الناز ملک

عکس الناز ملک و پسرش؛ قهرمان بانمک آیسان سریال سقوط

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1401کد مطلب : 89825زمان مطالعه : 2 دقیقه
الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سریال سقوط، پس از مرگ همسرش ژاکان با فرزندش تنها از مسیر پر استرس زندگی در میان داعشی ها عبور می کند.

الناز ملک و ابراز علاقه جالب به فرزند آیسان سریال سقوط

الناز ملک بازیگر نقش آیسان سقوط بعد از پخش قسمت ششم این سریال در استوری اینستاگرامش عکسی از خود و پسرش در سریال سقوط را منتشر نمود و به او ابراز علاقه کرد. در ادامه این بخش از نمناک قاب زیبای مادر و پسری الناز ملک در سریال سقوط را منتشر کرده ایم.

الناز ملک این روزها در سریال سقوط نقش دختری تُرک به نام آیسان را بازی می کند که با فرزند خردسالش در چنگال گره تروریستی داعش است، خانم بازیگر در این سریال مادرانه های جذابی را رقم زده و به خاطر پسرش تن به کارهای خطرناک می زند.

بازیگر نقش آیسان در جدیدترین استوریش عکسی از خود و پسرش در سریال سقوط منتشر کرد و در دنیای واقعی نیز به او ابراز علاقه نمود و برای پسر کوچکش نوشت:

جوجه قهرمان مادر

سریال سقوط

آیسان(الناز ملک) و پسرش در سریال سقوط

در قسمت ششم سریال سقوط آیسان بسیار درخشید و لحظات دلهره آور و وحشتناکی را برای مخاطبین رقم زد. در تازه ترین قسمت این سریال آیسان پس از درگیری با فرمانده زن داعشی ام عبیده (ابتسام بغلانی) او را کشت و جسدش را ناپدید کرد.

دیاکو و اردلان نیز برای نجات آیسان به دل داعش زده اما در میان راه متوقف می شوند و سرنوشتی نامعلوم در پی آیسان، دیاکو و اردلان سریال سقوط است.

الناز ملک

الناز ملک در سکانسی از سریال سقوط

النار ملک؛ بازیگر نقش آیسان سریال سقوط

الناز ملک بازیگر کشورمان متولد 19 آذر 1374 در تهران است. از وضعیت ازدواج و همسر الناز ملک اطلاعات دقیقی در دست نیست. او در زمینه بازیگری، مقابل دوربین سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده رفته و در سریال نمایش خانگی آنتن نقش کوتاهی را بازی کرده است.

البته او تجربه حضور در تئاتر را نیز داشته و در نمایش نامه های مکبث و ایوب خان بازی کرده است. الناز ملک علاوه بر بازیگری به نوازندگی هم مشغول است و ساز تخصصی او کمانچه است.

عکس الناز ملک و پسرش؛ قهرمان بانمک آیسان سریال سقوط

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی