فاطمه گودرزی
به تازگی تصاویری از فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال دردسر والدین به اوج شهرت رسید منتشر شده که با تغییر چهره اش مخاطبان را متعجب کرد.

تغییر ظاهر ناگهانی فاطمه گودرزی وسط برنامه شب آهنگی 3

حامد آهنگی، کمدین محبوب و مجری «شب آهنگی»، در قسمت سوم شب آهنگی 3 میزبان فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون بود و با این چهره هنری به گپ و گفت نشست. در این قسمت از برنامه شب آهنگی تغییر ظاهر ناگهانی فاطمه گودرزی مورد توجه قرار گرفت و سوژه بسیاری از رسانه ها و کاربران شد. در ادامه این بخش از نمناک عکس تغییر ظاهر ناگهانی فاطمه گودرزی را مشاهده می کنید.

فاطمه گودرزی

تغییر ظاهر فاطمه گودرزی در برنامه شب آهنگی/عکس از محیا اوجانی

فاطمه گودرزی بازیگر سریال دردسر والدین به تازگی مهمان برنامه شب آهنگی شد و نه تنها شوخی ها و صحبت هایش با حامد آهنگی دیده شد بلکه ویدیو تغییر ظاهر ناگهانی او در فضای مجازی بسیار وایرال شد. در این ویدیو خانم بازیگر موهایش تا حدی پیداست اما ناگهان شالش را مرتب کرده و با حجاب تر از قبل دیده می شود. در بخشی از این برنامه حامد آهنگی برخی خصوصیات بارز مادرها را گفت و با تایید فاطمه گودرزی روبرو شد و لحظات شادی را رقم زدند.

مختصر بیوگرافی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 19 تیر 1342 در بروجرد است. نام اصلی اش گیتی بوده و پدر و مادرش اهل بروجرد لرستان هستند.

ازدواج و همسر فاطمه گودرزی

خانم بازیگر سال 1361 با عبدالرضا گنجی کارگردان ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج یک دختر بنام آوا و یک پسر بنام پویان است که هر دو بازیگر هستند.

پسر و عروس بازیگر فاطمه گودرزی

پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی متولد 17 آبان 1368 بوده و در فیلم های بی نشان و ایلدا نیز ایفای نقش نموده است، او تابستان 1398 با خانم دریا مرادی دشت بازیگر ازدواج کرد. دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی متولد 17 آبان 1368 در تهران است که در آثاری چون تبریز در مه،ویلای من، شوخی کردم،در حاشیه و...بازی کرده، پویان گنجی و دریا مرادی دشت در سریال «امروز و فردا» با یکدیگر هم بازی بودند.

فاطمه گودرزی و عروسش

فاطمه گودرزی در کنار پسرش پویان و عروسش دریا مرادی/عکس از هانیه زاحد

فیلم های فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی سال 1367 وارد تلویزیون شد و در سریال گالش های مادر بزرگ بازی کرد و با فیلم بخاطر همه چیز در سال 1369 وارد سینما شد اما با بازی در فیلم غزال و سریال دردسروالدین به شهرت رسید. ماه‌منیر، ایلدا، نفس،پرستاران، لحظه گرگ و میش، سایه باز، شیخ بهائی، ممنوعه، داش آکل و...از آثاری هستند که فاطمه گودرزی در آنها ایفای نقش داشته است.

صحنه ای از فاطمه گودرزی که خیلی سوژه شده

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکاس سیدعماد امامی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی