روز جهانی غذا
16 اکتبر روز جهانی غذا است که به افتخار تاریخ تاسیس سازمان غذا و کشاورزی این روز در سراسر جهان جشن گرفته می شود، در ادامه پیامک های مناسب تبریک روز جهانی غذا را مشاهده می نمایید.

تاریخچه و پیام تبریک روز جهانی غذا

روز جهانی غذا هر ساله در 16 اکتبر در سراسر جهان جشن گرفته می شود. این یک جشن سالانه به افتخار تاریخ تأسیس سازمان غذا و کشاورزی است که توسط سازمان ملل متحد در سال 1945 راه اندازی شده است. روز جهانی غذا توسط چندین سازمان دیگر، صندوق توسعه کشاورزی و...با شور و شوق زیادی جشن گرفته می شود.

این رویدادها آگاهی و اقدام جهانی را برای افرادی که از گرسنگی رنج می برند و امنیت غذایی ندارند ارتقا می بخشد. هدف این روز این است که نشان دهد غذا از حقوق اساسی و اصلی بشر است با این حال، در این دنیا، بیش از 820 میلیون نفر در سراسر جهان از سو تغذیه مزمن رنج می برند، 60 درصد زنان و تقریباً پنج میلیون کودک زیر پنج سال هر روز به علل مرتبط با سو تغذیه می میرند. در این بخش از نمناک پیام های زیبا و مناسبی برای تبریک روز جهانی غذا خواهید خواند.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Eating is not merely a material pleasure. Eating well gives us a chance to give joy to life and contributes immensely to goodwill and happy companionship. It is of great importance to the morale.

غذا خوردن صرفاً یک لذت مادی نیست. خوب غذا خوردن به ما فرصتی می دهد تا زندگی شادی داشته باشیم و با حسن نیت و بی حد و اندازه به دیگران کمک کنیم. " روز جهانی غذا گرامی باد "

روز جهانی غذا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Blessed are those who get to enjoy three meals every day, let us thank God for blessing us with food. A very Happy World Food Day to you.

افرادی که هر روز سه وعده غذایی مصرف می کنند، باید خدا را برای نعمت هایی که به آنها ارزانی کرده است سپاسگزاری کنند . " به امید روزی که همه از این نعمت برخوردار شوند "

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

You cannot understand the value of food until you have stayed hungry, Happy World Food Day.

 

تا زمانی که گرسنه نمانید، نمی توانید ارزش غذا را درک کنید. " روز جهانی غذا مبارک "

متن روز جهانی غذا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Food that we have in our plate is a result of immense amount of hard work that is put at various stages consume it with utmost respect. Best wishes on World Food Day.

غذایی که در بشقاب داریم، نتیجه کار بسیار زیادی است که در مراحل مختلف انجام می شود و باید آن را با احترام کامل مصرف کنیم. " نه به اسراف در روز جهانی غذا "

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

No One can think well, love well, sleep well, if one has not dined well.

اگر کسی خوب غذا نخورده باشد، نمی تواند خوب فکر کند، خوب دوست داشته باشد، خوب بخوابد. " با حمایت از گرسنگان به تمام مردم جهان این خوب ها را هدیه دهیم"

روز جهانی غذا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Food symbolizes love when words fail to define it. Sending you warm wishes on World Food Day. Enjoy food with happiness!

غذا نمادی از عشق است وقتی کلمات قادر به تعریف آن نباشند. " روز جهانی غذا گرامی باید "

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

تسلیم مزه مطلوب غذا های چرب، شیرین و سرخ شده نشوید و برای سلامتی خود ارزش قائل شوید. " روز جهانی غذا گرامی باد "

تبریک روز جهانی غذا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Together we can fight against hunger, Together we can provide a better tomorrow to children by feeding them. Let us come together and promise ourselves to eradicate this evil by feeding the hungry. Warm wishes to you on World Food Day.

با هم می توانیم علیه گرسنگی مبارزه کنیم، با هم می توانیم با تغذیه کودکان فردای بهتری را ارائه دهیم. بیایید دور هم جمع شویم و به خود قول بدهیم که با تغذیه گرسنگان این شر را از بین ببریم. بهترین آرزوها برای شما در روز جهانی غذا.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

رعایت دو اصل تعادل و تنوع در مصرف موادغذایی در هر شرایطی ضروری است. تغذیه صحیح سلامت و نشاط را به ارمغان می آورد.

روز جهانی غذا گرامی باد

food international days

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

ذائقه افراد از کودکی شکل می گیرد علاقه به غذاهای سالم را از این دوران در ذائقه کودک پرورش دهید.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

روز جهانی غذا را با مصرف درست غذا و جلوگیری از ریخت و پاش پاس داریم و هنگام دور ریختن غذا بـه فکر گرسنگانی که این غذا می توانست آن ها را از مرگ نجات دهد باشیم.

متن پیامک تبریک روز جهانی غذا به انگلیسی و فارسی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی