آشپزخونه

کباب تابه ای
کباب تابه ای تقریبا طرز تهیه آسانی دارد و همه افراد می توانند برا تهیه آن اقدام کنند و از طعم لذیذ آن لذت ببرند.به شزطی که نکات ویژه آن را رعایت کنند تا در حین پخت با یک کباب جمع شده مواجه نشوند.
نکات جوجه کباب

نکات پخت جوجه کباب که حرفه ای ها می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه جوجه کباب سفت نشود و مزه خوبی بگیرد باید یک سری نکات را به هنگام آماده سازی و پخت جوجه رعایت کنیم که در این بخش از نمناک به طور کامل بیان شده است.
ادویه مرغ

بهترین ادویه برای طعم دار کردن مرغ

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای پخت هر نوع غذایی باید چاشنی های خوش طعم کننده غذا را بشناسید طبخ مرغ نیز از این موضوع مستثنی نیست. با شناخت بهترین ترکیبات، مرغ لذیذی را تهیه کنید.
ساندویچ فیله مرغ سوخاری

“ساندویچ فیله مرغ سوخاری” بسیار ساده و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“ساندویچ فیله مرغ سوخاری” ،مناسب برای تمام عاشقان غذاهای سوخاری می باشد.این دستور تهیه آسان و خوش مزه را برای یکبار هم که شده امتحان کنید تا لذت یک ساندویج لاکچری را احساس کنید.
غذای بدون گوشت و مرغ

چند غذای خوشمزه بدون گوشت و مرغ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی علاقه ای به مضرف گوشت و مرغ ندارند، غذاهای مختلف خوشمزه ای وجود دارد که برای تهیه آن ها نیازی به گوشت و مرغ نمی باشد.
کباب تابه ای آبدار

طرز تهیه “کباب تابه ای آبدار” خوشمزه و مجلسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه ای محسوب می شود که می توانیم از آن به عنوان یک غذای ساده برای شام یا ناهار استفاده کنیم.
اسپرینگ رول گوشت

طرز تهیه اسپرینگ رول گوشت و میگو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از پیش غذا های خوشمزه آسیایی اسپرینگ رول گوشت می باشد که می توانید این پیش غذا را با مواد متفاوت و دلخواه آن را تهیه کنید.
مزه دار کردن ماهی

ماهی شب عید رو اینطوری مزه دار کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد به دلیل بوی بد ماهی از خوردن آن منصرف می شوند ولی می توان با چند روش ساده و کاربردی هم بوی ماهی را از بین برد و هم طعم خوشی به آن داد.
کشک بادمجان بخارپز

طرز تهیه “کشک بادمجان بخارپز” رژیمی و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کشک بادمجان یکی از پیش غذاهای قدیمی و ثابت سفره های ایرانی می باشد که در چندین ورژن تهیه می شود و “کشک بادمجان بخارپز” یکی از آنهاست.
لوز نارگیلی

دستور تهیه لوز نارگیلی برای عید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیرینی لوز نارگیلی از آن دست شیرینی های مخصوص و مناسب شب عید می باشد که طرز تهیه آسانی دارد که در ادامه این دستور را ما برای شما در ادامه آورده ایم.
کتلت تکیر داغ

کتلت تکیر داغ ترکیه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کتلت از غذاهایی است دوست داشتنی است که این غذا با روش های متفاوتی در تمام دنیا تهیه می شود ولی یکی از خوشمزه ترین این روش ها تهیه آن به سبک ترکیه می باشد که با آن کتلت کتیر داغ می گویند.
غذای شب عید

مردم شهرهای ایران شب عید شام چی میخورن ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
معمولا مردم شهرهای مختلف کشور ایران در شب عید نوروز اقدام به پخت غذای محلی خود می کنند، غذای شهرهای مختلف ایران در شب عید نوروز چیست؟
خوابیدن پف کیک

علت “خوابیدن پف کیک” بعد از پختن چیست؟؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“خوابیدن پف کیک” یکی از مشکلاتی است که در هنگام پخت کیک با آن روبه رو می شویم و آن هم به دلیل رعایت نکردن نکات ریزی است که در این آموزش گفته شده است.
پیراشکی پیتزایی

طرز تهیه پیتزا پیراشکی با خمیر جادویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیراشکی پیتزایی از آن دست پیش غذاهایی می باشد که میان همه افراد محبوب است و طعم دلچسبی دارد. با ما همراه باشید تا طرز تهیه این پیش غذای عالی را به شما آموزش دهیم.
بطاطا

طرز تهیه بطاطای عربی خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بطاطا حره یکی از پیش غذا های عربی آسان و خوشمزه است که می توانید با در اختیار داشتن چند ماده غذایی ساده و اولیه به راحتی آن را تهیه کنید.