کولر
داریم به فصل گرما نزدیک میشیم و تحمل گرما برای ما شاید کار آسانی نباشد بنابراین باید از الان به فکر راه چاره باشیم.

تعمیر کولر با شرکت خدماتی کاردون

البته اگر شما آن دسته از افرادی هستید که خیلی وقت است با سیستم شوفاژ و شوفاژخانه خداحافظی کرده اید، لازم نیست نگران باشید. به طورکلی کاردون در بخش تأسیسات خدمات مختلفی مثل رسیدگی به کولرگازی، کولرآبی، پکیج، بخاری، آبگرمکن، هواساز و چیلر و فن کوئل را ارائه می دهد. در واقع وقتی کلمه تأسیسات به میان می آید، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی هر دو باهم در این حیطه قرار می گیرند.

در فصل تابستان با گرم شدن هوا اولین فکری که به ذهنتان خطور می کند استفاده از کولر آبی برای رهایی از گرماست ولی باید بگوییم وسایل سرمایشی زیادی وجود دارد که شما را از گرما نجات خواهند داد؛ بنابراین با اطلاعات کافی و شناخت کامل نسبت به این وسایل وارد عمل شوید و دست به خرید بزنید.

تعمیر کولر

کاردون و سرویس کولر آبی

لازم است بدانید اگر سیستمی که تهیه می کنید فقط سرمایشی باشد برای فصل تابستان کارایی دارد و برای ایجاد محیطی خنک و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه در بازار جهانی مدل های متنوع و مختلفی از سیستم های سرمایشی موجود می باشد که هر یک کارایی مخصوص به خود را دارد.

داریم به فصل گرما نزدیک میشیم و تحمل گرما برای ما شاید کار آسانی نباشد بنابراین باید از الان به فکر راه چاره باشیم کاردونی ها تصمیم دارن به شما بگویند کولر آبی بهتر است یا کولر گازی؟ یکی از مواردی که همیشه در خرید حائز اهمیت می باشد قدرت خرید است که همیشه یکی از مسائلی است که در خرید شما را بر سر دو راهی قرار می دهد با توجه هزینه و قیمت بالاتر کولر گازی اکثرا اقدام به خرید کولر آبی می کنند.

کولرآبی در انواع مختلف موجود می باشد و همان طور که از اسم آن پیداست به دلیل استفاده از آب برای خنک کردن فضا می تواند در برخی از شهرها که با مشکل کم آبی مواجه هستند، مفید واقع نشود و نتوان از این سیستم سرمایشی استفاده نمود.

تعمیر کولر گازی

کولر آبی باید سرویس شود ؟

سرویس کولر آبی و تعویض فیلتر ها می تواند در جلوگیری از اتلاف انرژی موثر باشد و در مصرف برق صرفه جویی نماید. بنابراین برای سرویس کولر های گازی به کاردون اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

در مقابل یکی از بزرگترین عیب های کولر های آبی نیز مصرف بالای آب در شرایط بحران کمبود آب است. که این مسئله نیز راه حل هایی دارد که می توان با رعایت آن ها از مصرف بالای آب جلوگیری نمود سرویس به موقع و تعویض پوشال ها از این موارد است البته که رسوب زدایی و استفاده از سایه بان برای کولر های آبی علاوه بر بهبود عملکرد کولر به مصرف آب نیز کمک شایانی می کند. 

 لازم است متذکر شویم از نصب کولر آبی در زیر نور آفتاب جلوگیری نمایید زیرا آب درون محفظه گرم می شود و هوای گرم را به محیط منتقل می کند. پس یکی از مواردی که باید بسیار به آن دقت شود انتخاب مکانی مناسب برای نصب کولر آبی است.

این نکته را به یاد داشته باشید که اگر قصد خرید کولر آبی را یکی از مواردی که باید حتما رعایت شود تعویض به موقع پوشال ها می باشد. پوشال ها مکان مناسبی برای رشد باکتری هاست بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی برای خود و اعضای خانواده تان همچنین برای نگهداری کولرآبی سرویس را به موقع انجام دهید و پوشال ها را تعویض نمایید.

یکی از مواردی که سالیانه باید چک شود و جزو موارد مهم در نگهداری کولر محسوب می شود الکتروموتور می باشد که باید هر سال قبل از روشن کردن کولر حتما چک شود. در صورت چرخشش نامناسب فن ها الکترو موتور باید تعویض گردد بنابراین برای جلوگیری از بروز این مشکل توصیه می کنیم هر دو سال یک بار الکتروموتور را برای سرویس به کاردون بسپارید تا دیگر نگران نباشید. 

در اینجا باید به یک نکته مهم اشاره کنیم در صورتی که رسوبات موجود در آب بر روی چرخ بادبزن کولر باقی بماند و شما سالیانه به تمیز کردن آن اهمیت ندهید امکان سوختن الکتروموتور افزایش می یابد بنابراین برای تمیز کردن چرخ بادبزن از آب ولرم استفاده کنید و سالیانه این عمل را تکرار نمایید.

تعمیر کولر آبی با کاردون راحت میشه

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کولر رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی