تکنولوژی

شبکه های HD صدا و سیما
در طی تغییراتی که اخیرا در کانال های صدا و سیما اعمال شد، شما می توانید با استفاده از این آموزش شبکه های HD صدا و سیما را بر روی رسیور خود اضافه و مشاهده کنید.
کارلنسر

مزایای داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله، تیم "کارلنسر" شما را با فواید ساخت یک اپلیکیشن موبایل، به همراه هزینه و نحوه سفارش ساخت و طراحی اپلیکیشن، آشنا می کند.
حذف اکانت ایمو

آموزش “حذف اکانت ایمو” (Delete imo account)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه ایمو یکی از برنامه های شبکه های اجتماعی است که اگر هیچ استفاده ای ندارید و تصمیم به حذف آن دارید در این گزارش با نحوه “حذف اکانت ایمو” آشنا خواهید شد.
افزایش سرعت لپ تاپ

چگونه سرعت لپ تاپ را افزایش دهیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عملکرد آهسته لپ تاپ ها بی شک یکی از بدترین اتفاقات ممکن است و اما این مشکل بدون راه حل نیست چرا که در این گزارش با روش های “افزایش سرعت لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
تاچ پد لپ تاپ

آموزش فعال کردن “تاچ پد لپ تاپ”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از حساس ترین قسمت های هر یک از لپ تاپ ها، تاچ پد می باشد و گاهی اوقات شاید غیرفعال شود. در این گزارش با چگونگی فعال کردن “تاچ پد لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
حذف کش مرورگر فایرفاکس

آموزش حذف “کش مرورگر فایرفاکس”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از کاربران مرورگر موزیلا فایرفاکس هستید، حتما گاهی اوقات با کندی این مرورگر روبرو شده اید که در این گزارش با نحوه حذف “کش مرورگر فایرفاکس” آشنا خواهید شد.
ارسال پیام در اینستاگرام

آموزش ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایجاد بستر مناسب برای گفتگو و ارسال پیام های متنی و تصویری یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام است که در این گزارش با نحوه “ارسال پیام در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
دریافت شماره حساب

چگونه “شماره حساب” خود را بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از شماره های بانکی که ممکن است در طول زمان به آن نیاز پیدا کنید، شماره حساب است که در این گزارش از نمناک با نحوه گرفتن “شماره حساب” آشنا خواهید شد.
روش های دانلود فیلم

آموزش روش های “دانلود فیلم” از اینترنت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با اینترنت مواجه شوید، عدم دانلود فیلم های مختلف است که در این گزارش با روش های مختلف “دانلود فیلم” آشنا خواهید شد.
اصطلاحات اینستاگرامی

معنی تمام اصطلاحات اینستاگرام

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب شبکه های اجتماعی است که دارای اصطلاحات کاربردی می باشد که در این گزارش از نمناک با “اصطلاحات اینستاگرامی” آشنا خواهید شد.
فعال سازی پیامک قبض

آموزش “فعال سازی پیامک قبض” آب، برق، گاز و تلفن ثابت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پرینت قبوض کاغذی سالانه باعث از بین رفتن درختان در طی تولید کاغذ می شد. در این گزارش با نحوه “فعال سازی پیامک قبض” های مختلف برای عدم پرینت قبوض آشنا خواهید شد.
امضای دیجیتال

“امضای دیجیتال” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید تاکنون چند بار با اصطلاح امضای دیجیتال روبرو شده باشید و اما اطلاعی در مورد آن نداشته باشید. در این گزارش با راهنمای جامع “امضای دیجیتال” آشنا خواهید شد.
incognito mode در مرورگر کروم

“incognito mode” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مرورگرهای مختلف استفاده می کنید، قطعا گزینه incognito mode را تاکنون دیده اید که در این گزارش با توضیحات کامل در مورد incognito mode آشنا خواهید شد.
معرفی اینترنت بانک انصار

معرفی قابلیت های “اینترنت بانک انصار”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینترنت بانک انصار یکی دیگر از خدمات و قابلیت های افتتاح حساب در بانک انصار است که در این گزارش از نمناک با آموزش جامع “اینترنت بانک انصار” آشنا خواهید شد.
برنامه های مدیریت کارهای روزانه

برنامه های کاربردی “مدیریت کارهای روزانه”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر برنامه های روزانه شما نیز در طول روز چندین بار جابجا می شوند و به هیچ وجه نظم مناسبی ندارند، در این گزارش با برنامه های “مدیریت کارهای روزانه” آشنا خواهید شد.