مدل مانتو

شلوار بگ

مدل مانتو مناسب شلوار بگ لی و پارچه ای

تاریخ انتشار : 16 آذر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
شلوار بگ یکی از ترندترین مدل های شلوار در دنیای مد امروز است و خانم های خوش استایل بهترین مانتو را برای این مدل شلوار انتخاب میکنند که دلیل شیک پوشی آن ها است.
مانتو بازیگران

مانتوهای شیک بازیگران برای خانم های سایز بزرگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم های پلاس سایز اگر به دنبال مدل مانتوهای خاص و شیک هستید، مدل مانتو بازیگران زن ایرانی سایز بزرگ می تواند بهترین ایده برای شما باشد.
پارچه پالتو

پالتو با کدوم پارچه شیک تر میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با پوشیدن پالتو باید هم از زیبایی آن لذت ببرید و هم از گرمای آن، انتخاب بهترین پارچه برای پالتو علاوه بر شیک بودن شما را گرم نگه میدارد.
مانتو بهنوش طباطبایی

سلیقه بهنوش طباطبایی در انتخاب مانتو و پالتو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهنوش طباطبایی همیشه با تیپ های زیبا در مراسمات مختلف شرکت میکند. اگر به دنبال مانتوهای شیک هستید، میتوانید از مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی ایده بگیرید.
مانتو افراد قد کوتاه

مانتوهایی که قد کوتاه نشونتون میدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای انتخاب مانتو، زمانی که به اندام و قد خود توجه کنید می توانید بهترین ها را انتخاب کنید. اگر قد بلندی دارید باید مانتویی بپوشید که قدتان را بلندتر نشان ندهد.
مانتو برای قد کوتاها

مانتوهایی که قد بلند نشونتون میدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه آدم ها خصوصیات منحصر به فردی مربوط به استایلشان دارند؛ برای بهتر دیده شدن استایل و اندام خود، باید یک سری نکات مهم در لباس پوشیدن را رعایت کنید.
مانتو شکم

بهترین مدل مانتو برای اونایی که شکم دارن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکم داشتن مانعی برای شیک پوشی شما نیست، انتخاب درست مانتو متناسب با اندام باعث خوش پوش بودن خانم ها می شود پس باید مانتو مناسب خانم های شکم دار را انتخاب کنید.
راهنمای انتخاب مانتو

یاد بگیر هر مانتو رو کجا باید بپوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از مهم ترین نکات در بین خانم های شیک پوش، آشنا بودن آنها به اصول پوشیدن مانتو مناسب در موقعیت های مختلف است که باعث میشود همیشه بهترین استایل را داشته باشند.
مانتو رنگ سال

مانتو رنگ سال 1401 رو با چی ست کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عید امسال بسیاری از خانم ها تصمیم دارند از رنگ سال در ظاهرشان استفاده کنند. برای شیک ترشدن استایل عید باید رنگ های ست با رنگ سال را بشناسید.
مانتو بالاتنه بزرگ

خانم های بالاتنه بزرگ چه مدل مانتویی بپوشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانمها قبل از انتخاب مانتو باید فرم اندام خود را در نظر بگیرند. اگر دارای بالاتنه بزرگ هستید باید مدل مانتوهای مناسب خود را انتخاب کنید تا جذاب تر دیده شوید.
مانتو پایین تنه بزرگ

خانم های پایین تنه بزرگ چه مدل مانتویی بپوشن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها باید هنگام انتخاب مانتو به فرم اندام خود توجه کنند. زنانی که دارای پایین تنه بزرگ هستند با انتخاب صحیح مانتو می توانند استایل زیبایی داشته باشند.
مانتو برای زنان چاق

مانتوهایی که چاق نشونتون میده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که دارای اضافه وزن هستند می توانند با رعایت برخی نکات در انتخاب مانتوها لاغر تر به نظر برسند و خوش تیپ باشند.
مانتو عید

عید 1401 این مدل مانتوها مد میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نزدیک شدن به عید طراحان لباس مدل مانتوهای مد سال را طراحی می کنند. اگر به دنبال استایل جذاب و زیبا هستید، از مدل مانتوهایی که امسال مد هستند ایده بگیرید.
مانتو برای افراد لاغر

مانتوهایی که لاغر نشونتون میده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مهم ترین چیزی که خانم ها در انتخاب مانتو باید به آن دقت کنند، اندام آن هاست. اگر میخواهید اندام شما لاغرتر و کشیده تر به نظر برسد این مدل مانتوها را بپوشید.
بازار مانتو در تهران

شیک ترین بازار مانتوی تهران کجاست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در تهران بازارهای زیادی برای خرید انواع پوشاک وجود دارد اما برخی از این بازارها بورس مانتو هستند. خانمها میتوانند بهترین مانتوها را در این مراکز پیدا کنند.
صفحه 1 از 8