تولد
علی ضیا

علی ضیا با برنامه فرمول یک روی آنتن شبکه یک

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1399کد مطلب : 70606زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل جدید برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا با تغییراتی جدید به زودی روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

برنامه فرمول یک به زودی روی آنتن میرود

فصل جدید برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا با تغییراتی جدید به زودی روی آنتن شبکه یک سیما می رود. این برنامه بعد از مدتی وقفه در پخش بار دیگر روی آنتن شبکه یک سیما میرود تا اوقات عصرگاهی خوبی را برای همراهانش رقم بزند.

پخش برنامه فرمول یک از عید قربان

پخش فصل جدید برنامه فرمول یک از هفته آینده و همزمان با عید سعید قربان آغاز میشود و علی ضیا با انتشار ویدئوهایی از طرفداران این برنامه دعوت کرد تا پیشنهادهایی را برای بهبود عملکرد برنامه و اضافه شدن آیتم های جدید به برنامه ارائه دهند.

علی ضیاء

یکی از بخش های اضافه شدن به برنامه فرمول یک بخش خوانندگی است که عوامل برنامه در فراخوانی از همراهان برنامه خواستند تا قطعه هایی را با موضوع ایران و همدلی برای برنامه ارسال کنند و بهترین خواننده ها شانس اجرای زنده در برنامه را هم خواهند داشت.

علی ضیا مجری جوان کشورمان علاوه بر اجرا، تهیه کنندگی برنامه فرمول یک را هم برعهده دارد و این برنامه سالهاست که در شبکه یک سیما با اجرای او روی آنتن میرود.

علی ضیاء

فرمول یک برنامه ای برای شبکه یک سیما است که با هدف نشاط و آگاهی دادن به مردم با اجرای علی ضیاء پخش میشود. این برنامه که در فصل قبل دارای آیتم های متعدد بود یکی از برنامه های پرمخاطب تلویزیون را تشکیل میداد .

یکی از بخش های جذاب برنامه فرمول یک چهارشنبه های به یادماندنی آن بود که برای هنرمندان متولد آن روز یا هفته جشن تولدی را ترتیب میداند.

 علی ضیاء

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک کار خود را ابتدا از رادیو آغاز کرد و سپس با اجرای برنامه گزینه جوان به تلویزیون آمد و اجرای برنامه هایی نظیر ویتامین ث، گزینه جوان، ماه عسل، خوشا شیراز، ویژه برنامه تحویل سال و یک یک را برعهده داشته است.

علی ضیا با برنامه فرمول یک روی آنتن شبکه یک

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی