فناوری

دانلود برنامه شاد
برنامه شاد بزرگترین و کاربردی ترین برنامه برای آموزش آنلاین مدارس می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود شاد برای اندروید و نسخه وب نمائید.
گوشی دانش آموزی

گوشی مناسب دانش آموز برای اجرای برنامه شاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
انتخاب گوشی هوشمند مناسب برای دانش آموزان بنابر نوسانات ارز و مدل های مختلف کمی سخت شده است که در این گزارش با تعدادی گوشی مناسب دانش آموزی آشنا خواهید شد.
شخصی سازی کروم

ترفند شخصی سازی کروم ویندوز

تاریخ انتشار : 1 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از کاربران مرورگر کروم هستید و تصمیم دارید تا مرورگر ویندوز خود شخصی سازی کنید، در این گزارش شما را با شخصی سازی مرورگر کروم ویندوز آشنا خواهیم ساخت.
تغییر نام واتساپ

آموزش تغییر نام و وضعیت در واتساپ

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر نام کاربری و وضعیت خود را در واتساپ به اشتباه انتخاب کرده اید و یا تصمیم به تغییر آن دارید، در این گزارش با آموزش ساده در این زمینه آشنا خواهید شد.
گجت های ویندوز 10

معرفی بهترین گجت های ویندوز 10

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
گجت ها از ابزارهای کاربردی برای مدیریت هر چه بهتر سیستم عامل ویندوز هستند که در این گزارش با بهترین گجت های رایگان ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
اتصال هدفون به کامپیوتر

چطوری هدفون رو به کامپیوتر وصل کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی هدفون خریده اید و اما با نحوه اتصال آن به کامپیوتر آشنا نیستید، در این گزارش شما را با آموزش تصویری اتصال هدفون به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.
پنجره run ویندوز

25 دستور کاربردی پنجره Run ویندوز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پنجره run یکی از پنجره های کاربردی و بسیار مهم در بستر ویندوز می باشد که در این گزارش از نمناک شما را با بهترین دستوران پنجره Run آشنا خواهیم ساخت.
حذف لینک در اکسل

آموزش حذف لینک در اکسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حذف و غیرفعال کردن لینک ها در نرم افزار اکسل، گاها تبدیل به یک چالش می شود که در این گزارش با نحوه حذف لینک ها در اکسل آشنا خواهید شد.
پاورقی در ورد

آموزش نوشتن پاورقی در ورد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد پاورقی یکی از قابلیت های نرم افزار Word می باشد که اگر نیاز به ایجاد پاورقی دارید، خیلی ساده می توانید آنرا در بستر این نرم افزار ایجاد کنید.
هشتگ یاب اینستاگرام

بهترین ابزارهای هشتگ یاب اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیدا کردن ترند کلمات مرتبط با پست برای اینستاگرام، به نسبت کار سختی می باشد اما ابزارهایی تولید شده اند که توسط آنها می توانید هشتگ های مرتبط را پیدا کنید.
نرم افزار های طراحی

مفهوم طرح لایه باز و کاربرد آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علاقه مندان به گرافیک کامپیوتری و فتوشاپ کلمه طرح لایه باز را به دفعات استفاده می کنند.اگر این کلمه را تازه شنیدید ممکن برای شما هم قابل فهم نباشد.
حذف برد در ترلو

چگونه برد را از ترلو حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بردی را در ترلو ایجاد کرده اید و تصمیم به حذف همیگشی آن دارید، در این گزارش از نمناک با آموزش قدم به قدم حذف برد در ترلو آشنا خواهید شد.
تایمر در پاورپوینت

آموزش اضافه کردن تایمر در پاورپوینت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایجاد تایمر در پاورپوینت، بدون شک یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که می توانید از آن خیلی ساده استفاده کنید که در این گزارش آموزش داده شده است.
طراحی سایت

طراحی سایت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طراحی سایت در دنیای کنونی نیازی اجتناب ناپذیر برای هر فعالیت اقتصادی است. برای حضور در فضای اینترنت و ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط با افراد در بستر اینترنت طراحی سایت امری حیاتی است.
سایز عکس

سایز عکس های مختلف واتساپ، اینستاگرام و لینکدین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به طراحی عکس برای صفحات مجازی مانند واتساپ، اینستاگرام و لینکدین دارید، در ادامه این گزارش با سایزهای مختلف عکس در این بستر آشنا خواهید شد.