عشق به همسر

عشق ورزی به همسر فایده ای داره که ازش بی خبری

کد مطلب : 87257تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به همسرتان عشق بورزید مطمئن باشید که در ازای آن عشق پس می ‌گیرید. همچنین عشق ورزیدن به همسر فواید و اثرات فوق‌العاده ای دارد که شاید از آن بی خبر باشید.

فواید و اثرات شگفت انگیز عشق ورزیدن به همسر

این یک قانون است که اگر به کسی عشق بدهید در ازای آن، عشق پس می ‌گیرید حتی اگر فورا متوجه اش نشوید. مواقعی هم که به نظرتان عشق ورزیدن کار آسانی نیست؛ حتما آن را انجام بدهید.

در حالت کلی دلایلی هست که نشان می دهد باید به همسرتان عشق بورزید تا نتیجه اش را از طرف او ببینید. اگر کنجکاو شده اید بدانید این نکات چه هستند، این قسمت از خانواده پلاس نمناک را مطالعه کنید.

محبوب دل همسرتان می شوید

زمانی که عشق تان را نشان میدهید، بیشتر دوست داشته می شوید. هر وقت حس کردید خیلی محبت دریافت می کنید؛ حتما به همسرتان عشق ورزیده اید. پس اگر احساس کردید که کمبود عشق فیزیکی دارید، با گرفتن دستان همسرتان یا حتی بغل کردنِ او این عشق را به خودتان برگردانید.

راه دیگری که می توانید عشق تان را نشان دهید، قدردانی است. اگر شریک زندگی تان بداند که شما قدر کارهایی که برای تان می کند را می‌دانید، عشق بیشتری نسبت به شما نشان می دهد.

گفتن "دوستت دارم" هم راه خوبی برای ابراز عشق است. می ‌توانید آن را با صدای بلند بگویید یا بنویسید.

گوش دادن راه دیگری برای عشق ورزیدن به همسرتان است. هنگامی که شریک زندگی شما در مورد زندگی کاری اش برای تان می گوید، در مورد بچه ها صحبت می کند، نگرانی یا استرس را بیان می کند، به او توجه کرده و به حرفهایش گوش کنید.

روش آخر این است که شریک زندگی تان را غافلگیر کنید. به عزیزتان یک هدیه کوچک بدهید یا او را به یک قرار عاشقانه ببرید.

فواید عشق به همسر

با عشق به همسر، عاشق خودتان هم می شوید

وقتی به همسرتان محبت می کنید؛ متوجه می شوید که خودتان را هم بیشتر دوست دارید. برخی از افراد عشق شان را برای خودشان نگه می دارند، اما باز هم کاملا خود را دوست ندارند. در صورتی که اگر عشق شان را به همسر بدهند، باعث می شود تا خودشان را هم بیشتر دوست داشته باشند به علاوه، آن را از دیگران هم خواهند گرفت.

شما وفور محبت را در زندگی تان احساس می کنید

اگر فردی هستید که راحت به اطرافیان تان عشق می ورزید، از همه طرف عشق دریافت خواهید کرد. اما اگر خساست به خرج بدهید، احساس مخالف را جذب خواهید کرد. با احساس کمبود عشق در زندگی خود، کمبود اعتماد و قدردانی مواجه خواهید شد.

وقتی بیشتر عشق می دهید، بیشتر دریافت می کنید

عشق ورزیدن لزوما با تماس فیزیکی خود را نشان نمی دهد و می تواند صرفا فرستادن انرژی مثبت یا گفتن یک کلمه محبت آمیز باشد. شما هر چه عشق بیشتری نشان بدهید، بیشتر دریافت خواهید کرد؛ حتی اگر فورا این اتفاق نیفتد، مطمئن باشید در نهایت زحمات تان جواب خواهد داد.

لذتی می برید مثال زدنی

وقتی به همسرتان عشق می ورزید، خودتان هم خوشحال می شوید و به نوعی به خود عشق می دهید. وقتی از عشق ورزیدن لذت می برید، هیچ وقت لزومی نمی بینید تا احساس تان را دریغ کنید و در اصل به خود هم لطف می کنید.

چند نکته مهم در مسیر عشق ورزیدن به همسر

در مسیر عشق ورزیدن به همسر، این موارد را به یاد داشته باشید:

درخواست عشق کارساز نیست

گاهی شما به طور کامل احساسات تان را به اشتراک می گذارید؛ اما باز هم احساس می کنید که دوست داشته نمی شوید. گاهی اوقات درخواست عشق نتیجه معکوس خواهد داشت. شخصی که از او درخواست می ‌کنید حالت تدافعی می گیرد؛ زیرا فکر می ‌کند شما به این فکر می‌کنید که او کوتاهی کرده است. به جای گدایی عشق، آن را به او بدهید. این کار نتیجه بخش تر و واقعی تر خواهد بود.

شما به تلاش تان ادامه بدهید

ممکن است وسوسه انگیز باشد که وقتی عشقی نمی بینید تسلیم شوید، اما این کار را نکنید. به تلاش تان ادامه بدهید زیرا وقتی عشق می دهید، در ازای آن دریافت خواهید کرد؛ حتی اگر تسلیم شوید هم شاید از کسی که به او عشق می دهید خیری نبینید، اما عشق به خودتان را تجربه می کنید. با این عشق به خود، امیدوار می‌ مانید که در آینده کسی را پیدا خواهید کرد که واقعا شما را دوست داشته باشد.

به عشق ورزیدن ادامه بدهید

مهم نیست که چه اتفاقی افتاده است، شما با هدف عشق گرفتن به عشق ورزیدن ادامه بدهید. اگر عشق ندهید، احساس می کنید آن را دریافت نمی کنید، که طبیعی هم هست.

در اوج نا امیدی، امید داشته باشید

حتی با وجود موقعیت ‌های ناامید کننده و عاطفی تلخ، شما باید امیدوار باقی بمانید. در ادامه مسیر زندگی به امید اینکه همسرتان عاشق تان شود، به او عشق بورزید؛ حتی سنگ هم با مهربانی آب می شود، پس هیچ وقت نا امید نشوید.

تردید نداشته باشید

مهم نیست چه اتفاقی افتاده است، در عشق ورزیدنِ دوباره تردید نکنید. حتی وقتی می‌دانید که ممکن است صدمه ببینید، باز هم نباید جلوی خودتان را بگیرید. ممکن است با چند اتفاق ساده نظرتان در مورد عشق تغییر کند، اما تردید نکنید و به عشق ورزیدنتان ادامه بدهید زیرا به این که عاشقانه با شما رفتار شود؛ نیاز دارید.

عشق ورزی به همسر فایده ای داره که ازش بی خبری

4.5112
این مطلب مفید بود ؟10111
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
مریم1401-03-07
شما درست می گین....
70
وبگردی