نوشیدنی

نذری ساده

نذری ساده؛ طرز تهیه بهترین شربت ها و نوشیدنی ها

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
نذری دادن یکی از محبوب‌ترین سنت‌های مسلمانان ایرانی است اما برای این رسم پسندیده احتیاجی به تجملات نیست با نذری های ساده هم قطعا به حاجت قلبی تان خواهید رسید.
چای دم کرده

واسه مهمونات، چایی رو اینطوری دم کنی بهتره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی های محبوب برای همه ایرانی ها است اما دم کردن چای اصول خاصی دارد که رعایت آنها به شما برای داشتن یک چای خوش عطر و طعم کمک زیادی خواهد کرد.
نوشیدنی کافه

نوشیدنی مورد علاقه کافه بازها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
این روز ها کافه‌گردی یکی از تفریحات محبوب به شمار می آید. نوشیدنی های معروفی در منوی کافه ها هستند که به راحتی میتوانید در منزل تهیه کنید.
قهوه کافی شاپ

خوشمزه ترین قهوه تو کافی شاپ های تهران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها کافه گردی یکی از تفریحات مورد علاقه مردم است. اگر میخواهید بهترین قهوه را از منوی کافی شاپ انتخاب کنید بهتر است انواع قهوه ها را بشناسید.
شیر پسته

طرز تهیه حرفه ای شیر پسته با روش کافه ای ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شیر پسته یکی از نوشیدنی های سالم و مقوی می باشد که دستور تهیه آسان و طعم بی نظیری دارد طرز تهیه متفاوت و راحت این نوشیدنی را در ادامه بخوانید.
کف نکردن قهوه

دلیل کف نکردن قهوه هام چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کف نکردن قهوه از مشکلات علاقمندان قهوه است که دلایل مختلفی دارد. توجه به نکات ریز و اشتباهات رایج در درست کردن آن به شما برای داشتن قهوه عالی کمک میکند.
کافی موکا

طرز تهیه موکا؛ قهوه با لایه های شیر و شکلات

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کافی موکا یک نوشیدنی چند لایه جذاب است که در روزهای پائیزی پیشنهاد می شود. این نوشیدنی برای کسانی که طعم تلخ قهوه را دوست ندارند یک انتخاب فوق العاده است.
شربت نذری

طرز تهیه شربت نذری زعفرانی با طعمی لذیذ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت نذری زعفرای یکی از پرطرفدار ترین نوع نذری می باشد که تهیه آن بسیار آسان است شما می توانید این شربت را به آسانی تهیه کنید.
 شربت انار

طرز تهیه شربت انار خانگی و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت انار همانند خود میوه انار از محبوبیت خاصی برخوردار است و طعم دلنشین و لذت بخشی دارد در ادامه طرز تهیه این شربت را بخوانید.
بمب شکلات داغ

طرز تهیه بمب شکلات داغ خوشمزه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بمب شکلات داغ یا هات چاکلت یکی از شیوه های تهیه نوشیدنی شکلات داغ می باشد که طرفداران زیادی دارد در ادامه طرز تهیه این بمب را بخوانید.
رانی هلو

طرز تهیه رانی هلو خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رانی هلو یکی از انواع نوشیدنی ها می باشد که می توانید با این میوه فصلی تهیه کنید این رانی طرز تهیه آسانی دارد که در ادامه می توانید آن را بخوانید.
دمنوش گیاهی

دمنوش های گیاهی موجود در بازار ایران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله بهترین دمنوش های گیاهی موجود در بازار ایران و ویژگی های دمنوش های ترکیبی خوشمزه پرداخته شده است.
فالوده طالبی

دستور تهیه فالوده طالبی خوشمزه و آسان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فالوده طالبی یکی از نوشیدنی های خوشمزه در فصل گرما می باشد که می توانید به آسانی با این دستور تهیه که ما برای شما آماده کرده ایم تهیه کنید.
شربت عرق کاسنی

دستور تهیه آسان و راحت شربت عرق کاسنی پر از خواص

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت عرق کاسنی یکی از خوشمزه ترین شربت های سنتی می باشد که طرفداران زیادی دارد این شربت از فواید زیادی برای بدن برخوردار است.
تهیه آب زرشک خانگی

طرز تهیه آب زرشک خانگی با طعم و رنگی متفاوت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آب زرشک یکی از نوشیدنی های پرطرفدار می باشد که مصرف آن فوایدی بسیاری برای سلامت بدن به همراه دارد، دو روش خانگی برای تهیه این نوشیدنی پر خاصیت وجود دارد.
صفحه 1 از 19