فاطمه گودرزی و مهران مدیری

سریال قدیمی فاطمه گودرزی و مهران مدیری

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1399کد مطلب : 71945زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال دردسر والدین با بازی فاطمه گودرزی و مهران مدیری به زودی روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

فاطمه گودرزی و مهران مدیری در سریال دردسر والدین

دردسر والدین سریالی به کارگردانی مسعود نوابی است که سال 1380 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و به یکی از سریال های ماندگار تلویزیون تبدیل شد.

این سریال نوستالژیک تلویزیون که با حضور بازیگران سرشناس مقابل دوربین رفت بعد از حدود 19 سال در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید.

پخش سریال فاطمه گودرزی و مهران مدیری بعد از 19 سال

فاطمه گودرزی و مهران مدیری حدود 19 سال پیش در سریال دردسر والدین با هم همبازی شدند و نقش ماندگاری را در کارنامه هنری شان خلق کردند و با این سریال به زودی مهمان شبکه آی فیلم خواهند شد.

فاطمه گودرزی و مهران مدیری

دردسرهای والدین روایتگر زندگی خانم و آقایی با بازی فاطمه گودرزی و مهران مدیری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند اما مشکلات زیادی سر راهشان به وجود می آید.

مریم بلالی مقدم

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

علی پورحاتم با بازی مهران مدیری بعد از فوت همسرش با وجود 4 فرزند تصمیم به ازدواج میگیرد. ایران یزدان پناه با بازی فاطمه گودرزی خانمی است که مهران مدیری قصد ازدواج با او را دارد اما 4 فرزند علی پورحاتم و سه فرزند ایران خانم با هم سر این مساله به مشکلات زیادی برمیخورند.

بازیگران دردسر والدین

بازیگران سریال دردسر والدین:

فاطمه گودرزی، مهران مدیری، حمیده خیرآبادی، پوراندخت مهیمن، علی صادقی، زهره حمیدی، مریم بلالی مقدم، روژان آریا منش، سهیل تاکی، خسرو فرخزادی و .... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

بازیگران دردسر والدین

سریال قدیمی مهران مدیری و فاطمه گودرزی در آی فیلم

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی