.
سنبل خان

همسر زیبای سنبل خان سریال حریم سلطان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر نقش سنبل خان سریال معروف حریم سلطان پس از جدایی از همسرش با یکی از بازیگران زن ترکیه ای ازدواج کرد.
حسام محمودی

زندگی شخصی حسام محمودی و عکسهای جذابش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسام محمودی بازیگر سریال نوار زرد و همبازی المیرا دهقانی در لحظه گرگ و میش بود که با هم نگاهی خواهیم داشت به زندگی و علت فوت ناباورانه اش.
یاسمن معاوی

عکس زیبای فیروزه گیلدخت، بیرون سریال

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت، از بازیگرن جوان و خوش آتیه ایرانی است که با بازی در این سریال، محبوب تر شده.
بهزاد خلج

عکس پسر بهزاد خلج؛ رسول سریال پوست شیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیوگرافی کامل بهزاد خلج بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
آتنا مهیاری

ظاهر متفاوت ماه کاووس نون خ، بیرون سریال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آتنا مهیاری یا همان بازیگر ماه کاووس در سریال نون خ می باشد که در این مطلب از نمناک می خوایم بیوگرافی کامل و جامع ای از آتنا مهیاری را در اختیار شما قرار بدهیم.
ستایش موسوی

همسر ستایش موسوی؛ شهربانو دیو و ماه پیشونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستایش موسوی از بازیگران جوان ایرانی می باشد که در سریال دیو و ماه پیشونی که برای کودک و نوجوان می باشد ایفای نقش کرده است.
صفحه 1 از 31