جمشید مشایخی

پایان فصل چهارم دورهمی با حال و هوایی متفاوت

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399کد مطلب : 77207زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل چهارم برنامه دورهمی با مرور برنامه های گذشته و یادی از هنرمندانی که دیگر در بین ما نیستند به پایان میرسد.

فصل چهارم دورهمی این هفته به پایان میرسد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه نسیم است که تابحال چهار فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

فصل چهارم این برنامه با نزدیک شدن به ایام محرم، این هفته به پایان میرسد و قسمتهای باقی مانده از این فصل بعد از ایام محرم و صفر پخش خواهد شد و فصل پنجم این برنامه هم با حال و هوایی متفاوت و تغییر دکور بعد از ایام محرم و صفر آغاز میشود.

آخرین شب های فصل چهارم دورهمی با مروری بر گذشته

برنامه دورهمی شب گذشته 22 مردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت اما برخلاف هفته های گذشته با حال و هوایی متفاوت همراه بود.

برنامه شب گذشته دورهمی بازپخشی از برنامه های گذشته با حضور زنده یاد بهنام صفوی و ماهچهره خلیلی بود.

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان بعد از مدتها تحمل رنج بیماری 23 اردیبهشت ماه 98 درگذشت و پیکرش در اصفهان آرام گرفت.

ماهچهره خلیلی

ماهچهره خلیلی یکی دیگر از هنرمندانی است که مهمان دورهمی بود و متاسفانه 17 مردادماه سال 99 بر اثر بیماری سرطان درگذشت و آرامگاه ابدی او در لندن است.

مهمانان امشب و فرداشب برنامه دورهمی

برنامه امشب دورهمی 23 مردادماه 99 با مرور برنامه های گذشته با حضور زنده یاد بهرام زند، پرویز بهرام و حسین عرفانی پخش خواهد شد.

بهرام زند

برنامه دورهمی با حضور زنده یاد جمشید مشایخی، داریوش اسدزاده و عارف لرستانی جمعه 24 مردادماه 99 از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

عارف لرستانی

تکلیف موزه دورهمی چه شد

مهران مدیری در ابتدای برنامه شب گذشته درباره موزه برنامه دورهمی هم توضیح داد و گفت:

 قرار بود موزه دورهمی را به نفع سیل زدگان و زلزله زدگان به حراج گذاشته شود اما به دلیل تحویل داده نشدن بسیاری از هدایای هنرمندان این اتفاق نیوفتاد.

در فصل چهارم که بحث کرونا پیش آمد اما الان چون نمیدانیم کرونا کی دست از سر ما برمیدارد تصمیم گرفتیم حراج موزه را به صورت مجازی برگزار کنیم و در سایت شبکه نسیم تمام عکس ها و هدایای دورهمی با مشخصات قرار داده میشود و من از صاحبان برندها و نهادها خواهش میکنم این سایت را ببینند و این موزه را به صورت یکجا خریداری کنند و ما در شروع فصل پنجم دورهمی اعلام خواهیم کرد چه کسانی این موزه را خریداری کردند.

فصل چهارم دورهمی با حال و هوایی متفاوت در ایستگاه پایانی

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی