کتاب زبان
در این مقاله از بانک کتاب مارکا کتاب به معرفی بهترین کتب جامعه زبان کنکور برای جمع بندی پایانی و آمادگی در کنکور پرداخته ایم.

بهترین کتاب جامع زبان کنکور چیست؟

داوطلبین کنکور در سه ماه آخر مانده به کنکور مشغول مرور و جمع بندی مطالب هستند. کتاب های جامع بهترین گزینه برای واپسین روزهای باقی مانده تا کنکور هستند و نقش قابل توجهی در به دست آوردن رتبه های بالا در کنکور دارند. تعداد بسیاری از داوطلبین با توجه به رشته های انتخابی نسبت به برخی از دروس تخصصی ضعف دارند. به همین دلیل بیشتر وقت خود را صرف یادگیری درس های مشکل و پیچیده ای مانند فیزیک، شیمی و ریاضی می کنند. اما از این موضوع که از برخی درس های عمومی حتی با ضریب پایین، امکان به دست آوردن امتیاز های بالایی را دارند. زبان انگلیسی یکی از درس های عمومی است که در موفقیت داوطلبین کنکور تاثیر فراوانی دارد. در ادامه این مطلب چند کتاب کنکور زبان که از منابع بسیار قوی و موثر هستند را معرفی می کنیم. اگر قصد موفقیت دارید مطالعه کتاب های جامع زبان برای کنکور زبان را از دست ندهید.

انگلیسی کامل کنکور میکرو طلایی گاج، بهترین کتاب جامع زبان انگلیسی کنکور

کتاب انگلیسی کامل کنکور میکرو طلایی که روی جلد آن تصویری از ویلیام شکسپیر نقاشی شده، به عنوان بهترین کتاب جامع زبان انگلیسی شناخته می شود. گردآورنده کتاب میکرو طلایی گاه سعید ابراهیمی بوده و در کتابی 592 صفحه ای، 3368 سوال تستی سراسری و تالیفی را جمع کرده است. همچنین در این کتاب جامع زبان انگلیسی 123 درک مطلب و کلوز تست نیز برای داوطلبین گنجانده شده است.

از ویژگی های ظاهری کتاب که بگذریم به بررسی مطالب درسی درون کتاب می رسیم. در کتاب کنکور میکرو طلایی گاج، درس هایی مربوط به پایه های دهم تا دوازدهم به صورت درس به درس و پایه ای گردآوری شده است. با توجه به اینکه این کتاب کامل تر از هر کتاب دیگری است مطالعه آن می تواند در موفقیت داوطلبین کمک بسیاری کند.

در کتاب زبان انگلیسی میکرو طلایی گاج، بخش گرامر به صورت درس به درس و با زبانی ساده با مثال های متعدد آموزش داده شده است. بخش نکته های طلایی نیز برای درک بهتر مفاهیم و آشنایی بیشتر داوطلبین با سوالات تدوین شده است. بخش تستی کتاب هم شامل دو بخش الف و ب است که در بخش الف تست هایی ساده و در بخش ب تست هایی پیچیده و در سطح بالاتری گنجانده شده است.

بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور جامع نظام جدید مبتکران

کتاب زبان انگلیسی کنکور جامع نظام جدید مبتکران، یکی دیگر از کتاب هایی است که در سوالات کنکور به داوطلبین کمک بسیاری می کند. در کتاب جامع زبان انگلیسی شهاب اداری مجموعه ای کامل از دروس پایه های دهم تا دوازدهم است. اگر قصد تقویت و تسلط در درک مطلب و نکات کلید سال های هفتم تا یازدهم را دارید، مطالعه این کتاب برای شما ضروری است. علاوه بر مطالب گفته شده، در کتاب جامع زبان انگلیسی مبتکران، واژه نامه ای رایگان در ضمیمه برای مرور واژه ها قرار داده شده است.
حجم کتاب جامع زبان انگلیسی مبتکران به دلیل داشتن بخش های متعدد و کامل، حجم بالایی نیز دارد. نکات تستی در سطوح آسان تا سخت و تکرار موضوعات کتاب درسی از مهم ترین دلایل تأثیرگذاری کتاب جامع مبتکران به شمار می رود. در این کتاب 1734 تست برای داوطلبین وجود دارد که دانش آموزان را به چالش های مختلفی در حل مسائل دعوت می کند. در این کتاب پاسخ های تشریحی، ترجمه سوالات، متن هایی برای درک مطلب و کلوز با توضیحاتی کامل ارائه شده است.
زبان انگلیسی جامع کنکور

انگلیسی جامع کنکور تست خیلی سبز، یکی از بهترین منابع زبان کنکور نظام جدید

یکی دیگر از کتاب های جامع زبان که در سال آخر مانده به کنکور برای مرور درس ها مناسب است، کتاب انگلیسی جامع کنکور تست خیلی سبز نام دارد. اگر به دنبال کسب نتیجه ای رضایت بخش و قبولی با نمره بالا در آزمون کنکور هستید مطالعه کتاب جامع زبان انگلیسی خیلی سبز را فراموش نکنید. انگلیسی جامع خیلی سبز توسط روزبه شهلایی مقدم تالیف شده و مخصوص روزهای جمع بندی پیش از کنکور است. در این کتاب با تمرکز بیشتر روی آزمون های تستی، سوالات تستی تالیفی را برای داوطلبین آماده شده است.
داوطلبینی که لغات و قواعد کتاب های اصلی درس زبان مسلط هستند با استفاده از مطالب خلاصه کتاب انگلیسی جامع خیلی سبز به موفقیت های بیشتری دست پیدا کرد. یکی از مهم ترین امتیاز های کتاب روزبه شهلایی مقدم وجود آزمون های تستی متنوع و مختلف است که به صورت مباحثی جامع و سوالات صحیح و غلط ارائه شده. بنابراین داوطلبینی که درس های را به خوبی آموخته اند می توانند خود را به خوبی در معرض آزمونی شبیه به کنکور قرار دهند.

کتاب های جامع زبان برای کنکور را از بانک کتاب مارکا بخرید

در این مقاله 3 تا باز بهترین کتاب های جامع زبان را برای کنکور معرفی کردیم. به یاد داشته باشید که مطالعه هر کدام از این کتاب های بستگی به نقاط ضعف و قوت داوطلبین در درس زبان انگلیسی دارد؛ بنابراین بهتر است پیش از انتخاب و خرید هرکدام از کتاب های جامع کنکور زبان با کارشناسان مشورت کنید.
اگر قصد خرید کتاب های جامع زبان برای کنکور را دارید در بانک کتاب مارکا علاوه بر کتاب های معرفی شده، منابع گوناگون دیگری نیز وجود دارد. برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر در درس زبان فقط کافی است وارد سایت مارکا کتاب به آدرس اینترنتی markaketab.com شوید. همچنین می توانید برای خرید و سفارش کتاب از طریق شماره تماس 66400400-021 اقدام کنید.
 
 

 

پرفروش ترین کتاب های جامع زبان برای کنکور

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی