دسر

کرم کارامل
کرم کارامل یک دسر فرانسوی معروف است که در خاور میانه نیز طرفداران زیادی دارد، این دسر توانسته است با طعم های متفاوت رضایت سلایق مختلف را جلب کند.
کرم شانتی

آموزش 2 رسپی معروف کرم شانتی یا شانتیلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر میخواهید به ساده ترین روش شیرینی های خوشمزه داشته باشید میتوانید از کرم شانتی استفاده کنید، این کرم ها بافت بسیار سبک و لذیذی دارند.
کیک قاشقی

طرز تهیه کیک قاشقی آسان بدون فر در ماهیتابه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیک قاشقی یکی از انواع کیک بدون فر هست که به راحتی روی گاز تهیه می شود. این کیک های کوچک از نظر ظاهری بیشتر شبیه به پنکیک صبحانه هست و می شود اسمش را مینی پنکیک هم گذاشت.
دسرهای خوشمزه ساده

دسرهای خوشمزه ای که تو پاییز خیلی میچسبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دسر وعده ای است که معمولا بعد از غذا سرو می شود در اندازه کوچک اما با مزه شیرین، آماده کردن دسر یکی از دغدغه های بزرگ و مهم است.
کیک هویج

طرز تهیه کیک هویج خانگی خوشمزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب قصد داریم دستور پخت کیک هویج با گردو و دارچین را به شما آموزش دهیم که یکی از خوشمزه ترین کیک هایی است که می توانید به سادگی آن را در خانه تهیه کرده و در کنار عزیزانتان نوش جان کنید.
شله زرد

علت سبز و بد رنگ شدن شله زرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شله زرد یکی از اصیل ترین دسر های ایرانی هاست و اکثرا به این دسر علاقه دارند؛ اما داشتن شله زردی خوشرنگ و خوشمزه ترفند هایی دارد که باید آنهارا بدانید.
پای توت فرنگی

طرز تهیه “پای توت فرنگی” خامه ای خوشمزه و یخچالی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“پای توت فرنگی” خامه ای یخچالی از خوشمزه ترین دسرهاست و طعم فوق العاده ای دارد. دستور تهیه این کیک بسیار ساده است و به راحتی می توانید آن را در خانه تهیه کنید.
تهیه دسرهای خوشمزه

با یه مواد مشترک چند تا دسر درست کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دسر یکی از بهترین پیشنهادها برای بعد از صرف غذا است که شما می توانید حتی با استفاده از مواد اولیه مشترک برای تهیه دسرهای خوشمزه و متنوع اقدام کنید.
کیک دبل چاکلت

طرز تهیه کیک دبل چاکلت دلچسب بدون فر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیک دبل چاکلت از انواع کیک شکلاتی می باشد که میان طرفداران شکلات جایگاه ویژه ای دارد زیرا این کیک تمام شکلاتی می باشد. طرز تهیه این کیک را در ادامه بخوانید.
اسکمو آلبالویی

طرز تهیه اسکمو آلبالویی یا بستنی یخی رشتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اسکمو آلبالویی یا همان بستنی یخی یکی از پرطرفدار ترین بستنی های تابستانی می باشد که ما در ادامه طرز تهیه این اکمو خوشمزه را برای شما آورده ایم.
یخ در بهشت آلبالویی

طرز تهیه ساده یخ در بهشت آلبالویی مخصوص رفع عطش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یخ در بهشت آلبالویی یک از خنک ترین نوشیدنی های خوشمزه در فصل گرما می باشد که میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد که ما در ادامه طرز تهیه این نوشیدنی را برای شما آورده ایم.
بستنی وانیلی

بستنی وانیلی خانگی با رسپی ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بستنی وانیلی بسیار ساده و جذاب می باشد که میتواند به عنوان یک دسر خوشمزه مخصوصا در تابستان جلوه کند.
حلوای زنجبیلی

طرز تهیه “حلوای زنجبیلی” تبریزی ساده و مجلسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“حلوای زنجبیلی” به دلیل داشتن زنجبیل، طبیعت مقوی و گرم داشته و مصرف آن در ماه رمضان توصیه می شود. همچنین باعث افزایش قندخون شده، تقویت کننده معده و ضدنفخ نیز می باشد.
کنافه پنیری

طرز تهیه (کنوفه) کنافه پنیری به سبک ترکیه ای بهترین دسر ماه رمضان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنافه پنیری یکی از دسر های پر طرفدار ترکی می باشد که ماه های خاصی مانند ماه رمضان تهیه می شود در ادامه دستور تهیه این دسر خوشمزه را برای شما آورده ایم.
توپک خرمایی

طرز تهیه “توپک خرمایی” مجلسی مخصوص افطار امروز شما

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“توپک خرمایی” از انواع دسر های خرمایی می باشد که دستور تهیه آسانی دارد این دسر خوشمزه از کاربردی ترین دسر های ماه رمضان نیز می باشد.
صفحه 1 از 19