موسسه حرف آخر
موسسه حرف آخر در زمینه آموزش ابتدایی تا کنکور با استفاده از روش های نوین تدریس محتواهای آموزشی تولید می کند که این شیوه مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان در سراسر کشور قرار گرفته است .

رونمایی از حرف آخر ، تکنولوژی آموزش کنکور

احتمال آن بسیار کم است که کنکوری باشید یا فرزند کنکوری داشته باشید و نام موسسه حرف آخر به گوشتان نرسیده باشد.  موسسه ای که برترین محتواهای آموزشی را تولید و به صورت نشر دیجیتال در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. اما حرف آخر دارای ویژگی های بسیار محبوبی است که توسط دانش آموزان و والدین به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و در یک گزارش خبری به صورت کامل موسسه حرف آخر را معرفی خواهیم کرد و در ادامه نیز به معرفی پروژه بی نظیر این مجموعه با نام پروژه 6040 یا پروژه دو ماهه خواهیم رفت که صفر تا صد آموزش را با کمک آن در دو ماه می توان به پایان رساند و به تسلط لازم برای کنکور دست پیدا کرد.

موسسه حرف آخر از سال 1390 با همت مهندس عبدالرضا منتظری تاسیس شد و در ابتدای کار فعالیت خود را با تولید منابع آموزشی دبیرستان و کنکور شروع کرد و در حال حاضر تمامی مقاطع از ابتدایی گرفته تا متوسطه اول و دوم را پوشش داده و محتواهای آموزشی خود را تولید می کند. از مهمترین ویژگی های حرف آخر می توان به انسجام میان کل تدریس ها و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز جهان برای آموزش می باشد که آن را با نام پویا نمایی می شناسیم. پویا نمایی یعنی استفاده از انیمیشن و الگو در آموزش که به درک آسان مطالب کمک می کند و از طرفی داوطب با کمک این روش دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهد داشت و نتیجه اینکار هم جلوگیری از فراموشی زود هنگام است.

رونمایی از پروژه 6040 حرف آخر

رونمایی از پروژه 6040 حرف آخر و قیمت های باورنکردنی محصولات حرف آخر

در بازه های زمانی نزدیک به کنکور استرس و اضطراب وجود داوطلبان و حتی خانواده آن ها را خواهد گرفت. حجم زیاد دروس، حجم زیاد تست ها و زمان اندک برای جمع بندی و مرور و تکرار همگی انتظار دانش آموزان را می کشد. تا چند سال قبل تمام کردن دروس در مدت زمان کمتر از 4 ماه شاید برای عده زیادی رویا بود ولی به محض تاسیس موسسه حرف آخر پروژه 4 ماهه کنکور این مجموعه رونمایی شد و دانش آموزان و داوطلبان کنکور قادر بودند که در 4 ماه دروس کنکور خود را همراه با حل تست انبوه تمام کنند. اما شاهکار دیگر حرف آخر که برای خیلی ها باورنکردنی بود اتمام کل دروس در دو ماه بود با پروژه 6040 حرف آخر به واقعیت تبدیل شد. پروژه ای که این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می داد که در دو ماه پرونده آموزش دروس خود را ببندند و بعد از آن مشغول جمع بندی و مرور و تکرار شوند.

پروژه شصت چهل حرف آخر نقش کاتالیزور در آموزش را دارد به نحوی که در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش را می‎توان با کمک آن به پایان رساند و این زمان آموزش دو ماه است یا همان قسمت اول نام پروژه یعنی قسمت 60. قسمت دوم هم اختصاص به مرور و تکرار و جمع بندی دارد که در این قسمت دانش آموز آموزش را فرا گرفته و نوبت به تسلط خواهد رسید. در این قسمت 20 آزمون جامع شبیه ساز کنکور طراحی شده است و در اختیار داوطلب قرار داده می شود که حدود 5000 تست در این قسمت حل خواهد شد و با تکنولوژی پاسخنما در هر آزمونی که داوطلب حل خواهد کرد یک بار دروس خود را نیز مرور می کند یعنی با بیست آزمون حرف آخر در 40 روز علاوه بر تست انبوه، بیست دور دروس خود را نیز مرور خواهد کرد. نکته جالب در این قسمت هم قیمت محصولات حرف آخر است که با تجریه و تحلیل می توانید به این نکته برسید که برای هر ساعت تدریس و آموزش حرف آخر داوطلب مبلغ کمی را پرداخت می کند.

با فیزیک حرف آخر فرمول هارا فراموش کنید

فیزیک حرف آخر را به جرئت می توان شاهکاری در آموزش فیزیک کنکور دانست. این محصول بی نظیر زمانی ارائه شد که همه منابع به آموزش فرمول محور فیزیک روی آورده بودند و برای هر مبحث ده ها فرمول آموزش می دادند. اما این ماجرا اصلا خوب نیست زیرا در شرایط پر استرس کنکور دانش آموز ممکن است نام خود را فراموش کند و احتمال به یاد آوردن صد ها فرمول برای فیزیک کار به شدت دشواری است اما با تدریس استاد پیمان کامیار در فیزیک این مجموعه کل مطالب با کمک الگو آموزش داده می شود. الگو را می توان به یک شاه کلید تشبیه کرد. همانگونه که کل قفل ها را می توان با یک شاه کلید باز کرد برای حل کل سوالات یک مبحث استفاده کرد. یعنی برای آموزش کل فیزیک شاید کمتر از 20 الگو به کار برده شده.

فیزیک حرف آخر

اما محبوبیت فیزیک حرف آخر تنها به خاطر الگو های آن نیست بلکه شهودی سازی و آموزش از صفر مطلق هم از ویژگی های این بسته آموزشی است. برای تک تک مفاهیم که دانش آموز بتواند راحت تر درک کند و آن چه در ذهن مدرس می گذرد را مشاهده کند از انیمیشن های جذاب استفاده شده که دانش آموز را به عمق مطلب خواهد کشاند و حتی در قسمت قوانین نیوتون شعار مدرس این است که دانش آموز می تواند قوانین نیوتون را لمس کند. اما قسمت ویژه آموزش، آموزش از صفر مطلق است به گونه ای که برای تمامی مباحث پیشنیاز آموزش داده شده است. به عنوان مثال در بخش نوسان داوطلب باید مثلثات بلد باشد و کل مطالبی که نیاز است برای مثلثات در ابتدای جلسه آموزش داده می شود و حتی برای حرکت شناسی هم همینطور است. جالب است بدانید در فیزیک حرف آخر فصل حرکت شناسی که بسیار پر فرمول است، بدون فرمول و فقط با یک الگو آموزش داده شده است.

تهیه منابع موسسه از فروشگاه حرف آخر

  با منابع موسسه حرف آخر و ویژگی های آن ها کاملا آشنا شدید و الان ممکن است برای تهیه محصولات حرف آخر سوال داشته باشید. البته قبل از این موضوع به معرفی هدیه حرف اخر هم بپردازیم. هدیه ای که موسسه حرف آخر برای تمامی دانش آموزان کشور در نظر گرفته است. با استفاده از این پکیج تحت عنوان پنج روز با حرف آخر از سی ساعت از کل تدریس های موسسه حرف آخر همراه با کتاب و آزمون بهره مند خواهید شد و علاوه بر این موضوع توانایی پاسخ گویی و تسلط بر روی 40 تست از بودجه بندی کنکور را خواهید داشت. در حال حاضر این پکیج رایگان است و برای تهیه پکیج پنج روز با حرف آخر از طریق شماره تماس های زیر یا فروشگاه حرف آخر می توانید اقدام کنید.

اما تمامی محصولات حرف آخر در فروشگاه آنلاین موسسه حرف آخر وجود دارد و با مراجعه کردن به آن می توانید علاوه بر مشاهده قیمت محصولات حرف آخر به صورت کامل توضیحات هر محصول، مدرس، نحوه تدریس، مدت زمان آموزش و ... را به صورت کامل مشاهده کنید و بر مبنای آن محصولات مدنظر خود را انتخاب کنید. اما در کنار تهیه محصولات مشاورین موسسه نیز در کنار شما خواهند بود و می توانید از تجربیات آن ها نیز استفاده کنید تا بالاترین بازدهی ممکن را در مسیر کنکور کسب نمایید.

دریافت 20 درصد از محصولات حرف آخر به صورت رایگان

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد از تمام محصولات خود برای هر پایه و رشته را به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. جهت دریافت این مجموعه فقط با پرداخت هزینه ارسال کافیست:
کلمه «20 درصد» را به سامانه پیامکی موسسه 10002907 ارسال نمایید.
تلفن های تماس سایت مرکزی حرف آخر برای خرید محصولات با تخفیف ویژه:
021-66576182
021-66576371
021-66572148
021-66566623
سایت مرکزی حرف آخر :https://harfeakharpub.com

رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی