فناوری

شرکت تریبون
در فصل های مختلف این گزارش، عملکرد تریبون، رفتار کاربران، محتوای رپورتاژها و رسانه های تریبون بررسی شده است. طبق این گزارش، تقاضای رپورتاژآگهی در تریبون در سال گذشته، 436٪ رشد داشته است.
دانشگاه تهران

پذیرش دوره DBA مالی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پذیرش جدید دوره حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری در سال 1400 و با میزبانی دانشکده فنی دانشگاه تهران آغاز شد.
عکاسی دیجیتالی

چطور حرفه ای عکس دیجیتال بگیریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عکاسی علاوه بر اینکه یک هنر است، یکی از زیباترین سرگرمی ها نیز می باشد که دانستن نکات اولیه عکاسی دیجیتالی می تواند بر زیبایی های این هنر بیفزاید.
چاپ نشدن حاشیه در ورد

رفع مشکل “چاپ نشدن حاشیه در ورد”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما نیز با مشکل چاپ نشدن حاشیه در ورد روبرو شده اید و به هیچ راه حلی نرسیده اید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل “چاپ نشدن حاشیه در ورد” آشنا خواهید شد.
ارسال ایمیل

چگونه ایمیل بفرستیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما کاربری مبتدی هستید و قصد ارسال ایمیل را دارید، در این گزارش از سایت نمناک شما را با نحوه ارسال ایمیل در گوشی و کامپیوتر به زبان ساده آشنا خواهیم ساخت.
سایت سورس

چگونه سورس سایت را ببینیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از آپشن هایی که در نسخه های دسکتاپ مرورگرها می توانیم مشاهده کنیم، دسترسی به سایت سورس است که در این گزارش با نحوه مشاهده سایت سورس در اندروید آشنا می شوید.
نحوه تغییر رمز وای فای tp link

چگونه رمز وای فای tp link را تغییر دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما بنابر هر دلیلی تصمیم به تغییر رمز وای فای خانه یا محل کار خود دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با راهنمایی مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.
کار نکردن تاچ پد لپ تاپ

رفع مشکل کار نکردن “تاچ پد لپ تاپ”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر “تاچ پد لپ تاپ” شما هم اخیرا دچار مشکل شده است و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش از نمناک با راه و روش های مختلف در این زمینه آشنا خواهید شد.
افزودن لوکیشن اینستاگرام

نحوه افزودن لوکیشن در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزودن لوکیشن یکی دیگر از قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده که در این گزارش به معرفی “لوکیشن اینستاگرام” و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.
بهترین برنامه های ضبط مکالمه آیفون

برنامه های “ضبط مکالمه آیفون”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسب برای ضبط مکالمات آیفون هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه های کاربردی برای “ضبط مکالمه آیفون” آشنا خواهید شد.
انتقال فایل از فلش به گوشی

آموزش “انتقال فایل از فلش به گوشی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به “انتقال فایل از فلش به گوشی” یا بالعکس دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه صحیح و آسان این ترفند بصورت تصویری و قدم به قدم آشنا خواهید شد.
آموزش آپدیت آفلاین نود 32

آموزش تصویری “آپدیت آفلاین نود 32”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویروس کش نود 32 یکی از محبوب ترین ویروس کش ها می باشد که در این گزارش از نمناک با نحوه “آپدیت آفلاین نود 32” بصورت تصویری و قدم به قدم آشنا خواهید شد.
کار نکردن ضبط صدا

کار نکردن ضبط صدا در گوشی های اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکل کار نکردن برنامه ضبط صدا یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران گوشی های اندرویدی با سیستم عامل 9 به بالا شده اند که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
آموزش نحوه خروج از واتساپ

آموزش دو روش نحوه “خروج از واتساپ” بدون حذف اکانت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به خروج از واتساپ بدون حذف حساب دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” دسکتاپ و گوشی آشنا خواهید شد.
ماژول گوشی چیست

“ماژول گوشی” چیست و چه کاربردهایی دارد؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماژول ها ابزارهای کاربردی هستند که یک گوشی ساده را تبدیل به یک ابزار حرفه ای می کنند که در این گزارش از نمناک با معرفی “ماژول گوشی” های مختلف خواهیم پرداخت.