فریبا نادری

کودکی پر شر و شور فریبا نادری

تاریخ انتشار : 19 تیر 1401کد مطلب : 87783زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریبا نادری، بازیگر نقش پری سیما و همسر صابر در سریال ستایش، در یک گفتگوی صمیمی از اتفاقی گفت که سالها پیش به دلیل شر و شور بودنش رخ داد.

ماجرای شکستن دست و پای برادر فریبا نادری در دورهمی

با پخش مجدد سریال ستایش و بازی فریبا نادری در این سریال پر بیننده در نقش پری سیما سری به اینستاگرام این بازیگر زده ایم. بازیگرسریال آسمان همیشه ابری نیست، عکس هایی از کودکیش را در صفحه شخصی خود منتشر نموده است، کودکی که به قول خودش با شیطنت و بازی های پسرانه همراه با برادرش سپری شد، شیطنت های کودکانه خانم بازیگر سبب مصدومیت برادر و مادرش و آمدن آمبولانس و... نیز شد که در ادامه این بخش از نمناک جزئیات بیشتری در مورد کودکی پر شر و شور خانم بازیگر خواهید خواند.

فریبا نادری

فریبا نادری ایفاگر نقش پری سیما همسر صابر و برادرزاده انیس در سریال ستایش، در برنامه دورهمی حضور یافت و در گپ و گفت صمیمانه با مهران مدیری مجری برنامه دورهمی از شیطنت های دوران کودکیش و شکاندن دست و پای برادر و کتف مادرش اینگونه توضیح داد:

مهران مدیری:

از بچگی بگید که خیلی شر بودید و دست و پای برادرتون رو شکوندید و کتف مادرتون رو شکوندید؟

دورهمی

فریبا نادری:

من که نکردم پیش اومد، برادرم که به این شکل بود که ما از مدرسه اومدیم، قرار بود کلید همراه حمید باشه که همراهش نبود و گفتیم چکار کنیم، گفتم بریم از تراس خانم محرمی همسایمون من قلاب میگیرم تو برو بالا من قلاب رو گرفتم، این رفت بالا و قرنیز رو گرفت دیگه رسیده بود، من دستم رو ول کردم و خواهرم رو دیدم که داره میاد، اونم کلید داشت، دیگه رفتم و رفتیم خونه همسایه و اصلا هم نگفتم چی شده و نشستیم ناهار خوردیم و به فائزه هم گفتم تو برو بالا الان حمید هم میاد و می رسه، دیگه بعدش که آمبولانس و... اومدن بازم من گردن نگرفتم، گفتم من تا بودم خوب بود، حتما من رفتم اینجوری شده.

مامانمم که یه حادثه بود واقعا، داشتند یه پتو می شستند، نمی دونم چرا گفتم که مامان مارمولک، مامانم جیغ زد و رفت بالا منم رفتم یعنی فرود مامانم با خروج من موازی بود و من ندیدم، یه حادثه بود چون مامانم برای یه

مارمولک نباید انقدر ارتفاع می گرفت.

حمید نادری

مختصر بیوگرافی فریبا نادری، پرسی سیما سریال ستایش

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران و در خانواده ای کم جمعیت متولد شد. او یک خواهربه نام فائزه دارد که وکیل است و برادری به نام حمید دارد که تمام دوران کودکیش را در کنار او گذرانده است.

فریبا نادری کودکی پر از شیطنتی داشته و رابطه دوستانه او و برادرش سبب شد که او دوران کودکی را بدون داشتن حتی یک عروسک با بازی های پسرانه در کوچه سپری کند. در کودکی عاشق بازی هفت سنگ و فوتبال بوده به طوریکه هنوز هم فوتبال بخش بزرگی از علاقه و تفریحات او می باشد.

فریبا نادری در مروارید سرخ، گل بارون زده، من و پوتی (سری سوم)، یلدا، فکتور 8، از یاد رفته، ستایش، فاخته، بچه محل، از سرنوشت، گمشدگان، پرستاران و... ایفای نقش نموده است.

کودکی پر شر و شور فریبا نادری

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی