دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه شیک

نکات مهم در خرید ست آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما زمانی را در آشپزخانه می‌گذرانیم. به همین دلیل داشتن آشپزخانه‌ای زیبا مهم است. یکی از نکات مهم برای این موضوع خرید لوازم آشپزخانه کاربردی است. در این مقاله ضمن بررسی نکات مهم، برخی برندهای معروف لوازم آشپزخانه را معرفی می‌کنیم.
اکسسوری کابینت

به درد بخورترین اکسسوری کابینت آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این اکسسوری های کابینت به شما کمک میکنند تا آشپزخانه تان را به محیطی دلچسب و مرتب تبدیل کنید.
نوسازی آشپزخانه

نوسازی آشپزخانه قدیمی بدون صرف هزینه زیاد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییر دکوراسیون خانه و آشپزخانه معمولا با هزینه های سرسام آوری همراه است، از این رو برای شما چند راه کم هزینه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه آماده کرده ایم.
تجهیزات آشپزخانه

ارزانترین فروشگاه تجهیزات اشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر برای خرید تجهیزات اشپزخانه به فروشگاه های سطح شهر رفته باشید ، با انواع و اقسام برندهای تجهیزات اشپزخانه رو به رو شده اید. در چنین شرایطی انتخاب بهترین برند لوازم خانگی به ظاهر نشدنی است . در ادامه با برخی از برند های تولید کننده لوازم خانگی در ایران اشنا میشویم .با مقایسه بین تمام برند ها ، ارزانترین برند لوازم اشپزخانه ایرانی را معرفی میکنیم .
کابینت آشپزخانه

انواع کابینت و نکات خرید آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شما تصمیم به خرید کابینت آشپزخانه می‌گیرید، ممکن است ندانید که چه مدل کابینت و با چه طرح و رنگی مناسب فضای آشپزخانه شما باشد. از این رو ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مدل‌های جدید کابینت آشنا کنیم.
فرش آشپزخانه

اصول انتخاب فرش آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در طراحی دکوراسیون‌‌ مدرن با توجه به اینکه ابزارهای زیادی در دسترس است، سلیقه‌ها می‌توانند تفاوت‌های زیادی را رقم بزنند. در خانه‌های ایرانی استفاده از فرش یک امر ضروری برای تکمیل دکوراسیون محسوب می‌شود که طرح‌ها و مدل‌های زیادی متناسب با فضاها تولید شده است
کابینت آشپزخانه

کابینت ملامینه بخریم یا کابینت هایگلاس؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید بزرگ‌‌ترین دغدغه در بین خانواده‌ها پس از خرید خانه‌ی جدید یا اجاره‌ی آن، دکوراسیون داخلی باشد که در راس آن فضای آشپزخانه اولویت می‌باشد. در این نوشته سعی شده که در رده‌ی متوسط قیمت، کابینت ام دی اف ملامینه و هایگلاس را بررسی کنیم.
جای مایکروفر

خارجی ها هرگز مایکروفرو این قسمت آشپزخونه نمیذارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایکروفر جزء وسایلی از آشپزخانه است که باید در جای مناسب قرار گیرد درغیر این صورت خیلی سریع آسیب میبیند پس باید جاهایی نامناسب برای مایکروفر را بشناسید.
سینک آشپزخانه

بهترین لوازم توکار آشپزخانه کدامند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب به بررسی ویژگی‌های بهترین مدل‌های سینک ظرفشویی می‌پردازیم. در ادامه نیز به دیگر لوازم مورد نیاز یک آشپزخانه امروزی از اجاق گاز تا انواع فر و مایکروفر و هود آشپزخانه می‌پردازیم.با ما در مطالعه این متن همراه شوید.
آشپزخانه شیک

معرفی رنگ مناسب برای دیواره آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دیواره‌های آشپزخانه همیشه با آب و رطوبت در تماس است، رطوبت؛ در طولانی مدت، به رنگ دیواره‌‌ها آسیب زده و اگر به این مورد، رسیدگی نشود، امکان دارد، در بعضی مواقع خسارت های پرهزینه‌ای را شامل شود. در ادامه با ما همراه باشید.
کابینت لوازم آشپزخانه

به لوازم آشپزخونه مشکی، چه رنگ کابینتی میاد؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وسایل آشپزخانه مشکی بسیار مد شده اند اما خانم ها هنگام انتخاب این وسایل نگران رنگ کابینت آشپزخانه هستند. ایده های جالب به انتخاب رنگ کابینت کمک بسزایی میکند.
شلف های دیواری آشپزخانه

ایراد بزرگ شلف های دیواری آشپزخانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم دوست دارید که در دکوراسیون آشپزخانه تان از شلف های دیواری استفاده کنید بهتر است از قبل مزایا و معایب اینکار را بدانید.
آشپزخانه مرتب

آشپزخانه ای همیشه مرتب با چند پیشنهاد جدید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشپزخانه قلب خانه است و بی شک همه به دنبال داشتن آشپزخانه ای مرتب و منظم هستند، برای داشتن یک آشپزخانه مرتب باید نکاتی را رعایت کنید.
آشپرخانه عروس

بدترین اشتباه عروس های ایرانی تو چیدمان آشپزخونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عروس ها دوست دارند زیباترین آشپزخانه را داشته باشند پس تزئینات زیادی را انجام میدهند اما این کار نتیجه ی معکوس داده و باعث اشتباهاتی در چیدمان آشپزخانه میشود.
دکوراسیون آشپزخانه

اشتباه بیشتر خانم ها در چیدمان آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند خانه و آشپزخانه ای زیبا با چیدمان فوقوالعاده و سبکی مدرن داشته باشند؛ اما در این بین اشتباهاتی نیز انجام می دهند.
صفحه 1 از 15