تکنولوژی

آموزش تصویری ساخت اپل آیدی
ساخت اپل آیدی، همواره یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران محصولات اپل ممکن است با آن روبرو شوند که در این گزارش از با آموزش تصویری ساخت اپل آیدی آشنا خواهید شد.
نحوه نصب پرینترهای hp

آموزش نصب درایور پرینترهای hp

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرینترهای شرکت جهانی HP، یکی از محبوب ترین پرینترها می باشند که در ادامه این گزارش از نمناک شما را با نحوه دانلود و نصب پرینترهای hp آشنا خواهیم ساخت.
نحوه نصب همراه بانک سپه

آموزش نصب همراه بانک سپه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک سپه هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک سپه دارید، در ادامه این گزارش از نمناک بصورت تصویری با نحوه نصب همراه بانک سپه آشنا خواهید شد.
آموزش کار با سامانه ثنا

راهنمای استفاده از “سامانه ثنا”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما قصد آشنایی، ثبت نام و مشاهده ابلاغیه های قضایی در سامانه ثنا دارید در این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک با راهنمای جامع “سامانه ثنا” آشنا خواهید شد.
نحوه نصب بازی دیتا دار در اندروید

آموزش “نصب بازی دیتا دار” اندروید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بازی های محبوب اندرویدی، بازی های دیتا دار هستند که نسبت به بازی های دیگر کیفیت بالایی دارند که در این گزارش با نحوه “نصب بازی دیتا دار” آشنا خواهید شد.
نحوه نصب adobe connect

آموزش تصویری “نصب adobe connect”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برنامه adobe connect یکی از برنامه های مناسب کنفرانس آنلاین می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب adobe connect” آشنا خواهید شد.
سئو سایت

اصول سئو خارجی و انتشار رپورتاژ آگهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله راجع به اصول سئو ی خارجی ، تاثیر رپورتاژ آگهی و لینک سازی بر روی رتبه وبسایت صحبت خواهیم کرد.
آموزش ثبت نام در سجام

آموزش ثبت نام در سامانه “سجام” و بورس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما از علاقمندان فعالیت در عرصه بورس هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه ثبت نام در سامانه “سجام” به صورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.
کار با ساعت mi band 3

نحوه کار با “ساعت mi band 3”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ساعت هوشمند mi band 3 یکی از گجت های هوشمند شرکت شیائومی می باشد که در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری کار با “ساعت mi band 3” آشنا خواهید شد.
دانلود برنامه شاد

دانلود جدیدترین نسخه وب و اندروید برنامه شاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه شاد بزرگترین و کاربردی ترین برنامه برای آموزش آنلاین مدارس می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود شاد برای اندروید و نسخه وب نمائید.
آموزش نصب همراه بانک تجارت

آموزش نصب همراه بانک تجارت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک تجارت دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک تجارت آشنا خواهید شد.
اینترنت بانک ملی

نحوه استفاده از “اینترنت بانک ملی”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی دیگر از خدمات بانک ملی برای عموم مشتریان، “اینترنت بانک ملی” است که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش جامع اینترنت بانک ملی خواهید شد.
نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

آموزش نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برنامه ای خارج از فروشگاه اپ استور دانلود کرده اید و اما موفق به استفاده از آن نشده اید، در ادامه این گزارش با نحوه نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور آشنا خواهید شد.
نحوه بیرون آوردن کارتریج از پرینتر

چگونه کارتریج را از پرینتر بیرون بیاوریم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد دارید کارتریج را از پرینتر خارج کنید و هیچ اطلاعی ندارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه “بیرون آوردن کارتریج” و نصب آن آشنا سازیم.
نحوه نصب آفیس در ویندوز

آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آفیس از برنامه های کاربردی و محبوبی می باشد که هر یک از ما در طول روز با آن سروکار داریم. در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز آشنا خواهید شد.