تولد
دیلیت اکانت پینترست
اگر حساب پینترست دارید و بنابر دلایلی تصمیم به حذف همیشگی حساب کاربری خود را دارید، در این گزارش با آموزش قدم به قدم دیلیت اکانت پینترست آشنا خواهید شد.

چگونه اکانت پینترست را حذف کنیم؟

پینترست یکی از برنامه ها و ابزارهای کارآمد برای اشتراک گذاری تصاویر مختلف توسط کاربران می باشد که در سطح جهانی از محبوبیت بالایی برخوردار است. با این وجود استفاده از پینترست می تواند منجر به سرگرمی چندین ساعته شما شود چرا که به قدری محتواهای زیبا در این بستر وجود دارند که دائم در تلاش خواهید بود تا آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اما اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به حذف حساب کاربری خود برای همیشه دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را آشنا ساخته ایم. همراه ما باشید.

1. وارد حساب کاربری خود در پینترست شوید. از قسمت بالا سمت راست بر روی آیکون دایره ای که مشخص کرده ایم کلیک کرده و سپس گزینه Settings را از این منو انتخاب کنید.

پینترست

2. وارد پنجره جدیدی خواهید شد که از منو سمت چپ آن باید گزینه Account settings را انتخاب کنید.

تنظیمات پینترست

3. با انتخاب گزینه مذکور در مرحله 2، در سمت راست گزینه های مربوط به این بخش را مشاهده خواهید کرد. از این رو کمی به سمت پایین اسکرول کنید تا به بخش Delete account برسید. اینک باید مشخص شده Delete account را انتخاب کنید.

حذف حساب پینترست

4. اینک پیغامی مبنی بر تائید حذف حساب پینترست را در صفحه نمایش دستگاه خود دریافت خواهید کرد که گویای این می باشد اگر مطمئن هستید ادامه بدهید اما اگر مطمئن نیستید، از مسیر خارج شوید چرا که بعد از دیلیت اکانت حساب خود، تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد. همچنین ایمیلی که در این بخش نمایش داده شده است را به یاد داشته باشید چرا که در مرحله آخر به آن نیاز خواهید داشت.

حساب پینترست

5. در این بخش دلیل خود را باید از دیلیت اکانت پینترست انتخاب کنید. اما اگر دلیل شما در میان گزینه های ذکر شده وجود ندارد، گزینه آخر یعنی Other را انتخاب کنید. اما انتهای مسیر شما اینجا نیست چرا که باید گزینه Send email را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه پیغامی مبنی بر دیلیت اکانت را دریافت خواهید کرد که اگر مطمئن هستید می بایست آنرا انتخاب کنید.

دلیل حذف حساب

6. اینک وارد حساب جیمیل خود شوید که با آن حساب پینترست را ایجاد کرده بودید. ایمیلی را از پینترست در کمتر از 1 دقیقه دریافت خواهید کرد. آنرا باز کنید. سپس اگر از این فرایند مطمئن هستید گزینه قرمز رنگ Yes, delete account را انتخاب کنید.

ایمیل حذف حساب

7. هم اکنون حساب پینترست شما برای همیشه به همراه تمام اطلاعات حساب کاربری شما حذف شده است و دیگر قابل بازیابی نمی باشد.

آموزش تصویری دیلیت اکانت پینترست (Delete Pinterest Account)

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفندستان
وبگردی