آشپزخونه

حلوای کشدار

طرز تهیه حلوا پیچ انگشتی+ راز کشدار شدنش

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تزیین حلوا برایتان مشکل است میتوانید با موادی که برای حلوای معمولی تهیه کرده اید یک حلوای کشدار درست کنید و از طعم این دسر لذت ببرید.
آرد کیک

چه نوع آردی برای کیک پزی بهتره؟

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از نکات مهمی که در کیفیت کیک و شیرینی ها مؤثر است آرد می باشد بنابراین اگر قصد تهیه کیک و شیرینی داشتید حتما باید آرد مناسب کیک پزی را بشناسید.
روغن

چیکار کنم، موقع آشپزی روغن سرخ کردنی کف نکنه؟

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم تابه حال در هنگام استفاده از روغن متوجه دود کردن روغن شده اید و علت آن را نمی دانید ما به شما علت و راههای جلوگیری از دود کردن روغن را میگوییم.
چای نذری

راز خوش رنگ و طعم شدن چای نذری و مجلسی

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای معروف ترین نذری ایستگاه های صلواتی در ایام محرم است و اما دلیل محبوبیت چای به عنوان نذری، خوش طعم و رنگ بودن آن است که رازی در نحوه درست کردن آن وجود دارد.
شله زرد

طرز تهیه شله زرد نذری برای کمتر و بیشتر از 100 نفر

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1401زمان مطالعه : 7 دقیقه
شله زرد یکی از دسرهای ایرانی است که در ایام مختلف به عنوان نذری هم درست می شود، از این رو ما برای شما طرز تهیه شله زرد نذری برای 100 نفر را آماده کرده ایم.
طرز تهیه مفتح

طرز تهیه مفتح؛ غذای مجلسی و نذری خوشمزه خوزستان

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مردم خونگرم خوزستان بهترین غذا را برای پذیرایی از مهمان و نذری تهیه میکنند. مفتح غذای لذیذ و خوشمزه خوزستان است که برای مهمانی ها بسیار پیشنهاد میشود.
ساندویچ نذری

ساندویچ نذری چی بدم که هم خوشمزه باشه هم ارزون؟

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد نذری دادن در ایام محرم را دارید بهتر پیشنهاد برای شما ساندویچ نذری است که علاوه بر توزیع راحت، جزء کم هزینه ترین نذری ها به شمار می آید.
طرز تهیه حلوا

طرز تهیه حلوای خوشمزه عربی با شیر خشک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حلوا عربی جزء معروف ترین حلوا ها شناخته شده است که روش پخت بسیار راحتی دارد همچنین در بسیاری از کشور ها یه عنوان پرطرفدار ترین دسر سرو میشود.
نذری چی بدم

نذری خوب چی بدم که زیاد گرون در نیاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از مردم در مناسبت های مختلف برای حاجت روایی نذری پخش می کنند، ما برای شما لیستی از انواع نذری های ساده و کم هزینه را گرد آوری کرده ایم.
ادویه عدس پلو

ادویه مخصوص عدس پلوی نذری و مجلسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عدس پلو انتخاب شما برای غذای نذری است برای پخت خوشمزه ترین عدس پلوی نذری باید ادویه مخصوص این غذا که عطر و طعم بی نظیری به آن میدهد را آموزش ببینید.
قورمه سبزی نذری

فرمول سرآشپز برای پخت قورمه سبزی نذری و مجلسی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قورمه سبزی محبوب ترین غذای ایرانیان است و بهترین انتخاب برای غذای نذری به شمار می آید اما برای پخت قورمه سبزی برای تعداد زیاد باید نکات خاص و مهمی را دقت کنید.
ادویه قیمه نذری

ادویه مخصوص قیمه های نذری با اندازه دقیق

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قیمه نذری از آن دسته غذاهاییست که طعمش تا مدتها زیر دندانتان خواهد ماند راز این عطر و طعم خوب ادویه مخصوص قیمه است که ما طرز تهیه آن را برایتان آماده کرده ایم.
حلوا نذری

حلوا با چه آردی خوشمزه تر میشه؟

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
حلوا یک دسر و شیرینی معروف ایرانی است که به عنوان نذری نیز پخش می شود، اما انتخاب آرد مناسب حلوا بسیار مهم است زیرا نرمی حلوا وابسته به انتخاب آرد خوب است.
غذای نذری

بهترین پیشنهاد برای غذای نذری کم هزینه و ارزون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نذری یک قرار زیبای معنوی بین انسان و خداوند است و در ایران بسیار مرسوم است. همه افراد با توجه به توان مالی میتوانند سهم بزرگی در این کار پسندیده داشته باشند.
عدس پلو

طرز تهیه عدس پلو نذری هیئتی+ اندازه مواد اولیه

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از غذاهای مهم برای نذری در ماه های محرم و صفر عدس پلو است اما نکات خاصی وجود دارد که دانستن و رعایت آنها فرمول خوشمزگی عدس پلوهای نذری است.